bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Jestem głodny!!!
Mam problem bo jestem głodny i nie wiem co zrobić sobie jeść.Jakie danie mi polecicie z tych rzeczy co mam w lodówce a są to :klopsy , pieczarki marynowane , szynke węgierska (tak pisze) , ogórki świeże i kiszone , ser biały i żółty , 1 łoscypek ,pomidor , sałatę , dżem ,koreczki gizyckie , ketchup , jajka , mleko , koperek i cebule. No więc co radzicie mi zrobić na śniadanie jeśli możecie podajcie mi przepis i sposób przygotowania :)
^quqoch^ [ Patryk ]
Jajecznica z szynką i serem.

Gaara [ Senator ]
Zjedz sobie nogę:)
marecki [ Pretorianin ]
a wrzuc wszystko do miksera i zjedz taką papkę popijając wodą z kolpa :P
Grungowiec [ LENIWIEC ]
kanapki z dżemem.
Lysack [ Latino Lover ]
omlet i sałątka:)
omlet:
-mleko
-jajka
-mąka (pewnie masz)
-koperek/cebula
-ser żółty
sałatka:
-pomidor
-ogórek
-sałata
-ser biały
-koperek
-kiszeniaki
kanapki z dżemem:
-chleb
-masło/margaryna
-dżem
kawa:
-kawa
-woda
-ew. cukier
-mleko
do sałatki możesz dodać pieczarki:)
do omletu możesz dodać mięso, ale z racji tego iż jestem wegetarianem to nie polecam:) dobry jest też podsmażany "łoscypek hej" tak, że spokojnie, jak Ci go nie szkoda, możesz go użyć zamiast żółtego sera do omletu:D
smacznego!
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Marecki dorby pomysł a Gaara twoje znaczy moje na przegryzke :P Ale może dacie jeszcze jakieś pomysły bo tak mi burczy w brzuchu że ho ho :)
Popielny [ Konsul ]
ja bym wziął klopsiki:>
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
No klopski to też dobry pomysł ale po wczorajszej kiełbasie z grilla to mi jakoś tak w brzuchu niedobrze.Lysack to sobie zrobie na kolacje :D

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
ja mam jajka, mleko, jakas make, sol,cukier, chleb, chyba czosnek i cebule i jeszcze miod, co z tego zrobie?:>
jak mi nic nie doradzicie to powstanie legumian ala budyn z mleka maki,cukru i miodu
Master_2 [ Generaďż˝ ]
A ja nie mam lodowki :(
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
To wczym ty trzymasz jedznie w takie upały? :P

igier01 [ Konsul ]
zakopuje w ziemi

Hitmanio [ Legend ]
Możecie być z siebie dumni... zgłodniałem :P
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
A to żle ? :D Przynajmniej nie będziesz anorektykiem :) Powinieneś nam serdecznie daziękować :D
Ps już zjadłem parówki z młymi bułeczkami do których włożyłem większość albo i wszystkie warzywa "D

hen1o [ Konsul ]
(tak pisze)
Tam nic nie pisze, tam "jest napisane" :P
b0wn3d

ciemek [ Senator ]
jesli to sa rzeczy ktore sa lekko, albo zblizaja sie do konca terminu przydatnowci, to zrob poprostu pizze - wrzucisz wszystko i po klopocie , a i cala rodzina sie naje Pizza nie musi byc okragla - moze byc blaszka kwadratowa z piekarnika.

KinSlayer [ Demon Hunter T ]
Co za problem, chlopie, masz cala lodowke zarcia.
Pytanie byloby na miejscu gdybys mial tylko... dajmy na to - dzem, ser zolty i cebule :)

tommy_1234 [ Pretorianin ]
zjedz swoją babcie jak wino im starsze tym lepsze

moszeusz [ PSP OWNER ]
Zjedz bułkę z prądem :)
Ja mam w lodówce masło, olej i smalec, co mogę z tego upichcić ?
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Olej to masło i smalec :)

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Moszeusz ----> olej, masło i smalec z cukrem! (cukier pożycz od sąsiadki) Pychota!

moszeusz [ PSP OWNER ]
ja myślałem nad ziemniakami i kotletem. ziemniaki z masełka, kotlety ze smalcu i to wszystko podsmażyć na oleju

Hitmanio [ Legend ]
A ja zrobiłem sobie tak:
Bułka na pół, ser do obu połówek, podgrzać (30sek. w mikrofalówce starczy) i kto chce ketchup dać, mniam :) POLECAM jednak zrobić sobie kilka takich bułek, bo to się szybko kończy ;)
Mizferac [ Pretorianin ]
Zależy co lubisz.. No i jakie śniadanie preferujesz.. Lekkie czy do syta.

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
wlasnie wpiepszam to leguminowate gowno z grodka... moze byc
masterr [ Pretorianin ]
jak nie mozesz sie na nic zdecydowac :P to idz do sklepu i kup sobie truskawki :D jak nie bedziesz mogł dojesc ich to mozesz sobie porzucac :D