
«Malakai» [ Pretorianin ]
Fantastyczna animacja, padłem... :P
Nic dodac nic ujac... To trzeba zobaczyc :D
Jak bylo to przepraszam, niedawno spowrotem zostalem podlaczony :>

gregol [ Junior ]
Chyba już późno dla niektórych jest :)

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Super.

«Malakai» [ Pretorianin ]
Kutfa nid dalem lincora, miskuzi :P

gregol [ Junior ]
Im bardziej na to patrze, tym jest to głupsze :)
im to jest bardziej głupsze tym bardziej z tego polewam :D

Gaara [ Senator ]
Ale niezłe:D niby nic śmiesznego... ale jak się tak przypatrzę to zaczynam się śmiać... niezłe;)
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
czupakandra jest lepsza @_@
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
na weebls stuff jest dużo takich ;)
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
to też jest niezłe ;)
tamci [ Konsul ]
Co on ma na głowie? Łyżke?

$ebs Master [ Konsul ]
beznadziejne

moszeusz [ PSP OWNER ]
kto oglądnie to do końca ?

Apocalyptiq [ Konsul ]
$ebs Master ----> zgadzam sie
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
A wg mnie to jest śmieszne tak głupie denne i bezsesnu że aż śmieszne :P

Lysack [ Latino Lover ]
ryje psychike:D

Marcio [ Bleeee ]
Nim dluzej sie na to patrze tym bardziej sie dziwie jak glupi moga byc ludzie

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]
Takie fajne, że aż głupie!
Kompo [ alkopoligamista ]
Słabe.

Coolfon [ Zaleś ]

koksin [ Konsul ]
Takie glupie ze az niefajne
misztel [ +0,10gr! ]
beznadziejne.

moszeusz [ PSP OWNER ]
Coolfon

eJay [ Gladiator ]
I tak wszystko przebija Batman:)

PunkNotDead [ Lion of Judah ]
kurde no :P nie potrafiłem się na tym uśmiechnąć, a co dopiero śmiać :P
masterr [ Pretorianin ]
AAAaaaaAAAaaaaAAaaAaA .... ale glupie :P
Laios [ Zarzew ]
niezle;D

mycha921 [ Potępiony ]
Co za pojeby to wymyśliły... :D
Paul12 [ Buja ]
Znam to, świetne jest, kiedyś oglądałem pół godziny bez przerwy i zastanawiałem się, w którym miejscu "Aaa" się zapętla :)
Ale teraz to przegięcie. Słuchawki na uszach, winamp na 10% głośności... A tu nagle mi wyskakują te chore dźwięki po maxie xD Litości!

Lysack [ Latino Lover ]
Buja -> zapętla się równo po 22 sekundach:)

moszeusz [ PSP OWNER ]
Batman wymiata !
Lysack [ Latino Lover ]
moszeusz -> pełna wersja do linii melodycznej batmana:D
mi tam się naprawdę podoba ta piosenka:D taka z jajem;]
blazerx [ lateral thinking ]
do wymyslania takich rzeczy chyba trzeba miec pozwolenie NFZ
halohalohalo [ Konsul ]
extra piosna

Mr.Borys [ Van Helsing ]
:)

blazerx [ lateral thinking ]
Borys-->
jeszcze lepsze
jak sie skonczylo?