GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WAKACJE

01.08.2006
12:10
smile
[1]

macin80 [ Legionista ]

WAKACJE

Powiedzcie gdzie lepiej jechac na wakacjie nad morze w Polace czy gdzies za granice, a jak za granice to gdzie bo nie moge się zdecydowac

01.08.2006
12:13
smile
[2]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

<luq> ja Sylwestra spędziłem na "Kanarach", mówię wam, super laseczki, kąpiel morzu, drinki z parasolkami, cudo
<maz> a ja byłem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, cos wspaniałego.
<luq> a co ty qwe robiłeś ?
<qwe> ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego gówna...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.