
Chasm [ Generaďż˝ ]
Gdzie jest wejście S-ATA - OTO JEST PYTANIE!
Kumpel mnie męczy, żebym mu pomógł znaleźć na płycie głównej wejść Serial ATA i jak nie mogę za nic w świecie go znaleźć. Oczywiście nie byłoby problemu, gdybym ją miał tutaj przed oczami, ale niestety jedynie to mogę się posłużyć zdjęciam z GOOGLE. Proszę o pomocy, drodzy forumowicze w odnalezieniu tegoż wejścia. Płyta nazywa się EPOX 8KDA3J. Najlepiej wpisać w GOOGLE GRAFIKA.
guzol [ Juventus Turyn ]
U mnie tez jest SATA przy flopie. (Asus A8V Deluxe WiFi)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
W bardzo dziwnym miejscu je umiejscowili. Ja mam z brzegu, przy flopie.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Czy mi się wydaje, czy przy wtyczce dla flopa nie pisze SATA1, SATA2, SATA3 i SATA4? Ale wtyczek nie ma...

DEXiu [ Generaďż˝ ]
Narmo ==> Wydaje ci się. Wtyczek (czy raczej gniazd) co prawda nie ma, ale tam pisze SATA4, SATA5, SATA6, SATA7. SATA1 i SATA2 są między różowym gniazdem AGP a podstawką procesora.
EDIT: Tylko SATA3 się nie mogę doszukać :P