GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak formatować baterie w komórce??

01.08.2006
09:50
[1]

polak111 [ T42 ]

Jak formatować baterie w komórce??

W jaki sposób trzeba formatować baterię w komórce, tzn. przez ile godzin ładować po ile razy?


(Mam BenQ-Siemensa c81)

01.08.2006
09:51
[2]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Po pierwsze musisz rozładować na maksa, a później dopiero ładować, po drugie z 3 razy powinno wystarczyć

01.08.2006
09:53
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5076528

A jaką baterię mają te telefony? Li-Polymer?

01.08.2006
09:59
[4]

pablo397 [ sport addicted ]

mi podczas zakupu radzili rozladowac do konca, ladowac 16 godzin i tak ze 3 razy

01.08.2006
10:13
[5]

Drozdi [ Żunior ]

kolega dostał telefon z baterią lit-jon. Gośc, który ją miał ładował i rozładowywał bateria aż sie telefon wyłączy przez cały miesiąc(około 10 cykli). Teraz bateria trzyma około 5 dni, a innym, np mi 2-3,a robiłem tylko 3 cykle. Chociaż sam nie wiem, jedni mówią że sie nie powinno lit-jon formować, a inni że tak.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.