GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CC3 - jak zagrac w sieci?

31.07.2006
23:59
[1]

Looo [ Legionista ]

CC3 - jak zagrac w sieci?

Witam!
Chciałem zmierzyc sie ze znajomym w CC3 za pośrednictwem neta.
Nie bardzo w temacie jestem jak to zrobić, nie znam zadnego serwera na który moge sie powołać. Wogóle nie wiem co i jak.
HEŁP!

01.08.2006
01:50
smile
[2]

Lim [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5312717&N=1

Zapraszamy Looo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.