GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pies by się uśmiał

31.07.2006
15:28
smile
[1]

Gaara [ Senator ]

Pies by się uśmiał



Niezły piesek;)

31.07.2006
15:29
[2]

hohner111 [ TransAm ]

jkak dla mnie fake :] psy nie maja miesni odpowiadajacych za takie ukladanie "pyska" chyba ze zle sluchalem na biologii ;)

31.07.2006
15:43
[3]

Saevel [ Chor��y ]

tak jak wyrzej podzielam opinię,pies może zrobić "usmiech" ( tak to nazwijmy ) ale nie taki.Podzielam zdanie hohner111

31.07.2006
15:55
[4]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

To nie fake, rzecz leży w ustawieniu kamery - Z innej perspektywy zobaczylibyśmy że pies "ściągnął "usta"" - To wszystko.

31.07.2006
16:13
[5]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Mądry piesek... "P

31.07.2006
17:21
smile
[6]

Lojal [ Pretorianin ]

ZaJeFaJnE

31.07.2006
17:21
[7]

puszczyk [ Generał brygady ]

cieszy się, że go na chińskie danie nie przerobili :)

31.07.2006
17:28
smile
[8]

ciemek [ Senator ]

moze on ma poprostu taki wyraz twarzy :P

albo warczy tak mu sie pysk uklada

31.07.2006
17:48
[9]

adcom [ Legionista ]

31.07.2006
22:51
[10]

danieldanek [ Take me home, United road ]

nie to chyba wina kamery

31.07.2006
23:48
smile
[11]

SEW [ O/C addicted ]

Tez cos o psiakach ;] (pewnie bylo ale co mi tam)

31.07.2006
23:57
smile
[12]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

SEW --> Swietne :)

01.08.2006
00:25
smile
[13]

Gaara [ Senator ]

SEW -> EXTRA!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.