GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Małe pytanie o emotikona....

30.07.2006
22:47
smile
[1]

master53 [ Hans Kloss ]

Małe pytanie o emotikona....

Od początku pisania na GOLu zastanawiałem się nad jednym.
<----- Czy ten emot to jest ";)" czy ":/" ?

Wiem że pytanie błache ale przez to nigdy nie używam tego emota, a w końcu jeśli jest do wyboru no to nie chce żeby się "marnował" :)

30.07.2006
22:47
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

;)

30.07.2006
22:48
[3]

peterkarel [ KochamDzaste ]

moim zdaniem :/

30.07.2006
22:48
[4]

Kompo [ alkopoligamista ]

:/

30.07.2006
22:54
smile
[5]

Lysack [ Latino Lover ]

na moje łoko to bedzie :/

czyli takie zniesmaczenie lekkie:)

30.07.2006
22:55
smile
[6]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

:/

30.07.2006
22:55
smile
[7]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

oczywiscie :/

30.07.2006
22:56
[8]

_agEnt_ [ Konsul ]

ofc ;)

30.07.2006
22:56
smile
[9]

Grand [ The One And Only ]

No co wy nie widziecie to jest ;)
<--- to jes zniemsczenie : )

30.07.2006
22:57
[10]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Chyba :/ co może oznaczać "ujdzie w tłoku" lub "ew. może być"

30.07.2006
22:58
smile
[11]

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]

naturalnie ":/". wykrzywione usta to nie symbol pozytywnych emocji.
wykrzywienie ust oznacza "lekkie zniesmaczenie", tak jak pisze Lysack.

30.07.2006
22:58
smile
[12]

master53 [ Hans Kloss ]

No ja właśnie też tak się zastanawiam. Ale jeśli to jest zniesmaczenie to raczej nie powinno być na żółto tylko bardziej na blado tak jak |
<-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30.07.2006
22:59
smile
[13]

wysiu [ ]

Naturalnie "<:-|)"

30.07.2006
23:04
smile
[14]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Ale buce, jak wół :/

30.07.2006
23:05
[15]

thekid2 [ iLove ]

Według mnie to miało wyglądać jak ";)" ale wygląda jak ":/"...

30.07.2006
23:07
smile
[16]

moszeusz [ PSP OWNER ]

:/

30.07.2006
23:12
[17]

Joshua1990 [ Konsul ]

na innym forum jak wpiszemy ;) wyskakuje wlasnie ta mordka, chociaż mi wlasnie bardziej przypomina to :/

30.07.2006
23:16
smile
[18]

Lysack [ Latino Lover ]

tamto jest zniesmaczenie, albo odnośnie opinii do czegoś "takie sobie"

<<---a to to bardziej rozgoryczenie, żałość, takie bardziej N/C

30.07.2006
23:18
[19]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

:/

30.07.2006
23:53
smile
[20]

mycha921 [ Potępiony ]

<---- taka figlarska troche :D

31.07.2006
00:15
smile
[21]

krejas [ Konsul ]

czytajcie co joshua napisał ... jesli na innych forach po wpisaniu ";)" wyskakuje własnie ta mordka, to chyba to o czymś świadczy :P

po prostu komuś troche nie wyszło ...

31.07.2006
00:26
[22]

misztel [ +0,10gr! ]

Hm.. według mnie ta mordka pokazuje ;). Bo to tak jak ktoś do nas mruga i mówi: 'luz men' ;p

31.07.2006
00:29
smile
[23]

Gaara [ Senator ]

To taka magiczna emotka;) oznacza bardzo wiele dla bardzo wielu:P

31.07.2006
00:30
smile
[24]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Misztel, zepsules akcje, toć my wszyscy wiemy, ze to ;) tylko wkręcamy kolesia.


Chyba?

31.07.2006
01:32
smile
[25]

Laios [ Zarzew ]

<---:S

31.07.2006
01:33
[26]

misztel [ +0,10gr! ]

Loon nie sądze iż kogoś tutaj wkręcacie ; )

31.07.2006
11:15
[27]

Kompo [ alkopoligamista ]

Soulcatcher kiedyś fajnie wytłumaczył w jakich momentach się używa tej emotikony. :) Ale nie pamiętam.

IMO to jest :/, takie właśnie zniesmaczenie, jak napisał Łysack, przypatrzcie się uśmiechowi (w sumie to nie uśmiech), tam nie ma nic figlarnego.

31.07.2006
11:18
smile
[28]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

No, ale popatrz - zolte emotki oddają pozytywne uczucia. Odpowiednikiem :/ jest ta biała:
<--------

31.07.2006
11:19
[29]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Na moje oko to ;/

31.07.2006
11:21
[30]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

chyba to ;/

31.07.2006
11:27
[31]

Marcio [ Bleeee ]

;)

31.07.2006
11:30
smile
[32]

Kompo [ alkopoligamista ]

Loon, niekoniecznie, to na przykład nie musi być pozytywne odczucie. :)

31.07.2006
11:31
smile
[33]

Arcy Hp [ Legend ]

<<--- naturalnie że ":D" :P

31.07.2006
11:43
[34]

Coolfon [ Zaleś ]

imo ;/

31.07.2006
11:44
smile
[35]

MAROLL [ Legend ]

Dla mnie to takie wiesz "no nie wiem".

31.07.2006
11:56
smile
[36]

Pawelinho [ Pretorianin ]

NIEEEE to znaczy ;/

31.07.2006
11:56
[37]

masterr [ Pretorianin ]

hmmm a moze to jakas mutacja :D

31.07.2006
12:26
[38]

...NathaN... [ The Godfather ]

Dla mnie to jest ;) A te wykrzykwione usta to taki chamski usmieszek kącikiem ust w stylu Stifflera z American Pie.

31.07.2006
12:46
smile
[39]

Arxel [ Legend ]

MAROLL
Dla mnie to takie wiesz "no nie wiem".


dla mnie tez;]
<--- pier*olisz

31.07.2006
12:47
smile
[40]

Arxel [ Legend ]

<-- a to?
moze zacheta "wloz mi" hahaha
taka otwarta mordka.. :D

sory za 2 posta ale inaczej sie niedalo dac 2 buziek;p

31.07.2006
12:48
smile
[41]

Joshua1990 [ Konsul ]

Arxel -> to jest 'so sie stao?' albo 'o so hozi?'

31.07.2006
12:48
smile
[42]

Gaara [ Senator ]

<- To może znaczyć "Branie do buzi" ;)

Edit - Arxel mnie wyprzedził ;P

31.07.2006
12:51
smile
[43]

robert461 [ Konsul ]

jak dla mnie :~

31.07.2006
12:53
smile
[44]

Joshua1990 [ Konsul ]

Ale czego branie ??? :O

31.07.2006
12:56
smile
[45]

Deepdelver [ Legend ]

Reguła jest prosta - pozytywne emocje to kolor żółty, negatywne biały, a skrajnie negatywne czerwony. Ten żółty emotek znaczy więc ;) tylko tak niefortunnie wygląda (było już postulowane zmienienie go).
:/ to trzeci emotek w drugim rzędzie
<== czyli ten

01.08.2006
11:45
smile
[46]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

Ten emot to będzie ;)

01.08.2006
11:46
smile
[47]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

A ten to będzie :/
też sory za drugiego ale nieda sie dwóch emotów niestyty w jednym poście dodać

01.08.2006
11:57
[48]

vult-q3 [ Generaďż˝ ]

po usunieciu 2 pikseli lepiej wyglada :P

01.08.2006
12:23
[49]

Olivcha.pl [ Konsul ]

To jest ;), bo tylko tego brakuje, jeśli by popatrzeć na "zestaw" emotikonów, a mamy już *P i :|.

01.08.2006
13:40
smile
[50]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

Owiele lepiej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.