GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie w sprawie SimCity4

01.08.2006
12:13
smile
[1]

KatieM [ Junior ]

Pytanie w sprawie SimCity4

Buduję od podstaw miasto. Mam jakiś kapitał. Ale on szybko znika! Jak mogę zarobić kaskę? Z podatków nie da się wyżyć. Co zrobić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.