GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Silent Storm

01.08.2006
10:35
[1]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Silent Storm

Mam problem w drugiej misji aliantów, gdzie trzeba ogłuszyc jakiegos agenta (Anglia Północna).
Wszystkich pozabijałem, mój główny bohater według polecenia wziął na plecy tego agenta. I mówią, żeby zejśc z mapy. Chodze op całej mapie, próbuję wychodzic i nic sie nie dzieje... Gdzie mam wyjsc?

01.08.2006
10:41
[2]

J0T [ Konsul ]

po prostu daj wyjscie z misji i juz po klopocie! zaliczy Ci jezeli masz agenta na plecach

01.08.2006
10:48
[3]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

aha
dzieki J0T ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.