GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy Korea Północna posiada broń nuklearną?

31.07.2006
23:46
[1]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Czy Korea Północna posiada broń nuklearną?

Proszę o odpowiedź na pytanie zadane w temacie wątku. Założyłem się z kumplem. Wiem że jest to kraj podejrzewany o posiadanie tego rodzaju broni, ale czy na podstawie ogólnie dostępnych informacji można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ?!?

31.07.2006
23:47
[2]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

31.07.2006
23:50
[3]

ereyty [ Bragiel ]

Tak. Jest ona ukryta osiem kilometrów na północ od Phenianu w tym lasku, naprzeciw mostu po lewej.
Taka odpowiedź Cię satysfakcjonuję?
Prawda jest taka, że nikt, poza samym przywódcą i sztabem generalnym Korei Północej, tego nie wie, więc na pewno użytkownicy forum dyskusyjnego gry-on line, również tego nie wiedzą.

31.07.2006
23:51
[4]

Aen [ MatiZ ]

ereyty - Nie bądź taki pewny, tu różne podejrzane typy zaglądają

31.07.2006
23:51
[5]

<DexterH> [ Pretorianin ]

"Korea Północna zakomunikowała, że posiada broń nuklearną oraz zerwała rozmowy sześciostronne, tłumacząc swoją decyzję "nieczystymi intencjami" Stanów Zjednoczonych."

Nie chodzi mi o północnokoreańską propagandę (tak to właśnie odbieram).

31.07.2006
23:52
[6]

Kompo [ alkopoligamista ]

Już lepiej jakbyście się założyli o to, kto wypije więcej wody w 8h, a nie takie głupoty. :P

31.07.2006
23:52
smile
[7]

LechuMaster [ Centurion ]

sluchajcie... moze Oni maja bron nuklearna ale oni nie wiedza gdzie ja wykorzystac... jak bedzie jakas wielka bitwa to Oni nie zawachaja sie jej uzyc:P

31.07.2006
23:53
smile
[8]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Zapytaj Alarisa, on na pewno wie, w końcu czytał "Kod Biblii"

31.07.2006
23:56
smile
[9]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Jeszcze Keyser Soze na pewno wie.

31.07.2006
23:56
[10]

ereyty [ Bragiel ]

>"Korea Północna zakomunikowała, że posiada broń nuklearną oraz zerwała rozmowy sześciostronne, tłumacząc swoją decyzję "nieczystymi intencjami" Stanów Zjednoczonych>Wiesz co, taki komunikat nic nie znaczy.
To może miec na celu podpudowanie morale Koreańczyków, tak samo jak Husajn zapowiadał, że w tydzień rozniesie w pył wojsko amerykańskie.

Oczywiście, nie twierdzę, że Korea nie ma broni nuklearnej-być może ma, ale nikt z nas tego nie wie na pewno (nie wie tego nawet Bush).

31.07.2006
23:57
smile
[11]

Mizferac [ Pretorianin ]

Kompo -- Albo odrazu czy da radę 20 litrów wypić :)

01.08.2006
00:07
[12]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Jeszcze Keyser Soze na pewno wie.

Taikun spada z krzesła i zaczyna się szatańsko śmiać ... [po 15 minutach] ... OMG :)

"... ma racje nawet gdy kłamie" zapamiętaj ! :P

01.08.2006
00:08
[13]

Alaris [ Pretorianin ]

Korea Północna posiada broń nuklearną.

01.08.2006
00:12
smile
[14]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

No właśnie.

PS. Alaris jesteś już zabezpieczony na wypadek III WŚ???

01.08.2006
00:25
[15]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Wielki Śur ?

01.08.2006
00:32
smile
[16]

Maxblack [ MT ]

"PS. Alaris jesteś już zabezpieczony na wypadek III WŚ???"

Co ty bredzisz, III WŚ już dawno się rozpoczeła! :P

Wg. mnie korea takiej broni nie posiada. Tylko straszą.

01.08.2006
00:32
[17]

Kompo [ alkopoligamista ]

Alaris, zmontowałeś z rodzicami schron?

01.08.2006
00:32
[18]

Arcy Hp [ Legend ]

Jasne , ostatnio sie mnie pytali czy bym w piwnicy im nie przetrzymał paru głowic :P

01.08.2006
00:32
smile
[19]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Alaris
<<<

a już miałem go wołać :D :D

01.08.2006
00:38
smile
[20]

Deepdelver [ Legend ]

Człowieku, żyjemy w dobie internetu.
Wyślij maila z pytaniem do Kima i jutro będziesz miał odpowiedź.

01.08.2006
00:39
[21]

Maxblack [ MT ]

Nie zapominajcie, że zostało nam 3 dni do wypełnienia się kodu biblii... szczegół, że kod biblii przewiduje co miesiąc koniec świata ;)

01.08.2006
00:52
[22]

blazerx [ lateral thinking ]

za duzo sie naczytales Dana Browna i innych Nostradamuów

01.08.2006
02:29
smile
[23]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

wy nie wierzycie ooo naiwni, ten koniec swaita bedzie, zapowiedzial go Neostradamus, juz pojawiaja sie pierwsze oznaki, dzieci neostradamusa, teraz juz nic nas nei ocali, ide se zagrac:PP

01.08.2006
06:50
smile
[24]

siwCa [ Legend ]

minela era dzieci neostrady, czas na dziecie nostradamusa. :)

Jak Alaris mowi, ze Korea ma, TO MA! koniec gadki :)

01.08.2006
07:53
smile
[25]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

jak bedzie jakas wielka bitwa to Oni nie zawachaja sie jej uzyc:P

tak, waCHać to sie na pewno nie beda.

nie maja, pracuja nad nia ale nie maja.

01.08.2006
10:28
[26]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

10 lutego 2005 roku zerwali wszystkie umowy mówiące nie nie produkowaniu broni atomowej. Wiec albo już ja wtedy mieli, albo dopiero zaczynali pracowac..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.