GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie jest wejście S-ATA - OTO JEST PYTANIE!

01.08.2006
13:12
smile
[1]

Chasm [ Generaďż˝ ]

Gdzie jest wejście S-ATA - OTO JEST PYTANIE!

Kumpel mnie męczy, żebym mu pomógł znaleźć na płycie głównej wejść Serial ATA i jak nie mogę za nic w świecie go znaleźć. Oczywiście nie byłoby problemu, gdybym ją miał tutaj przed oczami, ale niestety jedynie to mogę się posłużyć zdjęciam z GOOGLE. Proszę o pomocy, drodzy forumowicze w odnalezieniu tegoż wejścia. Płyta nazywa się EPOX 8KDA3J. Najlepiej wpisać w GOOGLE GRAFIKA.

01.08.2006
13:17
[2]

guzol [ Juventus Turyn ]



U mnie tez jest SATA przy flopie. (Asus A8V Deluxe WiFi)

01.08.2006
13:19
smile
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

W bardzo dziwnym miejscu je umiejscowili. Ja mam z brzegu, przy flopie.

01.08.2006
13:24
[4]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Czy mi się wydaje, czy przy wtyczce dla flopa nie pisze SATA1, SATA2, SATA3 i SATA4? Ale wtyczek nie ma...

01.08.2006
15:23
smile
[5]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Narmo ==> Wydaje ci się. Wtyczek (czy raczej gniazd) co prawda nie ma, ale tam pisze SATA4, SATA5, SATA6, SATA7. SATA1 i SATA2 są między różowym gniazdem AGP a podstawką procesora.

EDIT: Tylko SATA3 się nie mogę doszukać :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.