Looo [ Legionista ]
CC3 - jak zagrac w sieci?
Witam!
Chciałem zmierzyc sie ze znajomym w CC3 za pośrednictwem neta.
Nie bardzo w temacie jestem jak to zrobić, nie znam zadnego serwera na który moge sie powołać. Wogóle nie wiem co i jak.
HEŁP!

Lim [ Senator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5312717&N=1
Zapraszamy Looo.