GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za piosenka:]

31.07.2006
19:36
smile
[1]

Gaara [ Senator ]

Co to za piosenka:]

Witam wszystkich, którzy weszli na ten o to wątek:) Co to jest za piosenka?:]

31.07.2006
19:44
[2]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Chciałbym tak umieć jak oni albo chociaż ten kopniak w powietrzu z obrotem(ami) : )

31.07.2006
20:02
smile
[3]

Gaara [ Senator ]

Up me up:P

31.07.2006
22:37
smile
[4]

Gaara [ Senator ]

Albo może wiecie co to za zespół:]

01.08.2006
03:30
smile
[5]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Muzyka to: Yellowcard - Breathing

Swoja droga widze ze pamiec o Team Ryouko jeszcze nie umarla :) Polecam ich strone, a szczegolnie filmik frdaynight ;)

01.08.2006
03:35
smile
[6]

Gaara [ Senator ]

Dzięki bardzo Malakai:)

A tą drugą ktoś zna:>

01.08.2006
03:45
[7]

«Malakai» [ Pretorianin ]

Niestety tego drugiego kawalka google nie znaja, ja h-h tez za bardzo nie slucham, wiec chyba nie bede potrafil Ci w tej kwestii pomoc...

01.08.2006
05:02
smile
[8]

Gaara [ Senator ]

No dobra:) mimo wszystko serdeczne dzięki za udzieloną przez Ciebie pomoc:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.