misztel [ +0,10gr! ]
Kto ma program Guitar Pro 5 ? :)
Mam program GP5. Czytam opis i czytam że bede mogl se pograc na keyboardzie. Właczam a tu jakies nutki mam i w ogole nei wiem o co chodzi. Czy ma ktos ten program i umie sie nim obslugiwac, jesli tak to gdzie bede mogl sobie zwyczajnie pograc a nie jakies nutki ustawiac..
Z góry dziękuję i Pozdrawiam : )
Reavek [ Konsul ]
ja używam GP do odczytywania tabulatur i nauki gry na gitarze, wydaje mi się ze tam nie można grac na instrumentach tylko pisać swoja muzykę za pomocą nut a później ja odtwarzać ustawiając rożne instrumenty lub ew. odpalać pliki tabulatur :)
misztel [ +0,10gr! ]
A jak tam mozna pisac własna muzyke za pomoca nut ? Jak to sie robi ? =p Proszę pomóż mi [;