stanson [ Szeryf ]
Sprzedom Nokie :)
Kolejny spec od "markietingu" :P

xanat0s [ Wind of Change ]
Tekst:
"jak kto to kupi ta nokia to jo ja wyśla na poccie w kartonie żeby jakiś czereśniak z poczty jij ni wzioł i spatolił"
mnie rozwalil :)
Jak dla mnie to koles musial byc nacpany, pijany albo robil to dla zgrywy... Bo nie wierze, zeby ktos taki nie tyle umial wykonac 50 aukcji, co sie zarejestrowac na allegro... :)

Popielny [ Konsul ]
jo tylko powim ze jest super nokia jak nowo ino roz mi spadła na polu na gnój ale żem ja łumył
siwCa [ Legend ]
widac, ze robione robione dla polewki. chociarz smieszne wg. mnie to to nie jest w ogole.
F.C BARCELONA [ Konsul ]
hehe
Apocalyptiq [ Konsul ]
Poplułem monitor, ale faktycznie widać że robione dla ściemy.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
ach ci górole...:P
ereyty [ Bragiel ]
>widac, ze robione robione dla polewki. chociarz smieszne wg. mnie to to nie jest w ogole.>
Dla polewki to są robione takie błędy ortograficzne, a śląska gwara jest jak najbardziej na poważnie.
Co w tym śmiesznego? Ludzie na śląsku mówią tak od setek lat i nie ma w tym nic śmiesznego, a jest to część polskiego dziedzictwa narodowego.

Leilong [ Generaďż˝ ]
marne
Albo to po prostu gwara góralskka!
koci_kwik [ Podrap mnie po plecach ]
góralska?
odstawiałem ze śląska!!
a to ciekawe, ciekawe!
ps
zauwazylem ze jedno stawiaja na gory a inni na slas
ciekawe kto ma racje
no to chlopy! kupcie nokie i zapytajcie sie kolesia skad jest !!! :)

Mizferac [ Pretorianin ]
Ale kabała :D
erton [ Fink ]
Jaka znowu slaska gwara? Raczej goralsko/wiejska

peterkarel [ KochamDzaste ]
rotfl

Coolfon [ Zaleś ]
pfff....żenuła!
Lysack [ Latino Lover ]
a dawajta se pozaciungamy po wieśniockiemu:)
kasztaneczuszek [ Legend ]
no se mozemyy porozmowiać po naszemu :D

B-B0Y [ Legionista ]
Nie mom czosu. Co zo oukcjo ;D
blazerx [ lateral thinking ]
a ha fotki nie mom bo i dyć po co jak wicie jak to wyglada
jo tylko powim ze jest super nokia jak nowo ino roz mi spadła na polu na gnój ale żem ja łumył
chyba sie skusze
alebo nie:
sieci oranż i mo simloka
nie lubie sieci oranż
Dziubek90 [ pjona ]
tarnowskie gory to miasto na slasku

gregol [ Junior ]
choc..
gregol [ Junior ]
To "sebleczone" to typowo śląskie.. troche gwarą zalatuje.. choć mało.. no i mało słów typowo ślaskich. :) cieżko wyczuć..