
Gaara [ Senator ]
Co to za piosenka:]
Witam wszystkich, którzy weszli na ten o to wątek:) Co to jest za piosenka?:]
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Chciałbym tak umieć jak oni albo chociaż ten kopniak w powietrzu z obrotem(ami) : )

Gaara [ Senator ]
Up me up:P

Gaara [ Senator ]
Albo może wiecie co to za zespół:]

«Malakai» [ Pretorianin ]
Muzyka to: Yellowcard - Breathing
Swoja droga widze ze pamiec o Team Ryouko jeszcze nie umarla :) Polecam ich strone, a szczegolnie filmik frdaynight ;)

Gaara [ Senator ]
Dzięki bardzo Malakai:)
A tą drugą ktoś zna:>
«Malakai» [ Pretorianin ]
Niestety tego drugiego kawalka google nie znaja, ja h-h tez za bardzo nie slucham, wiec chyba nie bede potrafil Ci w tej kwestii pomoc...

Gaara [ Senator ]
No dobra:) mimo wszystko serdeczne dzięki za udzieloną przez Ciebie pomoc:)