
sebastian5555 [ Centurion ]
Jak to naprawić ? :)
Przez ostatnia godz przy kompie siedziała moja rodzicielka i jak zawsze cos nabroiła. Mianowicie nie ma paska startu na dole a ja nie umiem go przywrocić :). Licze na wasza pomoc.
mikmac [ Senator ]
moze jest u gory albo z boku? a moze jest ukryty? tzn jak najedziesz myszka to sie pojawia? Wtedy trzeba przestawic jeden wichajster w opcjach paska.
Jak nie ma go nigdzie to wcisnij CTRL-ALT-DEL w pierwszej zakladce guzik nowe zadanie i wpisz explorer
legrooch [ MPO Squad Member ]
Może go zwinęła?