GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oprogramowanie do telefonu

31.07.2006
18:21
[1]

Sułtan [ Centurion ]

Oprogramowanie do telefonu

Witam

Kupiłem kabel do telefonu Sharp GX10 ale bez płyty ze sterownikami :/
Właśnie się tak zastanawiam i dochodze do wniosku że wywaliłem kase w błoto ale próbuje jeszcze tutaj :) może ktoś mi doradzi.....

Więc mam kabel do wyżej wymienionej komy podchodzący pod port COM. Czy istnieje jakies oprogramowanie obsługujące coś takiego??

01.08.2006
12:50
smile
[2]

Sułtan [ Centurion ]

Pomoże ktoś??

01.08.2006
12:55
[3]

kamil210 [ Reivik ]

Nie wiem jak z Sagemami, popytaj np tu

01.08.2006
13:05
[4]

puszczyk [ Generał brygady ]

Znalazłem coś takiego, ale dla GX10i, dla GX10 nie ma... ale może się nada ;)
Handset Manager->


Zamiast kabelka trzeba było kupić odbiornik irdy- jest bardziej uniwersalny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.