GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sp2 & dyski twarde & new windows :)

31.07.2006
22:25
[1]

misztel [ +0,10gr! ]

Sp2 & dyski twarde & new windows :)

Mam XPeka z SP2, lecz sp2 z pewnego powodu mi.. przeszkadza i chciałbym zainstalować windowsa z sp1. Poza tym mam 3 dyski twarde:

- c: [windows]
- d:
- e:

I jezeli zainstaluje windowsa z sp1 to czy pliki na d: i na e: zostaną na swoi miejscu ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

01.08.2006
11:05
[2]

misztel [ +0,10gr! ]

up

01.08.2006
11:07
[3]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Chcesz zrobić format dysku C czy Reinstall? Przy formacie tylko partycja C zostanie oczyszczona, reszta będzie bez zmian (pamiętaj tylko o tym, że programy i tak nie będą działały z powodu braku wpisów w rejestrze), z reinstallem powinno być tak samo.

01.08.2006
11:08
smile
[4]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]


Chcesz zrobic format, tak ;) ?
Jeżeli sformatujesz podczas instalacji windowsa tylko partycje/dysk C: to z pozostałymi dyskami/partycjami nie ma prawa nic się stać :)
Tylko pamiętaj że wtedy musisz wszystko instalowa od nowa :)

01.08.2006
11:11
[5]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Piracki dymek aż tak Cię denerwuje? :>
Kup oryginał.

01.08.2006
11:12
smile
[6]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

legrooch --> A po co? Są i na ten dymek sposoby... ;P

01.08.2006
11:13
smile
[7]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Pogadamy niedługo :>
Zobaczycie, jaki suprise tworzy Microsoft :>

01.08.2006
11:15
[8]

misztel [ +0,10gr! ]

legrooch - kupiłem 5 lat temu kompa z oryginalnym windowsem, ale jakbym dzisiaj ten windows zainstalowal to sie troszke boje. 0 poprawek i w ogole. Dymek mi nie przeszkadza - [ bo nie wiem o jaki dymek chodzi ].

Aha czyli jezeli mam PES5 zainstalowany na dysku e: i zainstaluje nowego windowsa to pes5 bedzie na sswoim miejscu ale nie bedzie dzialal bo nie ,a wpisow w rejestrze, tak ? :(

01.08.2006
11:18
[9]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

misztel --> To zainstalujesz jeszcze raz PES5 w to samo miejsce i po soprawie. Na wszelki wypadek zapisz sobie gdzieś indziej savy.

legrooch --> Prędzej czy później i to ktoś ominie :P

01.08.2006
11:20
[10]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

misztel -> Jeśli masz nagrywarkę to ściągasz SP2 (dobreprogramy) i Autopatcher (polski program, co miesiąc są biuletyny ze wszystkimi poprawkami do Windowsa), łącznie z 350 MB. Instalujesz na płytę, formatujesz dysk C, instalujesz oryginalnego Windowsa, instalujesz SP2 i Autopatchera, sterowniki i tak dalej. Masz system ze wszystkimi zabezpieczeniami i oryginalny.

Jeśli w katalogu z PES5 masz programik który odnowi ci wpisy, to jest szansa, że będzie działał, jeśli nie to huśtawka.

Edit: Możesz też SP2 i AP wrzucić na inny dysk i potem odpalić :). Naprawdę, lepiej mieć zainstalowanego oryginalnego Windowsa ;). Co do SP2, nie wiem na co się skarżysz :).

01.08.2006
11:21
[11]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Narmo ==> Póki co to nie bój nie bój :)
Będzie dym i płacz jak cholera :)

misztel ==> To co Ci niby nie pasuje w SP2? :>

01.08.2006
11:23
[12]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

legrooch --> Nie wiem. Jeszcze przez półtorej roku mogę reinstalować windę legalnie wiec mi to rybka :P
A potem albo zacznie się kombinowanie, albo nie będzie reinstalki, albo przesiądę się na Linuxa :P

01.08.2006
11:24
smile
[13]

maciek_ssi [ 2097 ]

legrooch --> No, ale co to będzie?

01.08.2006
12:28
smile
[14]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Specjalna płyta DVD + ponoć klucz USB odpowiadający TOCowi na płycie i zaszytemu kluczowi dodatkowemu w TOC.

Aktywacja online na podstawe numeru seryjnego już jest, tyle że teraz będzie do tego wykorzystywany właśnie ten USB PEN.

Jeżeli trafi na dubla, nie zaaktywuje się.
Jeżeli nie będzie miał połączenia z internetem - nie zaaktywuje się.
Jeżeli przez 2 godziny nie zaaktywuje się systemu - wyłączy się.

Jest jeszcze coś, ale to na razie tajemnica wewnętrzna :)

01.08.2006
12:37
[15]

sapri [ ]

legrooch ---> Rozumiem, że to w Viście dopiero. A wersja Corporate też będzie taka nieprzyjazna? :>

01.08.2006
12:42
[16]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Tak.
I tak w firmach jest XP w wersji Corporate, co oznacza, że będą te firmy mogły nabyć sprzęt od producenta (HP/IBM/Dell) wraz z kluczem i instalką. Nic to nie zmieni w dużych firmach, a pozwoli na ukrucenie rynku pirackiego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.