<DexterH> [ Pretorianin ]
Czy Korea Północna posiada broń nuklearną?
Proszę o odpowiedź na pytanie zadane w temacie wątku. Założyłem się z kumplem. Wiem że jest to kraj podejrzewany o posiadanie tego rodzaju broni, ale czy na podstawie ogólnie dostępnych informacji można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ?!?
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
ereyty [ Bragiel ]
Tak. Jest ona ukryta osiem kilometrów na północ od Phenianu w tym lasku, naprzeciw mostu po lewej.
Taka odpowiedź Cię satysfakcjonuję?
Prawda jest taka, że nikt, poza samym przywódcą i sztabem generalnym Korei Północej, tego nie wie, więc na pewno użytkownicy forum dyskusyjnego gry-on line, również tego nie wiedzą.
Aen [ MatiZ ]
ereyty - Nie bądź taki pewny, tu różne podejrzane typy zaglądają
<DexterH> [ Pretorianin ]
"Korea Północna zakomunikowała, że posiada broń nuklearną oraz zerwała rozmowy sześciostronne, tłumacząc swoją decyzję "nieczystymi intencjami" Stanów Zjednoczonych."
Nie chodzi mi o północnokoreańską propagandę (tak to właśnie odbieram).
Kompo [ alkopoligamista ]
Już lepiej jakbyście się założyli o to, kto wypije więcej wody w 8h, a nie takie głupoty. :P

LechuMaster [ Centurion ]
sluchajcie... moze Oni maja bron nuklearna ale oni nie wiedza gdzie ja wykorzystac... jak bedzie jakas wielka bitwa to Oni nie zawachaja sie jej uzyc:P

Grungowiec [ LENIWIEC ]
Zapytaj Alarisa, on na pewno wie, w końcu czytał "Kod Biblii"

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Jeszcze Keyser Soze na pewno wie.
ereyty [ Bragiel ]
>"Korea Północna zakomunikowała, że posiada broń nuklearną oraz zerwała rozmowy sześciostronne, tłumacząc swoją decyzję "nieczystymi intencjami" Stanów Zjednoczonych>Wiesz co, taki komunikat nic nie znaczy.
To może miec na celu podpudowanie morale Koreańczyków, tak samo jak Husajn zapowiadał, że w tydzień rozniesie w pył wojsko amerykańskie.
Oczywiście, nie twierdzę, że Korea nie ma broni nuklearnej-być może ma, ale nikt z nas tego nie wie na pewno (nie wie tego nawet Bush).

Mizferac [ Pretorianin ]
Kompo -- Albo odrazu czy da radę 20 litrów wypić :)
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Jeszcze Keyser Soze na pewno wie.
Taikun spada z krzesła i zaczyna się szatańsko śmiać ... [po 15 minutach] ... OMG :)
"... ma racje nawet gdy kłamie" zapamiętaj ! :P
Alaris [ Pretorianin ]
Korea Północna posiada broń nuklearną.

Grungowiec [ LENIWIEC ]
No właśnie.
PS. Alaris jesteś już zabezpieczony na wypadek III WŚ???
General E'qunix [ Nobody likes me ]
Wielki Śur ?

Maxblack [ MT ]
"PS. Alaris jesteś już zabezpieczony na wypadek III WŚ???"
Co ty bredzisz, III WŚ już dawno się rozpoczeła! :P
Wg. mnie korea takiej broni nie posiada. Tylko straszą.
Kompo [ alkopoligamista ]
Alaris, zmontowałeś z rodzicami schron?
Arcy Hp [ Legend ]
Jasne , ostatnio sie mnie pytali czy bym w piwnicy im nie przetrzymał paru głowic :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Alaris
<<<
a już miałem go wołać :D :D

Deepdelver [ Legend ]
Człowieku, żyjemy w dobie internetu.
Wyślij maila z pytaniem do Kima i jutro będziesz miał odpowiedź.
Maxblack [ MT ]
Nie zapominajcie, że zostało nam 3 dni do wypełnienia się kodu biblii... szczegół, że kod biblii przewiduje co miesiąc koniec świata ;)
blazerx [ lateral thinking ]
za duzo sie naczytales Dana Browna i innych Nostradamuów

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]
wy nie wierzycie ooo naiwni, ten koniec swaita bedzie, zapowiedzial go Neostradamus, juz pojawiaja sie pierwsze oznaki, dzieci neostradamusa, teraz juz nic nas nei ocali, ide se zagrac:PP

siwCa [ Legend ]
minela era dzieci neostrady, czas na dziecie nostradamusa. :)
Jak Alaris mowi, ze Korea ma, TO MA! koniec gadki :)

cotton_eye_joe [ maniaq ]
jak bedzie jakas wielka bitwa to Oni nie zawachaja sie jej uzyc:P
tak, waCHać to sie na pewno nie beda.
nie maja, pracuja nad nia ale nie maja.
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
10 lutego 2005 roku zerwali wszystkie umowy mówiące nie nie produkowaniu broni atomowej. Wiec albo już ja wtedy mieli, albo dopiero zaczynali pracowac..