GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Eee... "brejdowanie"? [DVD]

01.08.2006
11:24
[1]

wsadd [ Pretorianin ]

Eee... "brejdowanie"? [DVD]

Stałem się nowym posiadaczem odtwarzacza DVD. Super. Wszystko działa itp.. Piszę ten wątek ponieważ przed chwilą zadzwoniła do mnie matka, która ma koleżankę posiadającą ten sam model odtwarzacza. Powiedziała, że to jest jakaś "tajna" funkcja o której nie ma wzmianki w instrukcji [dziwne :)].

Wie ktoś czym jest co całe "brejdowanie" [nie wiem jak to się piszę... możliwe też, że ociupińkę przekręciłem nazwę]?

01.08.2006
11:25
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Upgrade? Zmiania softu? Aktualizacja firmware?

01.08.2006
11:34
[3]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Narmo chyba dobrze gada, może chodzi o "apgrejdowanie" (w wymowie stosunkowo podobne do Twojego "brejdowania")

01.08.2006
11:35
[4]

Aceofbase [ El Mariachi ]

moze chodzilo o "brejkowanie"?

Tez to mam na swoim odtwarzaczu Sony. Wystarczy jednoczesnie wcisnac przyciski Subtitles, Audio i "przewijanie do tylu" a twoje piekna czarna skrzyneczka zacznie break dance'owac. Szczegolnie interesujaco wyglada to gdy ogladasz np. zapis konertu Jean Michel Jarre'a

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.