SirZawisza [ Konsul ]
Sterowniki do Aparatu Cyfrowego JVC GC-S1E moze ktos ma??
Tak ajk w temacie gdzies zgubilem plytke i nie mam sterow :( mam windowca XP z gory THX
Up ^ To jak nikt nie pomoze ??