GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Apokalipsa blisko...

01.08.2006
10:36
[1]

Apocalyptiq [ Konsul ]

Apokalipsa blisko...

Dookoła wojny, proroctwa o 3 wojnie światowej itd a tu patrze na ilość moich postów i...sami zobaczcie ------> ARMAGEDON:D

01.08.2006
10:38
[2]

mikmac [ Senator ]

heh wczesna pora, umysly sie jeszcze nie rozgrzaly, brak idei na madre watki...

01.08.2006
10:51
[3]

tomekcz [ Polska ]

To, że miałeś przez chwile 666 postów to nic nie znaczy :) Ja też kiedyś tyle miałem i każdy co ma wiecej postów to miał chociaz przez moment 666.

01.08.2006
11:03
smile
[4]

Maxblack [ MT ]

Apocalyptiq = Antychryst!!

01.08.2006
11:05
smile
[5]

^quqoch^ [ Patryk ]

mikmac tam pisze, bo jego numer na forum to odwrócone trzy szóstki! Wyraźny znak an współpracę z Belzebubem.

01.08.2006
11:07
smile
[6]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ale nie uda mu sie wprowadzic nas w błąd! Apocalyptiq nas oświecił!

01.08.2006
11:09
[7]

Gayardo [ Konsul ]

Apocalyptiq - jeden z czterech jeźdzców apokalipsy ....? przepowiednie się sprawdziły ?!

spoiler start

o czcigodny czy mogę jeszcze tylko z pieskiem wyjść zanim nastąpi koniec świata?
spoiler stop

01.08.2006
11:12
smile
[8]

Gaara [ Senator ]

Aha! Jego numer to 999 !!

01.08.2006
11:24
[9]

Coy2K [ Veteran ]

chwalisz sie czy żalisz ?

01.08.2006
11:26
[10]

Kompo [ alkopoligamista ]

A czytałeś Kod Biblii?

01.08.2006
11:31
smile
[11]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Alaris czytal

01.08.2006
11:36
smile
[12]

Hitmanio [ Legend ]

Doh, ja miałem 6666 :D

01.08.2006
11:39
[13]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Hitmanio---->
A czy miałeś kiedyś posta, który by przekroczył 60 znaków ?
Ano właśnie...

01.08.2006
11:41
smile
[14]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

on pisze bezsensowne posty i wątki żeby mieć wyszsząrange też tak robiłem i mi obnirzyli o stopień

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.