
macin80 [ Legionista ]
WAKACJE
Powiedzcie gdzie lepiej jechac na wakacjie nad morze w Polace czy gdzies za granice, a jak za granice to gdzie bo nie moge się zdecydowac

Loon [ jaki by tu stopien? ]
<luq> ja Sylwestra spędziłem na "Kanarach", mówię wam, super laseczki, kąpiel morzu, drinki z parasolkami, cudo
<maz> a ja byłem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, cos wspaniałego.
<luq> a co ty qwe robiłeś ?
<qwe> ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego gówna...