
Gaara [ Senator ]
Pies by się uśmiał
Niezły piesek;)
hohner111 [ TransAm ]
jkak dla mnie fake :] psy nie maja miesni odpowiadajacych za takie ukladanie "pyska" chyba ze zle sluchalem na biologii ;)
Saevel [ Chor��y ]
tak jak wyrzej podzielam opinię,pies może zrobić "usmiech" ( tak to nazwijmy ) ale nie taki.Podzielam zdanie hohner111
QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
To nie fake, rzecz leży w ustawieniu kamery - Z innej perspektywy zobaczylibyśmy że pies "ściągnął "usta"" - To wszystko.
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Mądry piesek... "P

Lojal [ Pretorianin ]
ZaJeFaJnE
puszczyk [ Generał brygady ]
cieszy się, że go na chińskie danie nie przerobili :)

ciemek [ Senator ]
moze on ma poprostu taki wyraz twarzy :P
albo warczy tak mu sie pysk uklada
adcom [ Legionista ]
danieldanek [ Take me home, United road ]
nie to chyba wina kamery

SEW [ O/C addicted ]
Tez cos o psiakach ;] (pewnie bylo ale co mi tam)

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
SEW --> Swietne :)

Gaara [ Senator ]
SEW -> EXTRA!!