Sułtan [ Centurion ]
Oprogramowanie do telefonu
Witam
Kupiłem kabel do telefonu Sharp GX10 ale bez płyty ze sterownikami :/
Właśnie się tak zastanawiam i dochodze do wniosku że wywaliłem kase w błoto ale próbuje jeszcze tutaj :) może ktoś mi doradzi.....
Więc mam kabel do wyżej wymienionej komy podchodzący pod port COM. Czy istnieje jakies oprogramowanie obsługujące coś takiego??

Sułtan [ Centurion ]
Pomoże ktoś??
kamil210 [ Reivik ]
Nie wiem jak z Sagemami, popytaj np tu
puszczyk [ Generał brygady ]
Znalazłem coś takiego, ale dla GX10i, dla GX10 nie ma... ale może się nada ;)
Handset Manager->
Zamiast kabelka trzeba było kupić odbiornik irdy- jest bardziej uniwersalny.