Numitor [ Generaďż˝ ]
Championship Manager 4 - jak można to zrobić?
Mam najnowsze aktualizacje do tej cudownej gry, ale - mam problem. Ciągle w Polsce jest ograniczenie na 5 obcokrajowców....co z tym można zrobić? Bardzo ułątwiłoby mi to tę grę.
Z góry dziękuję...
Numitor [ Generaďż˝ ]
Nikt nie wie? Proooszeeeę
Ralion [ Deva ]
to ktos gra w ten badziew? weź sobie lepiej kup football manager, z tamtejszym edytorem wszystko sobie ustawisz
Numitor [ Generaďż˝ ]
Tak, ktos gra w ten "badziew", bedacy duzo lepszy od FMa...
Pozdrawiam
Ralion [ Deva ]
Numitor, chyba w cenie
Numitor [ Generaďż˝ ]
We wszystkim.....
Panie i Panowie - ktos mi odpowie, czy sprawdzi sie to, ze na tym forum o pomoc trudno?
Ralion [ Deva ]
Numitor, w 3 i 4 nie ustawisz tego edytorem. Żadnym. Próbowałem :)
EDIT:
możesz conajwyżej odpalic edytor czasu rzeczywistego i swoim chłopakom obywatelstwa nadać.

Przemo_888 [ Piroman ]
haha fajny wątek sobie ustawiliście.zaczeło sie od aktualizacji a jest na która jest lepsza czy Football Manager czy CM4
maciek_ssi [ 2097 ]
Ralion --> CM4 to przedostatnia edycja wyprodukowana jeszcze przez SI Games.
Numitor --> Z tego, co wiem nie da się obejść wspomnianego limitu.
kaban1 [ Generaďż˝ ]
cm4 jest fajny ale 5 juz badziew
misztel [ +0,10gr! ]
eh..
BO był połączone 2 firmy i one wydały CM:
CM4
CM 03/04
Po tej edycji nastąpił rozłam firm i:
CM5 - zrobiła Sega [ gówno ]
FM 2005 - Sigames [ lux ;p ]