GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jestem głodny!!!

01.08.2006
10:52
[1]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Jestem głodny!!!

Mam problem bo jestem głodny i nie wiem co zrobić sobie jeść.Jakie danie mi polecicie z tych rzeczy co mam w lodówce a są to :klopsy , pieczarki marynowane , szynke węgierska (tak pisze) , ogórki świeże i kiszone , ser biały i żółty , 1 łoscypek ,pomidor , sałatę , dżem ,koreczki gizyckie , ketchup , jajka , mleko , koperek i cebule. No więc co radzicie mi zrobić na śniadanie jeśli możecie podajcie mi przepis i sposób przygotowania :)

01.08.2006
10:53
[2]

^quqoch^ [ Patryk ]

Jajecznica z szynką i serem.

01.08.2006
10:54
smile
[3]

Gaara [ Senator ]

Zjedz sobie nogę:)

01.08.2006
10:54
[4]

marecki [ Pretorianin ]

a wrzuc wszystko do miksera i zjedz taką papkę popijając wodą z kolpa :P

01.08.2006
10:56
[5]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

kanapki z dżemem.

01.08.2006
10:56
[6]

Lysack [ Latino Lover ]

omlet i sałątka:)

omlet:
-mleko
-jajka
-mąka (pewnie masz)
-koperek/cebula
-ser żółty

sałatka:
-pomidor
-ogórek
-sałata
-ser biały
-koperek
-kiszeniaki

kanapki z dżemem:
-chleb
-masło/margaryna
-dżem

kawa:
-kawa
-woda
-ew. cukier
-mleko

do sałatki możesz dodać pieczarki:)

do omletu możesz dodać mięso, ale z racji tego iż jestem wegetarianem to nie polecam:) dobry jest też podsmażany "łoscypek hej" tak, że spokojnie, jak Ci go nie szkoda, możesz go użyć zamiast żółtego sera do omletu:D

smacznego!

01.08.2006
10:56
[7]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Marecki dorby pomysł a Gaara twoje znaczy moje na przegryzke :P Ale może dacie jeszcze jakieś pomysły bo tak mi burczy w brzuchu że ho ho :)

01.08.2006
10:57
[8]

Popielny [ Konsul ]

ja bym wziął klopsiki:>

01.08.2006
11:03
[9]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

No klopski to też dobry pomysł ale po wczorajszej kiełbasie z grilla to mi jakoś tak w brzuchu niedobrze.Lysack to sobie zrobie na kolacje :D

01.08.2006
11:07
smile
[10]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

ja mam jajka, mleko, jakas make, sol,cukier, chleb, chyba czosnek i cebule i jeszcze miod, co z tego zrobie?:>
jak mi nic nie doradzicie to powstanie legumian ala budyn z mleka maki,cukru i miodu

01.08.2006
11:10
[11]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

A ja nie mam lodowki :(

spoiler start

joke :p sniadanko zjadlem juz daaawno :]

spoiler stop

01.08.2006
11:12
[12]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

To wczym ty trzymasz jedznie w takie upały? :P

01.08.2006
11:19
smile
[13]

igier01 [ Konsul ]

zakopuje w ziemi

01.08.2006
11:21
smile
[14]

Hitmanio [ Legend ]

Możecie być z siebie dumni... zgłodniałem :P

01.08.2006
11:24
[15]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

A to żle ? :D Przynajmniej nie będziesz anorektykiem :) Powinieneś nam serdecznie daziękować :D
Ps już zjadłem parówki z młymi bułeczkami do których włożyłem większość albo i wszystkie warzywa "D

01.08.2006
11:25
smile
[16]

hen1o [ Konsul ]

(tak pisze)

Tam nic nie pisze, tam "jest napisane" :P

b0wn3d

01.08.2006
11:46
smile
[17]

ciemek [ Senator ]

jesli to sa rzeczy ktore sa lekko, albo zblizaja sie do konca terminu przydatnowci, to zrob poprostu pizze - wrzucisz wszystko i po klopocie , a i cala rodzina sie naje Pizza nie musi byc okragla - moze byc blaszka kwadratowa z piekarnika.

01.08.2006
11:47
smile
[18]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

Co za problem, chlopie, masz cala lodowke zarcia.

Pytanie byloby na miejscu gdybys mial tylko... dajmy na to - dzem, ser zolty i cebule :)

01.08.2006
11:48
smile
[19]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

zjedz swoją babcie jak wino im starsze tym lepsze

01.08.2006
11:49
smile
[20]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Zjedz bułkę z prądem :)

Ja mam w lodówce masło, olej i smalec, co mogę z tego upichcić ?

01.08.2006
11:52
[21]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Olej to masło i smalec :)

01.08.2006
11:55
smile
[22]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Moszeusz ----> olej, masło i smalec z cukrem! (cukier pożycz od sąsiadki) Pychota!

01.08.2006
11:56
smile
[23]

moszeusz [ PSP OWNER ]

ja myślałem nad ziemniakami i kotletem. ziemniaki z masełka, kotlety ze smalcu i to wszystko podsmażyć na oleju

01.08.2006
11:59
smile
[24]

Hitmanio [ Legend ]

A ja zrobiłem sobie tak:
Bułka na pół, ser do obu połówek, podgrzać (30sek. w mikrofalówce starczy) i kto chce ketchup dać, mniam :) POLECAM jednak zrobić sobie kilka takich bułek, bo to się szybko kończy ;)

01.08.2006
12:00
[25]

Mizferac [ Pretorianin ]

Zależy co lubisz.. No i jakie śniadanie preferujesz.. Lekkie czy do syta.

01.08.2006
12:03
smile
[26]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

wlasnie wpiepszam to leguminowate gowno z grodka... moze byc

01.08.2006
12:14
[27]

masterr [ Pretorianin ]

jak nie mozesz sie na nic zdecydowac :P to idz do sklepu i kup sobie truskawki :D jak nie bedziesz mogł dojesc ich to mozesz sobie porzucac :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.