GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak to naprawić ? :)

01.08.2006
10:20
smile
[1]

sebastian5555 [ Centurion ]

Jak to naprawić ? :)

Przez ostatnia godz przy kompie siedziała moja rodzicielka i jak zawsze cos nabroiła. Mianowicie nie ma paska startu na dole a ja nie umiem go przywrocić :). Licze na wasza pomoc.

01.08.2006
10:23
[2]

mikmac [ Senator ]

moze jest u gory albo z boku? a moze jest ukryty? tzn jak najedziesz myszka to sie pojawia? Wtedy trzeba przestawic jeden wichajster w opcjach paska.
Jak nie ma go nigdzie to wcisnij CTRL-ALT-DEL w pierwszej zakladce guzik nowe zadanie i wpisz explorer

01.08.2006
10:49
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Może go zwinęła?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.