GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

splinter cell

01.08.2006
13:30
[1]

marcin36 [ Pretorianin ]

splinter cell

Czy na takim komputerze pójdzie gra Splinter Cell: Pandora Tomorrow oraz Haos Theory?:

Procesor: AMD Athlon 64 3500 + BOX (Socket 939) Venice
Pamięć: 2x 512 MB
Karta graficzna: GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II 256 MB TV & DVI (PCI-E)

01.08.2006
13:32
[2]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Pójdzie...

PS. Pisze się Chaos Theory...

01.08.2006
13:32
smile
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ludzie już nie mają chyba jak kompem zaszpanować

01.08.2006
13:33
smile
[4]

Smoleń [ Sumatran Rat-Monkey ]

Narmo --> true true

01.08.2006
13:35
smile
[5]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Każdy by chciał taki mieć np ja :/

01.08.2006
15:37
[6]

marcin36 [ Pretorianin ]

ja nie mam takiego kompa, ale tylko sie pytam czy na takim pójdzie, i proszę o odpowiedz. i jeszcze dlaczego uważacie że każdy by chcial miec takiego kompa?

01.08.2006
15:39
smile
[7]

Hitmanio [ Legend ]

Masz grę? To odwróć pudełko!
Nie masz gry? www.ubisoft.com

01.08.2006
15:43
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

pujdzie szypko :)

01.08.2006
15:48
[9]

Mizferac [ Pretorianin ]

marcin -- Może dlatego że nie każdego na niego stać? Niby standard ale nie każdy ma możliwość mieć chociaż to.

01.08.2006
15:49
[10]

Toshi_ [ Pretorianin ]

Nawet SC: Double Agent pójdzie na wysokich ustawieniach...

03.08.2006
10:20
[11]

marcin36 [ Pretorianin ]

A czy na tym komputerze co go przedstawilem nie będzie pojawial sie taki bląd jak np nad laptopem z kartą graficzną intela i procesorem intel celeron? bo moj kumpell ma takiego wlasnie laptopa i jak uruchamia pandora tomorrow to gra normalnie laduje poziom 1 i po chwili wychodzi do pulpitu i wyskakuje: "Przepraszamy ale aplikacja splinter cell exe. zostanie zamknięta"

03.08.2006
10:42
smile
[12]

robert461 [ Konsul ]

mozna miec PC 36GHz 250GB dysk Karte zarabista i niepujdzie. zalezy czy masz go czystego czy zarabanego smieciami internetowymi

03.08.2006
10:59
[13]

marcin36 [ Pretorianin ]

a co zrobić żeby te śmieci internetowe wyrzucic z niego?

03.08.2006
11:05
[14]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Czyli że masz to ściągnięte i internetu ? :P

03.08.2006
11:18
[15]

marcin36 [ Pretorianin ]

Splinter cell mam legalny.

03.08.2006
11:24
[16]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

gościu jak masz oryginalne go splinter cella czy jak to się tam ma to wszystko pisze na opakaowaniu no że chyba nie umiesz czytać ale wtedy nie zamiesczałbyś takeigo wątku. walisz głupa że nie wiesz na jakich konfigracjach chodzi gra po prostu powiedz żę chciałbyś sie pochwałić konfiguracją kompa a nie wymślasz jakieś głupie wątki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.08.2006
11:52
smile
[17]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

i wszystkich zatkało!!

03.08.2006
12:18
[18]

marcin36 [ Pretorianin ]

mnie np nie

03.08.2006
12:24
smile
[19]

moszeusz [ PSP OWNER ]

MOże zainstalujesz grę i sprawdzisz ? To naprawdę nie boli

03.08.2006
16:41
[20]

marcin36 [ Pretorianin ]

Jeżeli chodzi o grę to jest przegrywana od kolegi, i skąd wiecie że na takim sprzęcie pójdą splinter cell wszystkie serie i ta wrzesniowa 06 też? I jeszcze co sądzicie o procesorze: AMD Athlon 64 3500 + BOX (Socket 939) Venice i karcie graficznej: GeForce 7600 GT Gigabyte Silent Pipe II 256 MB TV & DVI (PCI-E) do karty dodawne: gra Civilization IV oraz PowerDVD 5.0 oraz PowerDirector?

04.08.2006
00:45
[21]

maryla1 [ Centurion ]

Marcin czy udajesz naiwnego? przegrywana gra od kolegi to nie oryginał , możesz mieć najlepszy sprzęt to i tak nie pograsz.

04.08.2006
09:03
[22]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

marcin36 - daj już spokój. Widzimy jaki masz komputer, brawo, brawo. Nie p***l, że się nie szpanujesz, a jeśli faktycznie nie jesteś pewien, czy Ci na takim sprzęcie pójdzie ta gra, to jestem dla Ciebie pełen współczucia, że kupujesz sprzęt i nie wiesz do czego jest zdolny. Lub ew. jestem pełen współczucia dla kolegi, jeśli to kolega kupuje maszyne.

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2428

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.