
LechuMaster [ Centurion ]
Co zrobic gdy dziewczyna chce przerwe??
wiem ze moze to byc dla Was glupi watek ale co tam napisze go:P
Co mam zrobic... dziewczyna z ktora jestem od 3 miesiecy chce abysmy zrobili sobie przerwe.... zebysmy odpoczeli od siebie.... nie rozumiem tego... albo sie jest z dziewczyna albo nie... a nie jakies przerwy.... :( Kocham ta dziewczyne i jestem tzn. bylem z nia szczesliwy do wczoraj.. i nadal chce byc z nia szczesliwy ale jej to chyba wisi skoro chce odpoczac ode mnie...
Wypowiedzcie sie na ten temat....
wysiu [ ]
Ile macie lat?
Kompo [ alkopoligamista ]
Po 3 miesiącach? Coś za krótko, żeby robić sobie przerwy.
Coy2K [ Veteran ]
napewno nie czuje do Ciebie tego co Ty do niej...
dajesz jej zbyt mało swobody skoro chce "odpocząć" ... wyluzuj troche... jak chce swobody to daj jej swobodę, nie masz jednak gwarancji ze wróci do Ciebie
Gaara [ Senator ]
Coy2K ma rację niestety... zbyt się jej narzucałeś pewnie
Leilong [ Generaďż˝ ]
TO chyba jednoznaczne, nie róv sobie nadzieji.

Gaara [ Senator ]
I takie tematy dawaj do kategorii "uczucia" :)

piokos [ Malpa w czerwonym ]
ja bym na twoim miejscu zaczął czytać
a laski sobie do nogi nie przywiążesz
yasiu [ Generaďż˝ ]
piokos - ale moze jemu wcale nie chodzi o uczucia tylko o ekshibicjonizm? na kazdy temat traktuje mocno o obnazaniu :)

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
Mistrzu, powiedz jej tak : Słuchaj, właściwie to już dawno miałem ci zaproponować to samo, lepiej będzie jak od siebie odpoczniemy. Mam nadzieję, że bedziesz się dobrze bawiła w innym związku, bo ja na pewno.
Deepdelver [ Legend ]
Zapytaj jak bardzo swobodnie możesz czuć się podczas tego "odpoczynku" tj. czy możesz się z kimś spotykać, a potem wysyłaj jej wesołe smsy (góra 1-2 razy na dzień, żadnych nostalgicznych smętów), jak zadzwoni nie odbieraj, mów potem, że gadałeś z kumplem itp. Kobiety uwielbiają bawić się w zazdrość. Może zawalczy.

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]
Szczególnie polecam SMSy w stylu :
"Tak, jasne, że się zgodzę !
Ach te kobiety..."
Ona odpisze Ci - ale o co chodzi ??
A Ty wtedy udajesz zmieszanego "sorry, to nie do Ciebie...".

Gaara [ Senator ]
Hajle -> Też tak czasami lubię robić;)
yasiu [ Generaďż˝ ]
jak dziewczyna chce przerwe - to tak wracajac do watku - to sie idzie do woznego, daje na flache czy fajki, i wozni dzwoni przerwe...
chyba ze masz komputra od dzwonienia w szkole, wtedy nie wiem :/

LechuMaster [ Centurion ]
Coy2K -----> nie widzialem sie z nia od 24 czerwca az do wczoraj
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Jesteś z nią trzy miesiące i twierdzisz, że ją kochasz? Ponawiam pytanie wysia - ile macie lat?
Jeżeli jakimś cudem masz więcej niż osiemnaście (żeby nie było, że namawiam nieletnich do alkoholu :P), to na pytanie "co zrobić" odpowiem: "Idź się napić, chłopie". I zapomnij o niej.
^quqoch^ [ Patryk ]
Poszukac nowej.
kasztaneczuszek [ Legend ]
niech robi :D

Sidhe [ Konsul ]
Lechu---> Nie widziałeś jej tak długo(oprócz wczoraj) to i wytrzymasz dłużej... Nie wiem jakie są wasze stosunki miedzy sobą, ale potraktuj to wszystko z dystansem - tak jakbyś jej wczoraj nie widział i żyj dalej z uśmiechem na twarzy :))
Nie dołuj się, bo to nie ma sensu...
Zresztą wiesz co Ci dobry qmpel zawsze mówił...Lasek jest wiele i nie są najważniejsze ;]

Gaara [ Senator ]
ważniejsze od lasek są sexi laski:)
kayler01 [ Konsul ]
Stary z ta jeszcze pociagnij troche ale juz sobie zacznij szukac laski awaryjnej. Tak na wszelki wypadek gdyby ta ci wyciela numer.Posluchaj wujka dobrej rady ^^ Jak cos takiego ci panna zaczyna pier... ze przerwy chce to znaczy ze cos kreci i lepiej zeby nie wyszlo z jej tego krecenia nowe zjawisko okreslane mianem dobry "kolega" i hasla typu " ja z nim tylko gadalam" .Pozdro zią ^^
blazerx [ lateral thinking ]
wal ja na ***
szukaj innej
to jest dobry tekst:
Mistrzu, powiedz jej tak : Słuchaj, właściwie to już dawno miałem ci zaproponować to samo, lepiej będzie jak od siebie odpoczniemy. Mam nadzieję, że bedziesz się dobrze bawiła w innym związku, bo ja na pewno.
Chacal [ Senator ]
Stawiam dychę, że podczas miesięcznej nieobecności znalazła sobie innego i chciała Ci jakoś kulturalnie powiedzieć, żebyś nie przeszkadzał.
Proponuję szczerą rozmowę. Konkretną i z grubej rury.
DOSARD [ Centurion ]
jak kobieta chce przerwy to znaczy, że ma kogos na oku i chce z nim sprubować , ale jak jej nei wyjdzie lub okaże sie że jest gorzej wtedy wróci do ciebie .

Gaara [ Senator ]
albo może Rzuć w niom truskawkom:)
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
no wlasnie ja bym rzucił truskaffą

siwCa [ Legend ]
kup jej KitKata, albo jesli chce aby przerwa byla podwojna Twixa. :)
riddickM5 [ BMW ]
kopnij ją w d*pe zanim ona zrobi to pierwsza. A zrobi tak napewno - juz niedługo. Jeśli chce przerwe to mozesz byc pewien ze juz nie wroci.

Hitmanio [ Legend ]
riddickM5 ==> Barbarzyńca :D

tommy_1234 [ Pretorianin ]
powiedz jej ze jak chce przerwe to niech sie od ciebie odwali
Mindlord [ Generaďż˝ ]
to generalnie mozesz juz o niej zapomniec ;/

Yaca Killer [ Regent ]
Odejdź z honorem i nie rób scen :)
riddickM5 [ BMW ]
Hitmanio>> oczywiście:) U mnie zawsze jest krótka piłka. Nauczyłem sie na swoich błedach i teraz juz sie nie pie*dole w tych sprawach. albo wóz albo przewóz.
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Jak chce przerwe to znaczy , że już po waszym związku :(
misztel [ +0,10gr! ]
Idź do niej i z taką chrypką powiedz:
jupi kajej.. szasza..
masterr [ Pretorianin ]
jak chce przerwet to znaczy ze albo sie jej znudziłes albo poprostu ona czuje sie jak w klatce i chce poczuc spowrotem torche wolnosci ...

Sidhe [ Konsul ]
Właśnie... Truskaffka to dobre rozwiązanie...

LechuMaster [ Centurion ]
Sidhe ------> a moze gruszke albo czeresnie co?? albno polece do niej z Marchewka:P
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Nie , najlepsze są śliwki... średniej wielkości ale ciężkie :P Jak nią rzucisz to zęba możesz wybić Dobre rozwiązanie to też jajka albo ziemniaki :P
stanson [ Szeryf ]
Olac to babsko!

Coy2K [ Veteran ]
stanson zaraz zza pazuchy wyciągnie swój little black book i da Ci namiary na pre gorących lisiczek ;))

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
idz do agencji .... to zapomnisz o jakies tam lasce albo popytaj stansona on tam pewnie ma numery do 100000 gotowych na wszystko kobitek :)

hctkko [ The Prodigy ]
Kolega LechuMaster nie potrzebuje pomycy stansona, sam już się wkręcił w towarzystwo :P Znalazłes jedną, znajdziesz i drugą ;)
lesiubarcin (lechpingwin (małpa) wp.pl; GG: 9191814; wiek: 14) @ 20:06 04/04/2005
jestes bardo ladna!! z checia cie poznam!! 9191814 odezwij sie!!

Sidhe [ Konsul ]
hctkko
<-----
Jak go znalazłeś na bajerze?? :))
Lechu--> Dynią...z Dyni jej....:)

Toshi_ [ Pretorianin ]
Eeeeee... A "Friends" oglądałeś?
"WE WERE ON A BREAK!!!!"
Moja rada - trzymaj się zdala od babek z punktów ksero ^^

zuromil [ Człowiek Jazda ]
Co zrobic gdy dziewczyna chce przerwe??
Daj jej knopersa ;p

gladius [ Subaru addict ]
ROTFL, te rozterki gimnazjalistów.

stanson [ Szeryf ]
Dziwne takie te rozterki? Hmm, w sumie - jesli sie ktos nie interesowal za mlodu płcią przeciwną, to może dziwne...
gladius [ Subaru addict ]
Dziwne jak dziwne, ale zabawne.

LechuMaster [ Centurion ]
hctkko -------> jak znalazles moje dane co??

Jeremy [ Konsul ]
Aaaa Toshi ->> "WE WERE ON A BREAK" - też mi się z tym skojarzyło.

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
no to moze powzdychasz do zdjec :P
Masz tu Panne i ... :)

LechuMaster [ Centurion ]
sergi__ ------> takie zdjecia mnie nie bawia... ja wole patrzec na laske na realu:P

siwCa [ Legend ]
Idz do sklepu dla kalegow, napatrzysz sie na laski za wszystkie czasy :)