KatieM [ Junior ]
Pytanie w sprawie SimCity4
Buduję od podstaw miasto. Mam jakiś kapitał. Ale on szybko znika! Jak mogę zarobić kaskę? Z podatków nie da się wyżyć. Co zrobić?