GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedom Nokie :)

31.07.2006
19:13
[1]

stanson [ Szeryf ]

Sprzedom Nokie :)

Kolejny spec od "markietingu" :P

31.07.2006
19:16
smile
[2]

xanat0s [ Wind of Change ]

Tekst:

"jak kto to kupi ta nokia to jo ja wyśla na poccie w kartonie żeby jakiś czereśniak z poczty jij ni wzioł i spatolił"

mnie rozwalil :)

Jak dla mnie to koles musial byc nacpany, pijany albo robil to dla zgrywy... Bo nie wierze, zeby ktos taki nie tyle umial wykonac 50 aukcji, co sie zarejestrowac na allegro... :)

31.07.2006
19:19
smile
[3]

Popielny [ Konsul ]

jo tylko powim ze jest super nokia jak nowo ino roz mi spadła na polu na gnój ale żem ja łumył

31.07.2006
19:21
[4]

siwCa [ Legend ]

widac, ze robione robione dla polewki. chociarz smieszne wg. mnie to to nie jest w ogole.

31.07.2006
19:26
[5]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

hehe

31.07.2006
19:38
[6]

Apocalyptiq [ Konsul ]

Poplułem monitor, ale faktycznie widać że robione dla ściemy.

31.07.2006
20:05
smile
[7]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

ach ci górole...:P

31.07.2006
20:08
[8]

ereyty [ Bragiel ]

>widac, ze robione robione dla polewki. chociarz smieszne wg. mnie to to nie jest w ogole.>
Dla polewki to są robione takie błędy ortograficzne, a śląska gwara jest jak najbardziej na poważnie.
Co w tym śmiesznego? Ludzie na śląsku mówią tak od setek lat i nie ma w tym nic śmiesznego, a jest to część polskiego dziedzictwa narodowego.

01.08.2006
00:05
smile
[9]

Leilong [ Generaďż˝ ]

marne

Albo to po prostu gwara góralskka!

01.08.2006
00:12
[10]

koci_kwik [ Podrap mnie po plecach ]

góralska?
odstawiałem ze śląska!!
a to ciekawe, ciekawe!

ps
zauwazylem ze jedno stawiaja na gory a inni na slas
ciekawe kto ma racje

no to chlopy! kupcie nokie i zapytajcie sie kolesia skad jest !!! :)

01.08.2006
00:18
smile
[11]

Mizferac [ Pretorianin ]

Ale kabała :D

01.08.2006
00:22
[12]

erton [ Fink ]

Jaka znowu slaska gwara? Raczej goralsko/wiejska

01.08.2006
00:25
smile
[13]

peterkarel [ KochamDzaste ]

rotfl

01.08.2006
01:32
smile
[14]

Coolfon [ Zaleś ]

pfff....żenuła!

01.08.2006
01:43
[15]

Lysack [ Latino Lover ]

a dawajta se pozaciungamy po wieśniockiemu:)

01.08.2006
01:45
[16]

kasztaneczuszek [ Legend ]

no se mozemyy porozmowiać po naszemu :D

01.08.2006
01:48
smile
[17]

B-B0Y [ Legionista ]

Nie mom czosu. Co zo oukcjo ;D

01.08.2006
01:49
[18]

blazerx [ lateral thinking ]

a ha fotki nie mom bo i dyć po co jak wicie jak to wyglada

jo tylko powim ze jest super nokia jak nowo ino roz mi spadła na polu na gnój ale żem ja łumył


chyba sie skusze

alebo nie:

sieci oranż i mo simloka

nie lubie sieci oranż

01.08.2006
02:17
[19]

Dziubek90 [ pjona ]

tarnowskie gory to miasto na slasku

01.08.2006
03:18
smile
[20]

gregol [ Junior ]

choc..

01.08.2006
03:21
[21]

gregol [ Junior ]

To "sebleczone" to typowo śląskie.. troche gwarą zalatuje.. choć mało.. no i mało słów typowo ślaskich. :) cieżko wyczuć..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.