GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Obróbka zdjęć

01.08.2006
11:53
smile
[1]

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]

Obróbka zdjęć

Znacie jakieś fajne, dobre i w miare proste programy do obróbki zdjęć ??
Prosiłbym o pełną nazwę i jeśli można jakieś ciekawe opcje lub coś takiego...

01.08.2006
11:54
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Adobe Photoshop
Gimp
Kwestia przyzwyczajenia się i przetestowania funkcji.

01.08.2006
11:56
smile
[3]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Paint

01.08.2006
11:56
smile
[4]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Paint Shop Pro

01.08.2006
11:58
[5]

Mindlord [ Generaďż˝ ]

zalezy na czym ma polegac ta obrobka ale moge polecic xat image optimizer
bardzo dobry program...

01.08.2006
12:01
smile
[6]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Corel Painter IX
Jasc Paint Shop Pro 8
Gimp
Adobe Photoshop

01.08.2006
12:05
smile
[7]

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]

Ja dopiero zaczynam więc chciałbym narazie jakiś prosty program... Może ten Gimp ? Wydaje się nie być skomplikowany... Tymbardziej kiedy znajde spolszczenie :D

01.08.2006
12:12
[8]

masterr [ Pretorianin ]

adobe photoshop
fotoOffice 2

01.08.2006
12:50
[9]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Podobno warto poświęcić czas na nauke części funkcji Photoshopa. W końcu jak się uczyć to czegoś porządnego od razu!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.