GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Championship Manager 4 - jak można to zrobić?

31.07.2006
19:33
[1]

Numitor [ Generaďż˝ ]

Championship Manager 4 - jak można to zrobić?

Mam najnowsze aktualizacje do tej cudownej gry, ale - mam problem. Ciągle w Polsce jest ograniczenie na 5 obcokrajowców....co z tym można zrobić? Bardzo ułątwiłoby mi to tę grę.

Z góry dziękuję...

31.07.2006
19:47
[2]

Numitor [ Generaďż˝ ]

Nikt nie wie? Proooszeeeę

31.07.2006
19:54
[3]

Ralion [ Deva ]

to ktos gra w ten badziew? weź sobie lepiej kup football manager, z tamtejszym edytorem wszystko sobie ustawisz

31.07.2006
19:57
[4]

Numitor [ Generaďż˝ ]

Tak, ktos gra w ten "badziew", bedacy duzo lepszy od FMa...
Pozdrawiam

31.07.2006
19:59
[5]

Ralion [ Deva ]

Numitor, chyba w cenie

31.07.2006
20:00
[6]

Numitor [ Generaďż˝ ]

We wszystkim.....

Panie i Panowie - ktos mi odpowie, czy sprawdzi sie to, ze na tym forum o pomoc trudno?

31.07.2006
20:02
[7]

Ralion [ Deva ]

Numitor, w 3 i 4 nie ustawisz tego edytorem. Żadnym. Próbowałem :)

EDIT:
możesz conajwyżej odpalic edytor czasu rzeczywistego i swoim chłopakom obywatelstwa nadać.

31.07.2006
22:19
smile
[8]

Przemo_888 [ Piroman ]

haha fajny wątek sobie ustawiliście.zaczeło sie od aktualizacji a jest na która jest lepsza czy Football Manager czy CM4

31.07.2006
22:28
[9]

maciek_ssi [ 2097 ]

Ralion --> CM4 to przedostatnia edycja wyprodukowana jeszcze przez SI Games.

Numitor --> Z tego, co wiem nie da się obejść wspomnianego limitu.

01.08.2006
12:00
[10]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

cm4 jest fajny ale 5 juz badziew

01.08.2006
12:21
[11]

misztel [ +0,10gr! ]

eh..

BO był połączone 2 firmy i one wydały CM:

CM4
CM 03/04
Po tej edycji nastąpił rozłam firm i:
CM5 - zrobiła Sega [ gówno ]
FM 2005 - Sigames [ lux ;p ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.