
Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]
problem z demem Prey
uruchamiam, widze szary ekran przez chwile i gra wraca do pulpitu, o co chodzi mam najnowsze sterowniki, sprzet w miare (turion 64 4ghz, 1 gb ramu karta radeon xpress 200m), ta gra na laptopach nie chodzi?
jeszcze dx9 i SP2, windows XP media center ediotion (oryginal:PP co nie zdarza sie co dzien:]])

Gaara [ Senator ]
O! Jeszcze jeden żywy user:]