GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

grafika pod plyte glowna !!!

01.08.2006
12:02
[1]

HENIO55 [ Konsul ]

grafika pod plyte glowna !!!

czy GeForce FX 6600 AGP PCI-E Prolink 128MB DDR, 128 BIT, TV-out, DVI, BOX bedzie dobrz dzialac na plycie glownej : Asrock K7S8X ??

jak nie to jaka grafe polecacie :D:D max 450 zł

01.08.2006
12:03
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

To AGP czy PCI-E?
FX6600? Jezu. Prowokacja jak nic.

01.08.2006
12:05
[3]

Smoleń [ Sumatran Rat-Monkey ]

Płyta jest pod AGP, więc szukaj takiej grafiki

01.08.2006
12:07
[4]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

...a grafa nie wiadomo pod co wreszcie jest bo jest napisane i AGP i PCI-E... FX 6600 AGP PCI-E Prolink

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.