HENIO55 [ Konsul ]
grafika pod plyte glowna !!!
czy GeForce FX 6600 AGP PCI-E Prolink 128MB DDR, 128 BIT, TV-out, DVI, BOX bedzie dobrz dzialac na plycie glownej : Asrock K7S8X ??
jak nie to jaka grafe polecacie :D:D max 450 zł
Narmo [ Naczelny Maruda ]
To AGP czy PCI-E?
FX6600? Jezu. Prowokacja jak nic.
Smoleń [ Sumatran Rat-Monkey ]
Płyta jest pod AGP, więc szukaj takiej grafiki
Sanchin [ Orchid Samurai ]
...a grafa nie wiadomo pod co wreszcie jest bo jest napisane i AGP i PCI-E... FX 6600 AGP PCI-E Prolink