
Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]
Obróbka zdjęć
Znacie jakieś fajne, dobre i w miare proste programy do obróbki zdjęć ??
Prosiłbym o pełną nazwę i jeśli można jakieś ciekawe opcje lub coś takiego...
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Adobe Photoshop
Gimp
Kwestia przyzwyczajenia się i przetestowania funkcji.

Grungowiec [ LENIWIEC ]
Paint

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Paint Shop Pro
Mindlord [ Generaďż˝ ]
zalezy na czym ma polegac ta obrobka ale moge polecic xat image optimizer
bardzo dobry program...

kasztaneczuszek [ Legend ]
Corel Painter IX
Jasc Paint Shop Pro 8
Gimp
Adobe Photoshop

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]
Ja dopiero zaczynam więc chciałbym narazie jakiś prosty program... Może ten Gimp ? Wydaje się nie być skomplikowany... Tymbardziej kiedy znajde spolszczenie :D
masterr [ Pretorianin ]
adobe photoshop
fotoOffice 2
DKAY [ Generaďż˝ ]
Podobno warto poświęcić czas na nauke części funkcji Photoshopa. W końcu jak się uczyć to czegoś porządnego od razu!