GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto ma program Guitar Pro 5 ? :)

01.08.2006
11:08
[1]

misztel [ +0,10gr! ]

Kto ma program Guitar Pro 5 ? :)

Mam program GP5. Czytam opis i czytam że bede mogl se pograc na keyboardzie. Właczam a tu jakies nutki mam i w ogole nei wiem o co chodzi. Czy ma ktos ten program i umie sie nim obslugiwac, jesli tak to gdzie bede mogl sobie zwyczajnie pograc a nie jakies nutki ustawiac..

Z góry dziękuję i Pozdrawiam : )

01.08.2006
12:02
[2]

Reavek [ Konsul ]

ja używam GP do odczytywania tabulatur i nauki gry na gitarze, wydaje mi się ze tam nie można grac na instrumentach tylko pisać swoja muzykę za pomocą nut a później ja odtwarzać ustawiając rożne instrumenty lub ew. odpalać pliki tabulatur :)

01.08.2006
12:16
[3]

misztel [ +0,10gr! ]

A jak tam mozna pisac własna muzyke za pomoca nut ? Jak to sie robi ? =p Proszę pomóż mi [;

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.