
master53 [ Hans Kloss ]
Małe pytanie o emotikona....
Od początku pisania na GOLu zastanawiałem się nad jednym.
<----- Czy ten emot to jest ";)" czy ":/" ?
Wiem że pytanie błache ale przez to nigdy nie używam tego emota, a w końcu jeśli jest do wyboru no to nie chce żeby się "marnował" :)
Narmo [ Naczelny Maruda ]
;)
peterkarel [ KochamDzaste ]
moim zdaniem :/
Kompo [ alkopoligamista ]
:/

Lysack [ Latino Lover ]
na moje łoko to bedzie :/
czyli takie zniesmaczenie lekkie:)

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
:/

General E'qunix [ Nobody likes me ]
oczywiscie :/
_agEnt_ [ Konsul ]
ofc ;)

Grand [ The One And Only ]
No co wy nie widziecie to jest ;)
<--- to jes zniemsczenie : )
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Chyba :/ co może oznaczać "ujdzie w tłoku" lub "ew. może być"

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]
naturalnie ":/". wykrzywione usta to nie symbol pozytywnych emocji.
wykrzywienie ust oznacza "lekkie zniesmaczenie", tak jak pisze Lysack.

master53 [ Hans Kloss ]
No ja właśnie też tak się zastanawiam. Ale jeśli to jest zniesmaczenie to raczej nie powinno być na żółto tylko bardziej na blado tak jak |
<-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wysiu [ ]
Naturalnie "<:-|)"

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Ale buce, jak wół :/
thekid2 [ iLove ]
Według mnie to miało wyglądać jak ";)" ale wygląda jak ":/"...

moszeusz [ PSP OWNER ]
:/
Joshua1990 [ Konsul ]
na innym forum jak wpiszemy ;) wyskakuje wlasnie ta mordka, chociaż mi wlasnie bardziej przypomina to :/

Lysack [ Latino Lover ]
tamto jest zniesmaczenie, albo odnośnie opinii do czegoś "takie sobie"
<<---a to to bardziej rozgoryczenie, żałość, takie bardziej N/C
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
:/

mycha921 [ Potępiony ]
<---- taka figlarska troche :D

krejas [ Konsul ]
czytajcie co joshua napisał ... jesli na innych forach po wpisaniu ";)" wyskakuje własnie ta mordka, to chyba to o czymś świadczy :P
po prostu komuś troche nie wyszło ...
misztel [ +0,10gr! ]
Hm.. według mnie ta mordka pokazuje ;). Bo to tak jak ktoś do nas mruga i mówi: 'luz men' ;p

Gaara [ Senator ]
To taka magiczna emotka;) oznacza bardzo wiele dla bardzo wielu:P

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Misztel, zepsules akcje, toć my wszyscy wiemy, ze to ;) tylko wkręcamy kolesia.
Chyba?

Laios [ Zarzew ]
<---:S
misztel [ +0,10gr! ]
Loon nie sądze iż kogoś tutaj wkręcacie ; )
Kompo [ alkopoligamista ]
Soulcatcher kiedyś fajnie wytłumaczył w jakich momentach się używa tej emotikony. :) Ale nie pamiętam.
IMO to jest :/, takie właśnie zniesmaczenie, jak napisał Łysack, przypatrzcie się uśmiechowi (w sumie to nie uśmiech), tam nie ma nic figlarnego.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
No, ale popatrz - zolte emotki oddają pozytywne uczucia. Odpowiednikiem :/ jest ta biała:
<--------
legrooch [ MPO Squad Member ]
Na moje oko to ;/
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
chyba to ;/
Marcio [ Bleeee ]
;)

Kompo [ alkopoligamista ]
Loon, niekoniecznie, to na przykład nie musi być pozytywne odczucie. :)

Arcy Hp [ Legend ]
<<--- naturalnie że ":D" :P
Coolfon [ Zaleś ]
imo ;/

MAROLL [ Legend ]
Dla mnie to takie wiesz "no nie wiem".

Pawelinho [ Pretorianin ]
NIEEEE to znaczy ;/
masterr [ Pretorianin ]
hmmm a moze to jakas mutacja :D
...NathaN... [ The Godfather ]
Dla mnie to jest ;) A te wykrzykwione usta to taki chamski usmieszek kącikiem ust w stylu Stifflera z American Pie.

Arxel [ Legend ]
MAROLL
Dla mnie to takie wiesz "no nie wiem".
dla mnie tez;]
<--- pier*olisz

Arxel [ Legend ]
<-- a to?
moze zacheta "wloz mi" hahaha
taka otwarta mordka.. :D
sory za 2 posta ale inaczej sie niedalo dac 2 buziek;p

Joshua1990 [ Konsul ]
Arxel -> to jest 'so sie stao?' albo 'o so hozi?'

Gaara [ Senator ]
<- To może znaczyć "Branie do buzi" ;)
Edit - Arxel mnie wyprzedził ;P

robert461 [ Konsul ]
jak dla mnie :~

Joshua1990 [ Konsul ]
Ale czego branie ??? :O

Deepdelver [ Legend ]
Reguła jest prosta - pozytywne emocje to kolor żółty, negatywne biały, a skrajnie negatywne czerwony. Ten żółty emotek znaczy więc ;) tylko tak niefortunnie wygląda (było już postulowane zmienienie go).
:/ to trzeci emotek w drugim rzędzie
<== czyli ten

Sweet Johnson [ Pretorianin ]
Ten emot to będzie ;)

Sweet Johnson [ Pretorianin ]
A ten to będzie :/
też sory za drugiego ale nieda sie dwóch emotów niestyty w jednym poście dodać
vult-q3 [ Generaďż˝ ]
po usunieciu 2 pikseli lepiej wyglada :P
Olivcha.pl [ Konsul ]
To jest ;), bo tylko tego brakuje, jeśli by popatrzeć na "zestaw" emotikonów, a mamy już *P i :|.

Sweet Johnson [ Pretorianin ]
Owiele lepiej