
Delilah [ Centurion ]
Ulubieni bohaterowie z filmów lub seriali
Cześć ! Czy macie ulubionego bohatera z filmu albo z serialu ? Czy chcielibyście do jakiegoś bohatera się upodobnić , a jak tak, to do jakiego ?
Pozdrawiam.

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Apocalyptiq [ Konsul ]
Chuck Norris:D
Jak się upodabniam? trenuje karate:)
polak111 [ T42 ]
łoś SuperKtoś

Coolfon [ Zaleś ]

Master_2 [ Generaďż˝ ]
MR.MANIAK [ Senator ]

Kompo [ alkopoligamista ]

legrooch [ MPO Squad Member ]
Detektyw James Carter :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
tommy_1234 [ Pretorianin ]
Shrek,Boogimen i Omen
Grungowiec [ LENIWIEC ]
eJay [ Gladiator ]
Mindlord [ Generaďż˝ ]
jesli mialbym sie do kogos upodabniac to np do Jaroda z Kameleona (The Pretender)
Delilah [ Centurion ]
Ja mogłabym się upodobnić do Nikity... Tylko musiałabym zafarbować włosy na blond , a tego przenigdy nie zrobie.
Mizferac [ Pretorianin ]
Ciężko powiedzieć.. Samych aktorów cenie za dobrą grę. Ulubionego raczej nie posiadam, chociaż takich których chętnie oglądam kilku by się znalazło. Np. Deep, Hanks, Costner..

Kam-El [ Generation X ]

Marcio [ Bleeee ]
Kaczor Duffy
kayler01 [ Konsul ]
Rysio z Klanu

Skype [ Konsul ]
Jack Bauer (Kiefer Sutherland) z serialu "24",
Sznurówka [ Pretorianin ]
Maciuś z Klanu ^^
a tak poważnie
tommy_1234 [ Pretorianin ]
mi sie jeszcze podoba Matt Buckner i Pete Dunhan z filmu ,,Green Street Hooligans"

...NathaN... [ The Godfather ]
Jabba_the_Hutt
Azazell22 [ DEMON ]
Woodyiego Allena hihih

master53 [ Hans Kloss ]
a potem
FixUS_1 [ Call me Fix ]
Ulubiony, ale nie mam ochoty się z nim utożsamiać:P

claudespeed18 [ zią ]
Bam Margera :D

pizmak [ Generaďż˝ ]
Lincoln Hawk z filmu Over the top. Zawsze chcialem jezdzic taka ciezarowka:)
halski88 [ Pan Prezes ]

cycu2003 [ Legend ]
Osioł vel. Jerzy Stuhr
sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
AL BANDY :D
noname89 [ Bez Imienia ]