GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ŻAK

01.08.2006
14:02
[1]

pecet007 [ Talk to the claw ]

ŻAK

Chcę się zapisać do Dwuletniego Studium Policealnego w tej szkole i mam parę pytań
1. Podobno wydają zaświadczenia do WKU (dzwoniłem tam) czy takie zaświadczenie będzie respektowane?
2. Czy jest to szkołą dzienna czy zaoczna, nigdzie nie mogę info znaleść

01.08.2006
14:14
[2]

pecet007 [ Talk to the claw ]

nie ważne już

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.