GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zrobic gdy dziewczyna chce przerwe??

01.08.2006
00:28
smile
[1]

LechuMaster [ Centurion ]

Co zrobic gdy dziewczyna chce przerwe??

wiem ze moze to byc dla Was glupi watek ale co tam napisze go:P


Co mam zrobic... dziewczyna z ktora jestem od 3 miesiecy chce abysmy zrobili sobie przerwe.... zebysmy odpoczeli od siebie.... nie rozumiem tego... albo sie jest z dziewczyna albo nie... a nie jakies przerwy.... :( Kocham ta dziewczyne i jestem tzn. bylem z nia szczesliwy do wczoraj.. i nadal chce byc z nia szczesliwy ale jej to chyba wisi skoro chce odpoczac ode mnie...

Wypowiedzcie sie na ten temat....

01.08.2006
00:29
[2]

wysiu [ ]

Ile macie lat?

01.08.2006
00:30
[3]

Kompo [ alkopoligamista ]

Po 3 miesiącach? Coś za krótko, żeby robić sobie przerwy.

01.08.2006
00:30
[4]

Coy2K [ Veteran ]

napewno nie czuje do Ciebie tego co Ty do niej...

dajesz jej zbyt mało swobody skoro chce "odpocząć" ... wyluzuj troche... jak chce swobody to daj jej swobodę, nie masz jednak gwarancji ze wróci do Ciebie

01.08.2006
00:34
[5]

Gaara [ Senator ]

Coy2K ma rację niestety... zbyt się jej narzucałeś pewnie

01.08.2006
00:34
[6]

Leilong [ Generaďż˝ ]

TO chyba jednoznaczne, nie róv sobie nadzieji.

01.08.2006
00:35
smile
[7]

Gaara [ Senator ]

I takie tematy dawaj do kategorii "uczucia" :)

01.08.2006
00:37
smile
[8]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

ja bym na twoim miejscu zaczął czytać

a laski sobie do nogi nie przywiążesz

01.08.2006
00:40
[9]

yasiu [ Generaďż˝ ]

piokos - ale moze jemu wcale nie chodzi o uczucia tylko o ekshibicjonizm? na kazdy temat traktuje mocno o obnazaniu :)

01.08.2006
00:41
smile
[10]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Mistrzu, powiedz jej tak : Słuchaj, właściwie to już dawno miałem ci zaproponować to samo, lepiej będzie jak od siebie odpoczniemy. Mam nadzieję, że bedziesz się dobrze bawiła w innym związku, bo ja na pewno.

01.08.2006
00:46
[11]

Deepdelver [ Legend ]

Zapytaj jak bardzo swobodnie możesz czuć się podczas tego "odpoczynku" tj. czy możesz się z kimś spotykać, a potem wysyłaj jej wesołe smsy (góra 1-2 razy na dzień, żadnych nostalgicznych smętów), jak zadzwoni nie odbieraj, mów potem, że gadałeś z kumplem itp. Kobiety uwielbiają bawić się w zazdrość. Może zawalczy.

01.08.2006
00:49
smile
[12]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Szczególnie polecam SMSy w stylu :

"Tak, jasne, że się zgodzę !
Ach te kobiety..."

Ona odpisze Ci - ale o co chodzi ??

A Ty wtedy udajesz zmieszanego "sorry, to nie do Ciebie...".

01.08.2006
00:52
smile
[13]

Gaara [ Senator ]

Hajle -> Też tak czasami lubię robić;)

01.08.2006
00:52
[14]

yasiu [ Generaďż˝ ]

jak dziewczyna chce przerwe - to tak wracajac do watku - to sie idzie do woznego, daje na flache czy fajki, i wozni dzwoni przerwe...

chyba ze masz komputra od dzwonienia w szkole, wtedy nie wiem :/

01.08.2006
00:53
smile
[15]

LechuMaster [ Centurion ]

Coy2K -----> nie widzialem sie z nia od 24 czerwca az do wczoraj

01.08.2006
01:04
[16]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Jesteś z nią trzy miesiące i twierdzisz, że ją kochasz? Ponawiam pytanie wysia - ile macie lat?

Jeżeli jakimś cudem masz więcej niż osiemnaście (żeby nie było, że namawiam nieletnich do alkoholu :P), to na pytanie "co zrobić" odpowiem: "Idź się napić, chłopie". I zapomnij o niej.

01.08.2006
01:05
[17]

^quqoch^ [ Patryk ]

Poszukac nowej.

01.08.2006
01:07
[18]

kasztaneczuszek [ Legend ]

niech robi :D

01.08.2006
01:26
smile
[19]

Sidhe [ Konsul ]

Lechu---> Nie widziałeś jej tak długo(oprócz wczoraj) to i wytrzymasz dłużej... Nie wiem jakie są wasze stosunki miedzy sobą, ale potraktuj to wszystko z dystansem - tak jakbyś jej wczoraj nie widział i żyj dalej z uśmiechem na twarzy :))

Nie dołuj się, bo to nie ma sensu...

Zresztą wiesz co Ci dobry qmpel zawsze mówił...Lasek jest wiele i nie są najważniejsze ;]

01.08.2006
01:29
smile
[20]

Gaara [ Senator ]

ważniejsze od lasek są sexi laski:)

01.08.2006
01:33
[21]

kayler01 [ Konsul ]

Stary z ta jeszcze pociagnij troche ale juz sobie zacznij szukac laski awaryjnej. Tak na wszelki wypadek gdyby ta ci wyciela numer.Posluchaj wujka dobrej rady ^^ Jak cos takiego ci panna zaczyna pier... ze przerwy chce to znaczy ze cos kreci i lepiej zeby nie wyszlo z jej tego krecenia nowe zjawisko okreslane mianem dobry "kolega" i hasla typu " ja z nim tylko gadalam" .Pozdro zią ^^

01.08.2006
01:40
[22]

blazerx [ lateral thinking ]

wal ja na ***

szukaj innej
to jest dobry tekst:

Mistrzu, powiedz jej tak : Słuchaj, właściwie to już dawno miałem ci zaproponować to samo, lepiej będzie jak od siebie odpoczniemy. Mam nadzieję, że bedziesz się dobrze bawiła w innym związku, bo ja na pewno.

01.08.2006
01:41
[23]

Chacal [ Senator ]

Stawiam dychę, że podczas miesięcznej nieobecności znalazła sobie innego i chciała Ci jakoś kulturalnie powiedzieć, żebyś nie przeszkadzał.

Proponuję szczerą rozmowę. Konkretną i z grubej rury.

01.08.2006
07:16
[24]

DOSARD [ Centurion ]

jak kobieta chce przerwy to znaczy, że ma kogos na oku i chce z nim sprubować , ale jak jej nei wyjdzie lub okaże sie że jest gorzej wtedy wróci do ciebie .

01.08.2006
07:27
smile
[25]

Gaara [ Senator ]

albo może Rzuć w niom truskawkom:)

01.08.2006
07:37
[26]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

no wlasnie ja bym rzucił truskaffą

01.08.2006
08:06
smile
[27]

siwCa [ Legend ]

kup jej KitKata, albo jesli chce aby przerwa byla podwojna Twixa. :)

01.08.2006
11:19
[28]

riddickM5 [ BMW ]

kopnij ją w d*pe zanim ona zrobi to pierwsza. A zrobi tak napewno - juz niedługo. Jeśli chce przerwe to mozesz byc pewien ze juz nie wroci.

01.08.2006
11:26
smile
[29]

Hitmanio [ Legend ]

riddickM5 ==> Barbarzyńca :D

01.08.2006
11:27
smile
[30]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

powiedz jej ze jak chce przerwe to niech sie od ciebie odwali

01.08.2006
11:38
[31]

Mindlord [ Generaďż˝ ]

to generalnie mozesz juz o niej zapomniec ;/

01.08.2006
11:44
smile
[32]

Yaca Killer [ Regent ]

Odejdź z honorem i nie rób scen :)

01.08.2006
11:47
[33]

riddickM5 [ BMW ]

Hitmanio>> oczywiście:) U mnie zawsze jest krótka piłka. Nauczyłem sie na swoich błedach i teraz juz sie nie pie*dole w tych sprawach. albo wóz albo przewóz.

01.08.2006
11:47
[34]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Jak chce przerwe to znaczy , że już po waszym związku :(

01.08.2006
11:52
[35]

misztel [ +0,10gr! ]

Idź do niej i z taką chrypką powiedz:

jupi kajej.. szasza..

01.08.2006
12:17
[36]

masterr [ Pretorianin ]

jak chce przerwet to znaczy ze albo sie jej znudziłes albo poprostu ona czuje sie jak w klatce i chce poczuc spowrotem torche wolnosci ...

01.08.2006
13:39
smile
[37]

Sidhe [ Konsul ]

Właśnie... Truskaffka to dobre rozwiązanie...

01.08.2006
14:07
smile
[38]

LechuMaster [ Centurion ]

Sidhe ------> a moze gruszke albo czeresnie co?? albno polece do niej z Marchewka:P

01.08.2006
14:13
[39]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Nie , najlepsze są śliwki... średniej wielkości ale ciężkie :P Jak nią rzucisz to zęba możesz wybić Dobre rozwiązanie to też jajka albo ziemniaki :P

01.08.2006
14:17
[40]

stanson [ Szeryf ]

Olac to babsko!

01.08.2006
14:23
smile
[41]

Coy2K [ Veteran ]

stanson zaraz zza pazuchy wyciągnie swój little black book i da Ci namiary na pre gorących lisiczek ;))

01.08.2006
14:50
smile
[42]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

idz do agencji .... to zapomnisz o jakies tam lasce albo popytaj stansona on tam pewnie ma numery do 100000 gotowych na wszystko kobitek :)

01.08.2006
14:51
smile
[43]

hctkko [ The Prodigy ]

Kolega LechuMaster nie potrzebuje pomycy stansona, sam już się wkręcił w towarzystwo :P Znalazłes jedną, znajdziesz i drugą ;)

lesiubarcin (lechpingwin (małpa) wp.pl; GG: 9191814; wiek: 14) @ 20:06 04/04/2005
jestes bardo ladna!! z checia cie poznam!! 9191814 odezwij sie!!

01.08.2006
15:43
smile
[44]

Sidhe [ Konsul ]

hctkko

<-----


Jak go znalazłeś na bajerze?? :))

Lechu--> Dynią...z Dyni jej....:)

01.08.2006
15:51
smile
[45]

Toshi_ [ Pretorianin ]

Eeeeee... A "Friends" oglądałeś?
"WE WERE ON A BREAK!!!!"

Moja rada - trzymaj się zdala od babek z punktów ksero ^^

01.08.2006
15:54
smile
[46]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

Co zrobic gdy dziewczyna chce przerwe??

Daj jej knopersa ;p

01.08.2006
15:54
smile
[47]

gladius [ Subaru addict ]

ROTFL, te rozterki gimnazjalistów.

01.08.2006
16:51
smile
[48]

stanson [ Szeryf ]

Dziwne takie te rozterki? Hmm, w sumie - jesli sie ktos nie interesowal za mlodu płcią przeciwną, to może dziwne...

01.08.2006
17:03
[49]

gladius [ Subaru addict ]

Dziwne jak dziwne, ale zabawne.

01.08.2006
17:32
smile
[50]

LechuMaster [ Centurion ]

hctkko -------> jak znalazles moje dane co??

01.08.2006
18:13
smile
[51]

Jeremy [ Konsul ]

Aaaa Toshi ->> "WE WERE ON A BREAK" - też mi się z tym skojarzyło.

01.08.2006
18:36
smile
[52]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

no to moze powzdychasz do zdjec :P

Masz tu Panne i ... :)

01.08.2006
18:39
smile
[53]

LechuMaster [ Centurion ]

sergi__ ------> takie zdjecia mnie nie bawia... ja wole patrzec na laske na realu:P

01.08.2006
19:45
smile
[54]

siwCa [ Legend ]

Idz do sklepu dla kalegow, napatrzysz sie na laski za wszystkie czasy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.