pecet007 [ Talk to the claw ]
ŻAK
Chcę się zapisać do Dwuletniego Studium Policealnego w tej szkole i mam parę pytań
1. Podobno wydają zaświadczenia do WKU (dzwoniłem tam) czy takie zaświadczenie będzie respektowane?
2. Czy jest to szkołą dzienna czy zaoczna, nigdzie nie mogę info znaleść
pecet007 [ Talk to the claw ]
nie ważne już