GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z demem Prey

01.08.2006
05:28
smile
[1]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

problem z demem Prey

uruchamiam, widze szary ekran przez chwile i gra wraca do pulpitu, o co chodzi mam najnowsze sterowniki, sprzet w miare (turion 64 4ghz, 1 gb ramu karta radeon xpress 200m), ta gra na laptopach nie chodzi?

jeszcze dx9 i SP2, windows XP media center ediotion (oryginal:PP co nie zdarza sie co dzien:]])

01.08.2006
05:30
smile
[2]

Gaara [ Senator ]

O! Jeszcze jeden żywy user:]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.