Apocalyptiq [ Konsul ]
Apokalipsa blisko...
Dookoła wojny, proroctwa o 3 wojnie światowej itd a tu patrze na ilość moich postów i...sami zobaczcie ------> ARMAGEDON:D
mikmac [ Senator ]
heh wczesna pora, umysly sie jeszcze nie rozgrzaly, brak idei na madre watki...
tomekcz [ Polska ]
To, że miałeś przez chwile 666 postów to nic nie znaczy :) Ja też kiedyś tyle miałem i każdy co ma wiecej postów to miał chociaz przez moment 666.

Maxblack [ MT ]
Apocalyptiq = Antychryst!!

^quqoch^ [ Patryk ]
mikmac tam pisze, bo jego numer na forum to odwrócone trzy szóstki! Wyraźny znak an współpracę z Belzebubem.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ale nie uda mu sie wprowadzic nas w błąd! Apocalyptiq nas oświecił!
Gayardo [ Konsul ]
Apocalyptiq - jeden z czterech jeźdzców apokalipsy ....? przepowiednie się sprawdziły ?!

Gaara [ Senator ]
Aha! Jego numer to 999 !!
Coy2K [ Veteran ]
chwalisz sie czy żalisz ?
Kompo [ alkopoligamista ]
A czytałeś Kod Biblii?

Aceofbase [ El Mariachi ]
Alaris czytal

Hitmanio [ Legend ]
Doh, ja miałem 6666 :D
Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
Hitmanio---->
A czy miałeś kiedyś posta, który by przekroczył 60 znaków ?
Ano właśnie...

tommy_1234 [ Pretorianin ]
on pisze bezsensowne posty i wątki żeby mieć wyszsząrange też tak robiłem i mi obnirzyli o stopień