GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opel Calibra? Fiat Seicento Sporting? Czy coś innego?

30.07.2006
21:05
smile
[1]

Colco [ Legionista ]

Opel Calibra? Fiat Seicento Sporting? Czy coś innego?

Witam
Co myślicie o tym samochodzie? Według mnie jest super - wygląd i osiągi oraz cena. 7000 zł za taki samochód - moim zdaniem marzenie. Mam zamiar go kupić. To będzie mój pierwszy samochód. 2 dni temu odebrałem Prawo Jazdy.
Pozdrawiam



------>

Małe, zgrabne, ładne ;p

30.07.2006
21:07
smile
[2]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Calibra świetny samochód :) Za rok robię prawko i już zacząłem się tym Oplem interesować i kiedy spytałem znajomego za ile by mi sprzedał, to powiedział, że nie ma mowy, bo samochód się świetnie spisuje :)

30.07.2006
21:07
smile
[3]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Nie lubię tych samochodów, bo przeważnie jeżdżą nimi dresy i inne kozaki. Poza tym ponad połowa jest stuningowana, a przecież seryjna Calibra jest ładna.

A jeżeli 2 dni temu odebrałeś prawo jazdy to nie uważaj się za super kierowcę, weź coś gorszego bo się zabijesz :/

30.07.2006
21:07
[4]

mikmac [ Senator ]

autko rzeczywiscie ma styl. Jest to jedno z niewielu aut za ktorym nie umiem sie nie obejrzec.
Niestety zdecydowana wiekszosc egzemplarzy jest albo wiejsko stuningowana (chocby te wielkie ruru z tylu ocierajace sie o asfalt) albo totalnie zajezdzona przez wiesniakow albo jedno i drugie najczesciej.
Ostatnie ocalale modele sa u helmutow ale tez ciezko juz znalezc.

30.07.2006
21:12
[5]

rafaleon [ Konsul ]

Calibra za 7 tys. to zdzierstwo.Patrz link.A co do auta to raczej bardzo słabiutkie.Jedyne co ma dobre to wygląd.A jeśli chcesz mieć coupe to kup lepiej forda probe II.

30.07.2006
21:17
smile
[6]

Yupix [ Pretorianin ]

Ja bym kupil sobie jakies BMW. Kazdy lubi cos innego.
Tanio mozna znalezc takie samochody wlasnie w Niemczech. Ehh, szkoda, ze nie moge jeszcze zrobic prawa jazdy.

30.07.2006
21:19
smile
[7]

gladius [ Subaru addict ]

Słabe, awaryjne, dresiarski pseudosamochód. Poprzednikiem Calibry był Opel Manta, którymi jeździli enerdowscy dresiarze z fryzurą "krótko z przodu i peleryna na plecy". Tradycja zobowiązuje.

30.07.2006
21:57
[8]

Praetor [ Generaďż˝ ]

tragiczny samochod, z wygladu rowniez

30.07.2006
22:00
[9]

Robi27 [ Mes que un club ]

bez uprzedzen, ale takich typow juz sie boje, 2 dni temu prawko i lapie sie za sportowy wozek

30.07.2006
22:06
[10]

sebekg [ Generaďż˝ ]

ja mam mieszany stosunek do tego samochodu ogolem nie jest zly ale czy az taki aj waj to nie wiem sa inne lepsza za te pieniadze.

30.07.2006
22:08
[11]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Powiem Ci szczerze, że jest wiele osób śmiejących się z tego samochodu:



rafaleon ---> Ford Probe to drogi w utrzymaniu samochód.

30.07.2006
22:12
[12]

Mindlord [ Generaďż˝ ]

calibra... niczego sobie...
rotfl


przemek__ --> ups ;]

jesli opel to tylko vectra...

30.07.2006
22:19
smile
[13]

Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]

Faktycznie ta calibra to jeszcze bardziej dresiarski samochod niz bmw 3 z poczatku lat 90.
A co do filmikow, to polew :D

30.07.2006
22:25
[14]

fanlegii79 [ Generaďż˝ ]

mam slaba opinie o tym wozie. Kumpel mial i szybko sie go pozbyl (w miedzy czasie bankrutujac :). Duze silniki duze ubezpieczenie. Dodatkowo samochod cztero miejscowy. Samochod popularny wsrod specyficznej subkultury mlodzierzowej naszego zachodzniego sasiada, wiec stan tych aut zazwyczaj pozostawia wiele do zyczenia.
Jezeli chcesz koniecznie coupe, kup celice 1.6. Dla brata na pierwszy wozek kupilem golf-a 1.6, narazie calkiem pozytywnia opinia.

30.07.2006
22:25
[15]

rafaleon [ Konsul ]

Robi27 a zkąd wiesz może jeździł już wcześnij a teraz zrobił dopiero prawko.

30.07.2006
22:30
[16]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Calibry są lipne. Przy dzwonach okropnie się składają...

31.07.2006
01:15
smile
[17]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Jak dla mnie to syf jest...

31.07.2006
01:33
[18]

bers [ Pretorianin ]

Shifty007

to fakt.




a co polecasz ? ;d

31.07.2006
01:57
[19]

Laios [ Zarzew ]

To auto jest ladniutke, ale slabo wyposazone

31.07.2006
02:00
[20]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

dresowóz

31.07.2006
02:03
smile
[21]

Colco [ Legionista ]

Mi to autko się podoba. A wasze opinie są żenujące. Pewnie nawet nie prowadziliście tego samochodu, a się z niego śmiejecie. Kto ma z tego forum to auto? Chciałbym usłyszeć jakiś konkretnych opini o nim.

BTW co polecacie innego do 7000zł??
BTW2 nie jestem dresem.

31.07.2006
02:13
[22]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Po 1-sze - za wysokie progi na młodego kierowcę (chyba, że koniecznie chcesz być gangsta i wyrywać lachony w remizach). Po 2-gie - przeanalizuj koszty eksploatacji (paliwo + duża awaryjność.) Polecam Fiestę, Golfa lub Corsę.

31.07.2006
02:15
[23]

Colco [ Legionista ]

Czesiek_Alcatraz --> przerobię go na LPG. Skąd wiesz że duża awaryjność? Miałeś? ;|

Polecam Fiestę, Golfa lub Corsę

Dobry żart. Naukę Jazdy już skończyłem, i Corsa jest dla mnie nie wystarczająca.

31.07.2006
02:15
smile
[24]

Lysack [ Latino Lover ]

za 7000 znajdziesz pełno innych samochodów, które są dużo lepsze i nie są spłaszczoną i bardziej awaryjną vectrą:)

mam znajomego który nosi dres i jak widzi calibre mojego sąsiada to stwierdza "jakbym ja miał taki wózek to normalnie każda świnka moja i tak bym wariował, że opony to co tydzień bym wymieniał"

a sąsiad to bardzo miły starszy pan, dla którego ta calibra to hobby... godziny spędza w garażu i ciągle ją remontuje:)

31.07.2006
02:19
[25]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Google nie boli - poczytaj sobie o nim chłopczyku.

31.07.2006
02:19
smile
[26]

Colco [ Legionista ]

Źle się wyraziłem.

-----------> Jaki inny 'sportowy' wózek poleciacie do 7000zł?? <-------------

Co do awaryjności to Punto I jest nie do zdarcia.

31.07.2006
02:21
smile
[27]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Polonez Caro 1.4 16V

31.07.2006
02:26
[28]

Colco [ Legionista ]

Czesiek_Alcatraz -->

N/C

31.07.2006
02:35
[29]

Lysack [ Latino Lover ]

po pierwsze zastanów się po co Ci sportowy wózek? dla szpanu? daj spokój...

zastanów się lepiej nad jego użytecznością... nie lepiej kupić coś oszczędnego i w miarę użytecznego - z większym bagażnikiem?


ale jak Ty już taki uparty to może honda CR-X, albo taka mazda:

albo honda civic


to jest ciekawe:


prawie jak cabrio:)


to jest fajne i tjunink nawet fajny:)





ale samochodu mało awaryjnego i sportowego nie znajdziesz...

31.07.2006
02:38
smile
[30]

Colco [ Legionista ]

Lysack --> rajcują mnie sportowe wózki które mają kopa, takie jak Calibra. Nie chodzi tu o szpan. Po prostu mnie rajcują :)

Niczego sobie ;)

Czarne bryki mi się najbardziej podobają.

31.07.2006
02:50
[31]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Według mnie jest super - wygląd i osiągi

No właśnie, jeżeli to są główne kryteria zakupu, to... krzyż na drogę. I gdzie Ty będziesz te "osiągi" sprawdzał? Raptowna zmiana Corsy 1.2 (mniemam, że na tym samochodzie robiłeś kurs) na dwulitrowe bydle to dla takiego niedoświadczonego spore zagrożenie...

31.07.2006
02:53
[32]

Colco [ Legionista ]

Czesiek_Alcatraz --> hehe. 'eLkową' Corsą zasuwałem aż 120 km/h xD A instruktor spytał mnie: wiesz o ile przekroczyłeś? A ja - 'wiem'. Koniec rozmowy xD

31.07.2006
03:23
smile
[33]

Weltall [ Junior ]

Calibre nazywasz sportowym wozem?:)
Co z tego,że ma 2-litrowy silnik jak można ja zrobić prawie każdym normalnym autem...
A przyjrzałeś się jak wygląda w środku?Toż to stara Vectra:)
Linię ma faktycznie ładną,ale jest dość awaryjna.
Jak na pierwszy samochód nie byłby to najlepszy wybór(IMO)
Pozdrawiam

31.07.2006
07:18
smile
[34]

iNfiNity! [ NSX ]

rajcują mnie sportowe wózki które mają kopa, takie jak Calibra. Nie chodzi tu o szpan.

łokurva %-)

calibra i sportowy samochód? toż to dres powinni w pakiecie dawać...

31.07.2006
07:34
smile
[35]

Garbizaur [ Legend ]

Dobry żart. Naukę Jazdy już skończyłem, i Corsa jest dla mnie nie wystarczająca.

rajcują mnie sportowe wózki które mają kopa, takie jak Calibra. Nie chodzi tu o szpan. Po prostu mnie rajcują :)


Czemu go zniechęcacie? Niech sobie k***a kupi tą Calibrę, zabije się na pierwszy drzewie i będzie spokój. Takich idiotów nam na drogach nie potrzeba...

31.07.2006
08:18
[36]

Mindlord [ Generaďż˝ ]

Garbizaur --> problem polega na tym ze jak sie rozwali na drzewie to luz ale jak wjedzie w przystanek to juz nie luz ;/

31.07.2006
08:36
[37]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Uparłeś się na tą Calibrę, zamiast kupić sobie porządny wóz... nie dość, że będziesz kojarzony z dresem, to jeszcze stracisz pieniądze. Zużycie paliwa, eksploatacja... nie żal ci kasy? Ja bym poszukał Golfa III albo coś młodszego i mniejszego.

31.07.2006
08:37
smile
[38]

stanson [ Szeryf ]

Buhehehehe :)))

Calibra to najwieksze gwno jakie mozna spotkac na naszych drogach. Osiagi i uklad jezdny porownywalne z Polonezem, awaryjnosc pewnie wieksza :) W typowej wiosce gdzie sa 3 domy na krzyz, jeden kosciol i 5 sklepow z alkoholem wszyscy mieszkancy jezdza takimi "sportowymi" Calibrami :D Gowno jakich malo, wstydzibym sie zaparkowac obok takiego dresiarskiego wynalazku :)

31.07.2006
08:39
[39]

Harpo [ Pretorianin ]

Sam jeżdżę od niedawna (7 miesięcy) zrobiłem w tym czasie około 8Tyś kilometrów i wcale nie mam wrażenia żebym miał jakieś super doświadczenie. Popieram, więc osoby piszące wcześniej - nie warto jako pierwszy pojazd kupować sobie takiej bryczki - za duża moc. Chyba, że ktoś jest fenomenalnym kierowcą, jeżdżenie ma we krwi i mnóóóóstwo wyobaźni

31.07.2006
08:41
[40]

stanson [ Szeryf ]

Za duza moc?? Pfff, Tico objezdza 2-litrowa Calibre ze swiatel :D

31.07.2006
08:52
[41]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Bez sensu takiego trupa kupować. Prawie wszystkie są z rocznika 91-94. Mnie by bylo szkoda tych 7000.
Co do tego czy jest to dresowoz. Hmmm, takie to z wiejska impreza mocno sie kojarzace. Tylko trzeba szukac takiego z wielka i glosna rura wydechowa, zlotymi felgami i wieeeelkim spoilerem.

Tak powaznie to kup lepiej cos nowszego, tak jak ktos pisal jakas Corse np. Mniejsze i slabsze, owszem. Ale jesli chcesz sie z kims scigac, to moze trzeba bylo robic prawo jazdy kategorii A.

31.07.2006
09:07
smile
[42]

DAAVIDF [ Junior ]

zgadzam sie to trup ostaniojechałem nad morzem nowa meganką z bratem i co drugie auto na poboczu popsute to calibra jak już chcesz wtopić to kup lepiej CORRADO VR6 może na nim zarobisz jak niedługo stanie sie klasykiem o czym mówili już w programie TOP GEAR na TVN TURBOja osobiście mam żółtego FIATA COUPE 2,0 20V 154 KONIE i nie polecam nikomu heheh

31.07.2006
09:25
smile
[43]

sasquath_ [ Konsul ]

okole tej ceny na cos "sportowego" polecam celice, jezdzilem nia i teraz czasami mi sie przytrafi. bardzo fajne auto 20gti, 156km to zadna rewelcja (nie czuc, ze auto ma niby spora moc) wyglada calkiem niezle. to ktorego czasami uzywam ma klime, el podgrzewane siedzenia, szyby w calibrach to widzialem tylko kierownice i to paskudne wnetrze:(





31.07.2006
10:32
smile
[44]

gladius [ Subaru addict ]

Colco - gratulacje :) Zostajesz wpisany na listę szczególnie zabawnych forumowiczów z zacięciem rajdowo-motoryzacyjnym. Jesteś w szacownym towarzystwie panów:

1) hydranta czy hydrowodora czy jak mu tak (większość wie, o kogo chodzi) chwalącego się motocyklem i wklejającego wyguglane zdjęcia tegoż;
2) nicka nie pomnę, (coś chyba z legią się kojarzące) - szczęśliwego posiadacza fotki Lancera Evo;
3) też nie pamiętam nicka, w każdym razie poważny kupiec na Audi A8... ze strony modeliki.pl

31.07.2006
10:33
[45]

mikmac [ Senator ]

nie wiem moze dziwny jestem. Ale Calibra mi sie po prostu podoba. Zaden to sportowy wozek bo w swoim aucie mam znacznie wiecej koni...a mam rodzinny.
Jednak linia Calibry jest po prostu ladna. Auta z konca lat 80-tych maja styl IMO.

31.07.2006
10:37
[46]

gladius [ Subaru addict ]

Co innego "podoba się linia" a co innego "dobry i fajny samochód". Ani to dobre, ani fajne - co zresztą tyczy się Opla w ogóle.

31.07.2006
10:39
smile
[47]

Robi27 [ Mes que un club ]

gladius-->
Ad.3 to
kafer, chyba juz go nie zapomne :D

31.07.2006
10:40
[48]

gladius [ Subaru addict ]

Aktualizacja

1) hydrant czy hydrowodór czy jak mu tak (większość wie, o kogo chodzi) chwalący się motocyklem i wklejający wyguglane zdjęcia tegoż (jakoś dziwnie zniknął po podejrzeniach, że zdjęcia nie pochodzą z jego garażu... co by tam robiły kilkudziesięciolitrowe beczki na olej i wielkie firmowe paki Yamahy);
2) nicka nie pomnę, (coś chyba z legią się kojarzące) - szczęśliwego posiadacza fotki Lancera Evo (zniknął, gdy jakiś drań dał linka do otomoto, gdzie sprzedawano tego Lancera);
3) kafer - poważny kupiec na Audi A8... ze strony modeliki.pl Jeszcze jest :)
4) Colco - dwudniowy kierowca, miłośnik sportowych samochodów, takich jak np. Opel Calibra

31.07.2006
10:41
smile
[49]

stanson [ Szeryf ]

Colco --> stary, az 120km/h zasuwales?? Jezuuuu niesamowite! Tez bym kiedys chcial z taka predkoscia poprowadzic.

31.07.2006
10:44
[50]

legrooch [ MPO Squad Member ]

mikmac ==> Dokładnie :)
Jedyny minus tego samochodu, to straszny stan mechaniczny :(
Sam chciałem kupić z rok temu, ale się wycofałem. Mam zamiar wspomagać ten samochód, a nie wiecznie utrzymywać.

31.07.2006
10:52
[51]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Rzeczywiście na jego miejscu chyba lepszym wyjściem będzie i tak zajeżdżony już CRX.

31.07.2006
10:54
[52]

gladius [ Subaru addict ]

Na jego miejscu najlepsze będzie tico, skoda felicia albo cinquecento. Jeśli nie zardzewiałe, to tanie w utrzymaniu. W sam raz na pierwszy samochód dla takiego streetkillera jak Colco.

31.07.2006
10:54
smile
[53]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Chcesz dobry sportowy wozek?? masz!!



Cos w twoim przedziale Cenowym!





To sa auta a nie OPEL CALIBRA!

31.07.2006
10:58
smile
[54]

gladius [ Subaru addict ]

Ozor - to drugie TOYOTA CELICA z gazem ROTFL

Celica, czemu nie. Mój kumpel kupił mniej więcej taką na allegro za 10.000. Po włożeniu paru tysięcy ma już prawie 300KM. Bardzo wdzięczne autko do tjuningu, w sam raz na drugi albo trzeci samochód dla hobbysty. Ale lepiej Imprezę GT.

31.07.2006
12:44
smile
[55]

Colco [ Legionista ]

stanson --> zauważ, że 'eLką' tyle zasuwałem xD

Hm, może macie racje co do Calibry. Strasznie dużo pali.

A co myślicie o Seicento Sporting ? ;p
Myslałem o nim wcześniej...


^quqoch^ --> czemu?

31.07.2006
12:47
[56]

^quqoch^ [ Patryk ]

Seicento to nie.

Bo to złe auto jest.

31.07.2006
12:50
smile
[57]

Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]

Colco --> seicento, to dla ciebie dobry samochod, jesli jestes szeroki w barach, to mozesz wystawiac na raz dwa zimne lokcie.

31.07.2006
12:54
smile
[58]

Colco [ Legionista ]

Proszę o opinie o Seicento Sporting jako pierwszy samochód. Wiem że mało pali. Wersja Sporting ma silnik 1.1. i 60KM. Ale nie wiem jak z awaryjnością. No i jest mały i zgrabny :)

^quqoch^ --> złe? ;o

31.07.2006
13:05
[59]

gladius [ Subaru addict ]

Silnik toto ma chyba 55KM. Ze sportem to chyba tylko nazwa - sporting. Cinquecento sporting za to faktycznie było fajne w swoim czasie. Ok 600 kg lżejsze od SC i do tego te czerwone pasy :) Nawet całkiem sprawnie przyspieszało.
Jak na pierwszy samochód, czemu nie. Tylko w miarę nowe. Żeby było śmieszniej, to ono wcale mało nie pali. Potrafi schlać w mieście 8 litrów, nie dając praktycznie niczego w zamian. To już lepiej corsa diesel, też nie jeździ, ale przynajmniej faktycznie mniej pali.
Na pierwszy samochód to ty potrzebujesz coś, co:
- jest w miarę bezpieczne (czyt duże)
- jest raczej mało zrywne i nie zachęca do szaleńst
- mało pali (albo instalacja śmierdziucha niewiele kosztuje - o ile już jej nie ma).
- tanie w obsłudze, bo w bezawaryjność za 7000 zł to nie ma co wierzyć
- wytrzyma przynajmniej rok

Przy budżecie 7.000 to ciężko trafić coś większego i bezawaryjnego. Nie znam się na cenach tego typu samochodów, ale może szukaj jakiejś nexii, może lanosa? W miarę duże, podobno nawet niezbyt awaryjne. Z drugiej strony, mało tego jeździ. Czyżby się rozleciały?

31.07.2006
13:08
[60]

^quqoch^ [ Patryk ]

Tak btw gladius, ile ma koni i ile waży Twój Forester?

31.07.2006
13:09
[61]

Colco [ Legionista ]

Teraz tak mi namieszaliście, że naprawdę nie wiem co wybrać. Większość z moich znajomych ma Seicento. Byłem pare razy pasażerem. Fajnie się jeździ. Małe, zgrabne. Wersja Sporting ma fajne spojlery.

31.07.2006
13:10
[62]

gladius [ Subaru addict ]

quqoch - ma 177KM, nie wiem ile waży... nie próbowałem go podnosić. Przyspieszenie ma ok. 8sek do 100, do tego bardzo przyzwoitą elastyczność.

Colco - wersja Sporting jeździ tak samo, jak zwykłe SC. Jak na pierwszy samochód, to może być.

31.07.2006
13:13
[63]

hakirek [ Chor��y ]

nie 60KM a 54KM silnik 1108cm3??



mam ten silnik w punto 1 i na to autko to zaslaby... w seicento moze ciut lepiej sobie radzic



juz fajniejsze punto 1 1,2 75KM albo 1,2 16V 86KM albo fiat BRAWO





PUNTO GT 1,4 133HP


SPORTING



a tak wogole to kup sobie honde civic COUPE ,vw GOLF III LUB JAKIEGOS colta 16v
W FIATY SIE NIE LADUJ ;]

31.07.2006
13:13
[64]

^quqoch^ [ Patryk ]

Znalazłem na stronie Subaru wagę ok 1.5 t.

31.07.2006
13:14
[65]

gladius [ Subaru addict ]

quqoch - możliwe, tam jest waga nowego modelu - mogą być niewielkie różnice.

31.07.2006
13:16
[66]

Colco [ Legionista ]

hakirek --> moja siostra ma Seicento tak wyjeżdżone że hej ;) Nic nigdy się w nim nie zepsuło.

Ale teraz sobie myśle, że Calibra jest faktycznie dla mnie za mocna - silnik 2.0, więc raczej kupie Seicento Sporting bo mi się podoba. LPG by się zdał...

31.07.2006
13:20
[67]

hakirek [ Chor��y ]

MYLISZ SIE CALIBRA WCALE NIE JEST MOCNA ;] SILNIK 2.0 I 100 KUCYKOW NA TAKA KOLUMBRYNE TO WCALE NIE TAK SUPER... ZA TO DUZO PALI I GNIJE

31.07.2006
13:22
[68]

hakirek [ Chor��y ]

pomysl lepiej o takim civicu ... za 7/9k mozna kupic i ladne i zrywne i malo pali 1,5 103KM
lub 1,6 130KM

31.07.2006
13:24
[69]

Colco [ Legionista ]

Napisałem wcześniej że autka do 7000zł ;]

31.07.2006
13:25
[70]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

A może Ford Fiesta? Ostatnio znajomy upolował dla swojej córki Fiestę za 7k w całkiem fajnym stanie z Niemiec. Po wizycie u mechanika okazało się, że trzeba tylko podregulować zawory, wymienić tarcze hamulcowe i klocki i ewenteulanie za jakiś czas pokusić się o wymianę amortyzatorów. Reszta była w normie. Tylko części zamienne do Fordów nie są chyba zbyt tanie.

31.07.2006
13:27
[71]

-=K@kTuUuS=- [ HeRe CoMes tHe PaIn ]

Kolega dobrze mowi za cene seja sporting mozna kupic ladna honde civic z niemiec nie wyjezdzona i w miare zadbana jezeli szukasz mocnych wrazen 1.5 16v w takiej hondzie potrafi zadziwic aczkowliek 1.3 tez potrafi dac ladnego kopa bo to przeciez honda :) ta np jest tania tylko ze moze byc zajezdzona 170tys przebiegu :(

31.07.2006
13:27
[72]

gladius [ Subaru addict ]

Drogie, drogie... do wszystkiego są drogie. A jeszcze trzeba benzynę lać (czy nawet śmierdziucha, przecież za darmo też go nie dają). Do tego trzeba ubezpieczenie płacić, przynajmniej OC. Raz na jakiś czas opony wymienić. Albo kogoś stać na samochód i utrzymanie, albo nie.

31.07.2006
13:33
[73]

Colco [ Legionista ]

Ale im większa pojemność tym większe opłaty ;]

--------> A jakie inne auta polecacie jeszcze z silnikiem 1.1?? <--------

31.07.2006
13:34
[74]

hakirek [ Chor��y ]



1,3 75KM na takie autko wystarczy zeby poszalec....

130k KM jesli przebieg orginalny na niemieckich drogach zrobiony to autko jest w lepszym stanie niz polskie po 50k KM na polskich drogach

31.07.2006
13:34
[75]

halski88 [ Pan Prezes ]

Opel Tigra jest fajny, Calibra jest awaryjna, pali, duzo jak znajomemu padło coś w silniku do 2 tys zł musiał wybulic.

31.07.2006
13:35
smile
[76]

gladius [ Subaru addict ]

tylko 1 właściciel (kobieta 54 rocznik)

ROTFL

Opel Tigra nie jest fajny, to mniej więcej Corsa w innej budzie. Żaden Opel nie jest fajny, chyba najgorsza marka z niemieckich.

31.07.2006
13:37
smile
[77]

Colco [ Legionista ]

No OK.

--------> C Z Y T A J | T O ! ! <--------

Jakie autko polecaice do 7000zł, którym można poszaleć, które nie pali dużo, ma fajny sportowy wygląd, mało awaryjne??

31.07.2006
13:40
[78]

gladius [ Subaru addict ]

Jakie autko polecaice do 7000zł, którym można poszaleć, które nie pali dużo, ma fajny sportowy wygląd, mało awaryjne??

Żadne. Musisz zmienić któreś z wymagań, najlepiej cenę. Tak samo "poszaleć" i "mało pali" wzajemnie się wykluczają. A ty potrzebujesz taniego dupowoza, a nie autka, żeby poszaleć, bo to się może skończyć tragicznie. I pal licho, że dla ciebie, ale możesz przy tym komuś coś zrobić.

31.07.2006
13:40
[79]

halski88 [ Pan Prezes ]

ale Tigra mało pali, ma sportowy wygląd i jest cenowo w zasięgu.

31.07.2006
13:45
[80]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Jak widzę, jak niektórzy wypisują, że Calibra jest szybka to śmiać mi się chce :P

Co do tanich w użytkowaniu i w miare niezawodnych aut to polecam golfy.

31.07.2006
13:46
[81]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Ech, takie rzeczy to tylko w Erze...

31.07.2006
13:46
[82]

Colco [ Legionista ]

Eh, ja chce takie auto, tylko że z silnikiem 1.1, bo opłaty wiecie ;/

Jedynem co mi odpowiada to Seicento Sporting. Silnik 1.1, nie pali dużo, mało awaryjne, fajnie wygląda, małe zgrabne.

31.07.2006
13:53
[83]

gladius [ Subaru addict ]

To już lepiej CC. Włożysz trochę kasy, klatkę w środek, jakieś sensowne fotele i już możesz poszaleć w rajdach amatorskich, jak już koniecznie chcesz.

31.07.2006
13:55
[84]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

ale Tigra mało pali, ma sportowy wygląd i jest cenowo w zasięgu.

Typowy samochód dla bab.

31.07.2006
13:57
[85]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Colco ---> Ja jako pierwszy samochód miałem Golfa III z silnikiem 1.8, ubezpieczenie wyniosło mnie 1200 zł na rok. Inne opłaty (z tego co pamiętam, nie zależą od pojemności).

31.07.2006
13:58
[86]

Colco [ Legionista ]

gladius --> nie chodzi o jakieś wyścigowanie się ;|

Chce jakieś autko z silnikiem 1.1 (max) i Seicento Sporting mi odpowiada.
Chyba że ty coś innego polecasz?

31.07.2006
13:59
smile
[87]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Może takie coś? :)

31.07.2006
14:00
[88]

(pseudo)Gracz [ Centurion ]

Colco
Jakie autko polecaice do 7000zł, którym można poszaleć, które nie pali dużo, ma fajny sportowy wygląd, mało awaryjne??

Missubishi Colt (evo 5)
Mało awaryjne, ładnie wygląda, tanie. jedna wada: jak mocno wdepniesz to pali (a kopa ma sporego). ale potrafi też ekonomicznie jeździć.

31.07.2006
14:02
[89]

gladius [ Subaru addict ]

Colco - nie, Seicento będzie OK. Też miałem, jako drugi samochód (w kolejności). Nic się nie psuło - z wyjątkiem rury prowadzącej od wlewu paliwa do baku, co załatałem poxiliną oraz wentylatorem do ogrzewania. Tyle, że ja to miałem nowe. Teraz jeździ nim sąsiadka, auto ma 8 lat i jeszcze się trzyma.
Oczywiście, że kwestia bezpieczeństwa w tym aucie nie istnieje (ale to w każdym małym samochodzie).
Pali toto odrobinę za dużo w mieście (w porównaniu do osiągów).

Ten, co podał Shifty jest fajny, tylko 2x budżet.

Colt wlecze się w ogonie wszystkich chyba rankingów bezawaryjności...

31.07.2006
14:08
[90]

Azzie [ bonobo ]

A moze ten?



Porsche 924 za 6 000 zl :)

31.07.2006
14:08
smile
[91]

Colco [ Legionista ]

No to chyba zdecyduję się na Sportinga ;p

W środę zamierzam juz jeździć po komisach, chociaż nie wiem czy nie lepiej na allegro kupić. Zobaczę ;]

31.07.2006
14:09
[92]

hakirek [ Chor��y ]

oplaty od 1100cm3 do 1400cm3 masz przeciez te same.. wiec nie wiem czemu sie uparles..

jak juz pisalem lepiej sobie kup punto 1 jezdzi sie tym zdecydowanie lepiej jak sejem w srodku ladniej i miejsca wiecej



tu masz cabrio 1,2 75KM 129k km

31.07.2006
14:10
[93]

Dunkan Mlodszy [ Franek Kimono ]

Poshe wygladajace jak mazda 323 - wogole te kanciaki leca po smiesznie niskich cenacch.

31.07.2006
14:12
[94]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Na miejscu zalozyciela watku, czytajac te wszystkie propozycje, kupilbym karte autobusowa. 1000 propozycji, a prawda jest taka, ze niemal wszystkie te auta, to trupy, dziadostwo, albo jakieś śmieszne "dresowozy".
Teraz doszedl jeszcze Seicento z dumna nazwa SPORTING. OMG
Wez Colco na powaznie pomysl o wstrzymaniu sie, bo prawda jest taka, ze szkoda tych 7tys. Co bys nie kupil i tak bedzie to kiepskie toczydelko takie jak wlasnie to Seicento Sporting. I jeszcze do takiego gowna chcesz kupowac gaz za ktory dasz 1/3 wartosci tego "samochodu".

31.07.2006
14:14
smile
[95]

Colco [ Legionista ]

Może zróbmy listę:

Colco:
-Fiat Seicento Sporting 1.1

(silnik max 1.4)

Wy podopisujcie co polecacie, a ja potem posprawdzam wszystko, wybiorę coś i spytam was, ok?

31.07.2006
14:17
smile
[96]

Colco [ Legionista ]

Artur20 --> nie wszyscy mają kasę na Audi A8 ;|

31.07.2006
14:18
smile
[97]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

To może niezawodna Toyota Corolla? :P

31.07.2006
14:18
[98]

Azzie [ bonobo ]

Artur20: No oczywiscie, ze wszystkie te auta to trupy, dziadostwo lub dresowozy. Za 7 tys sie nie kupi nic innego :)

Jakby mial 30 000 zl to juz mozna by cos pokombinowac...

Ale niech kupi sobie na poczatek trupa, na dobre wozki jeszcze przyjdzie czas...

Stranger: HFS!!! :o nie chcialbym tym czyms jezdzic nawet za darmo! :) Chyba ze na zloty fanow Mangi i Anime :DD

31.07.2006
14:37
[99]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Colco--> <sprawdza stan konta> hmm, dziwne, wydawalo mi sie ze jeszcze w zeszlym tygodniu mialem :)

Zgadzam sie z Toba, ale mnie np. by bylo szkoda pieniedzy, nie wspominajac o tym ze troche "obciachowo" czyms takim jezdzic. A przeciez tym w duzym stopniu sie kierujesz, zeby miec "kozackie" auto. Niestety to nie jest realne majac 7tys, dlatego lepiej zastanowic sie nad czyms zwyczajnym, a nie pseudo kozackim. Oczywiscie mozesz miec odmienne zdanie, moze Ci sie podobac dowolny samochod, ale chcialem zebys znal moje.

Stranger--> hehehe. Ale takie wybryki tez gdzies po drogach jezdza.

31.07.2006
14:40
smile
[100]

sasquath_ [ Konsul ]

Colco---> daj sobie spokuj z seicento- jezdziles?? ten samochod to porazka:
-55KM 1.1- jestes szybszy tylko od malucha i seicento 700.
-siedzi sie jak na taborecie, jestem chudy i te fotele sa dla mnie zawaskie,
-kierownica tak mala i waska, ze nie ma sie czego trzymac,
-mam 173cm i ten samochod jest za maly,
-beznadziejna skrzynia biegow,
-blacha na drzwiach, i z tylu na kanapie nadkola sa z blachy
-brak bagaznika
-plastikowe zaglowki, polamie Ci kregoslup jak potracisz psa!!!!

a teraz najlepsze----->

31.07.2006
14:43
[101]

master53 [ Hans Kloss ]

Colco ----> Jeśli chcesz takie kozackie autko to może zastanów się nad Honda CR-X. Bardzo fajny samochodzik i nie taki dresowóz jak Calibra




Ale czy nie lepiej by było kupić coś normalnego jak np. Micra ?




sasquath_ ------> No nie ma się co spodziewać po samochodzie który ma jedną gwiazdkę w EuroNCAP.

31.07.2006
15:13
[102]

gladius [ Subaru addict ]

Colco---> daj sobie spokuj z seicento- jezdziles?? ten samochod to porazka:
-55KM 1.1- jestes szybszy tylko od malucha i seicento 700.]
i od każdego wozu z kiepskim kierowcą, zwłaszcza w ruchu miejskim
-siedzi sie jak na taborecie, jestem chudy i te fotele sa dla mnie zawaskie,
jak w każdym o tych rozmiarach
-kierownica tak mala i waska, ze nie ma sie czego trzymac,
kierownica nie służy do trzymania się. a w sportingu jest fajna, obszyta skórą
-mam 173cm i ten samochod jest za maly,
widocznie się do dobrobytu przyzwyczaiłeś. tego typu samochody z założenia są małe
-beznadziejna skrzynia biegow,
a to już objaw fiatowski
-blacha na drzwiach, i z tylu na kanapie nadkola sa z blachy
a z czego mają być? z tektury? i tak lepiej to wygląda, niż tandetny plastik albo tkanina jak np. w lamusie
-brak bagaznika
zgoda, jak we wszystkich tego typu toczydłach. i chyba tylna kanapa się nie składa
-plastikowe zaglowki, polamie Ci kregoslup jak potracisz psa!!!!
zgoda

Ale za to można to kupić za 7000 zł.

31.07.2006
15:19
smile
[103]

Colco [ Legionista ]

A coś z tego? \/



gladius --> dlaczego?

31.07.2006
15:20
smile
[104]

gladius [ Subaru addict ]

zapomnij...

31.07.2006
15:32
smile
[105]

sasquath_ [ Konsul ]

gladius---> "blacha na drzwiach, i z tylu na kanapie nadkola sa z blachy
a z czego mają być? z tektury? i tak lepiej to wygląda, niż tandetny plastik albo tkanina jak np. w lamusie"

w seicento fotele nie trzymaja wiec lapalem sie kierownicy na zakretach.

sa z metalu i jak jechalem nim w czasie ulewy i bylo bardzo wilgotno (oczywscie jeszce wentylacja jest do d***) to te nadkola byly wilgotne "pocily sie" i mialem tylek mokry!!

bedzie problem ze sportowym samochodem za 7 tys:(

31.07.2006
15:33
smile
[106]

krol_adminow [ Chor��y ]

ta jest piekna ! ! !

31.07.2006
15:39
[107]

halski88 [ Pan Prezes ]

ja slyszalem wiele dobrego o Civicu i ogolnie o marce Honda. Bezawaryjne itp

Chodzi mi o ta wersje:

31.07.2006
15:46
[108]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Colco --> Polecam ci kupić Trans-ama z silnikiem 5.5l. Jest nadzieja że nie zdąży się zepsuć zanim się zawiniesz na drzewie/latarni.

31.07.2006
15:51
[109]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Kup sobie Espero 2.0 z gazem lub Renault19 1.7 monowtrysk.
W tym przedziale cenowym trafisz cos w niezlym stanie. Auta w miare przestronne, bezpieczne.

31.07.2006
15:55
smile
[110]

Colco [ Legionista ]

Ktoś wie jaki samochód ma admin tego forum ?

31.07.2006
15:56
smile
[111]

mos_def [ Generaďż˝ ]

służbowy

31.07.2006
15:57
smile
[112]

halski88 [ Pan Prezes ]

Zenedon_oi! - jak kupi sobie tego Pontiaca, to bedzie musial za soba wozic cysterne z benzyną.

31.07.2006
15:59
smile
[113]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Colco --> dobrze ci radzę, jeśli chcesz kupić sobie wóz do 7000zł (więc używane stare), to tylko JAPOŃSKIE! Żadne niemieckie, francuzy, a już napewno nie WŁOSZCZYZNĘ! Seicento złe nie jest, ale możesz sobie kupić coś lepszego. A ten kto polecał Bravę i Punto pojęcia nie ma o motoryzacji. Znajomy rodziny miał Bravę 1.4, po 6 latach od kupna facet w serwisie powiedział, że silnik jest DO KAPITALNEGO REMONTU!!! Stracił sporo kasy na tym aucie, kilkanaście razy musiał go zostawiać w servisie, na papierze ma ileś tam koni a jeździ jakby miał 50 % z nich, po prostu beznadzieja. To samo niemieckie gówna. Nie wiem co ludzię widzą w samochodach rocznik 90-95, większość to trupy zajeżdżone przez niemców albo małolatów. Nie mówiąc już o francuskich.

Jeśli chcesz naprawdę fajny wozik, mało awaryjny i ze sportowym charakterem, to albo Honda CRX, albo Civic, w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

31.07.2006
16:11
[114]

Azzie [ bonobo ]

Hahah od kiedy zaglowki maja jakiekolwiek znaczenie przy hamowaniu/waleniu w cos? W ktora strone wtedy leci glowa? Nooo? :)


Pytanie pomocniczne: w jakim momencie leci glowa do tylu i zaglowek wtedy jest konieczny?

31.07.2006
16:15
smile
[115]

Colco [ Legionista ]

sasquath_ -->

-55KM 1.1- jestes szybszy tylko od malucha i seicento 700.

:)

31.07.2006
16:16
[116]

gladius [ Subaru addict ]

nooo... jak ktoś w dupę wjedzie?

31.07.2006
16:17
[117]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

MaZZeo --> Większość CRXów też jest starymi zajeżdżonymi trupami.

31.07.2006
16:18
[118]

Azzie [ bonobo ]

gladius: Noo! :) a co ma do tego pies? :) Chyba ze ten z policji co sam jezdzil i babke potracil (patrz news sprzed kilku tygodni na onecie) :)

31.07.2006
16:20
smile
[119]

gladius [ Subaru addict ]

Może to chodziło o szczególnie pokaźnego pitbula, który taranuje samochody od tyłu.

31.07.2006
16:23
[120]

rafaleon [ Konsul ]

Za 4 tys. możesz kupić Peugeot 205 GTI 1.6 115 KM.Może nie jest najładniejszy ale bardzo dobre przyśpieszenie.

31.07.2006
16:36
[121]

gladius [ Subaru addict ]

Nie, ten peugeot jest dwa lata starszy od kierowcy. Lepiej równieśnika, jak już ma być oszczędnie.

31.07.2006
16:41
[122]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

MaZZeo => Japończyki jak najbardziej tak, ale jak już się coś zepsuje, to... ojojoj, ceny części potrafią zwalić z nóg.

31.07.2006
16:42
smile
[123]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

mod_def - Kup sobie Espero

<=

31.07.2006
16:42
[124]

Colco [ Legionista ]

Czesiek_Alcatraz --> i dlatego chcę kupić 'polskiego' sportinga, bo wiem ze czesci nie sa takie drogie, itd...

31.07.2006
16:49
[125]

rafaleon [ Konsul ]

Ale tym Seicento to najwyżej pojedzie 130.A przyśpieszenie do setki 20 s.Wogóle daj sobie spokój z fiatami.A sport to ma tylko w nazwie.

31.07.2006
16:51
[126]

Colco [ Legionista ]

rafaleon --> starczy ;]

A przyśpieszenie do setki 20 s.

lol?

Sportin' przyspiesza do 100 w 12/3 sekund.

31.07.2006
17:00
smile
[127]

gladius [ Subaru addict ]

W 12-13 to może CC przyspieszało. SC ma więcej, bliżej 18. Ten "sporting" w nazwie ma ze sportem tyle wspólnego, co g... z twarogiem.

31.07.2006
17:08
[128]

erton [ Fink ]

Azzie -->

Tutaj widac co dzieje sie z glowa podczas wypadku i po co sa zaglowki w samochodach

31.07.2006
17:09
[129]

puszczyk [ Generał brygady ]

Azzie->Zagłówek chroni kark również w wypadku czołówki, najpierw lecisz do przodu, a gdy już auto stanie wracasz do pozycji wyjściowej(jeśli jesteś w pasach) i wtedy łamią się fotele lub karki...jesli brak zagłowka.
Pooglądaj krashtesty :)

edit: spóźnilem sie ;)

01.08.2006
10:04
[130]

CaliRoi [ Junior ]

Siemka :D
Jest mi Potrzebny Opel Calibra 2.0 16 ALE

Może być sprowadzony lecz niezarejestrowany w Polsce jeszcze

(Intresi mnie rocznik od 91 do 95)

Prosze Sie Kontaktować
E-mail: [email protected]
lub : 693 557867

01.08.2006
10:37
smile
[131]

Azzie [ bonobo ]

erton: A masz jakis filmik bez zaglowkow? Bo szczerze mowiac to na tym filmie nie glowa uderza w zaglowek, ale dokladnie odwrotnie. Ogolnie to zgadzam sie ze zaglowki sa potrzebne takze w tej sytuacji, ale:
- mowa byla o potraceniu psa a nie o wjechaniu w drzewo :)
- po takiej czolowce w SC i tak z kierowcy niewiele zostaje wiec sprawa zaglowkow wydaje mi sie malo istotna
- zaglowek chroni sama swoja obecnoscia a material z jakiego jest wykonany wydaje mi sie sprawa drugorzedna [najwyzej sie nabije siniakow na glowie jak jest za twardy]

"plastikowe zaglowki, polamie Ci kregoslup jak potracisz psa!!!! "

01.08.2006
17:03
[132]

stanson [ Szeryf ]

Zmieniając troszkę temat: wiecie co mnie zawsze rozsmiesza w watkach o motoryzacji na tym forum? Ze 90% wypowiadających się jedyne doświadczenia za kółkiem posiadło przechodząc NFS U2 i nie ma ta naprawdę pojecia o samochodach, tylko "doradzają" na zasadzie: "słyszałem od koleżanki , że sąsiad brata jej kolegi miał kiedyś taki samochod, staaaary nie kupuj bo to góóóówno!!! Heh...

01.08.2006
17:25
smile
[133]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

bierz seicento :D
ja mam i nie narzekam :> 1.1 (moje ma niecale 70KM :P) , nie jeden 1.6 czy 1.8 sie zdziwil i to zdrowo :D
calibry sa wolne strasznie, zostaja w tyle

co do spalanie sc.... oszczedne auto to to nie jest :D
bezpieczne tez nie specjalnie :P
za to dosyc bezawaryjne i predkie :D

01.08.2006
17:33
smile
[134]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

sasquath_ -->
-55KM 1.1- jestes szybszy tylko od malucha i seicento 700.
g... prawda :D chcesz sie przekonac co moze male 1.1?? :>
aha, nie bylo seicento 700 znawco :D:D:D

-siedzi sie jak na taborecie, jestem chudy i te fotele sa dla mnie zawaskie,
fotele sa do bani, to fakt :D ale sportingowe sa juz bardzo dobre i trzymaja na bokach

-kierownica tak mala i waska, ze nie ma sie czego trzymac,
a ty lubisz takie wielkie jak w starze sa?? czy w ikarusach? :P kierownica jest bardzo dobra i wcale waska nie jest :D

-mam 173cm i ten samochod jest za maly,
odsun sobie siedzenie :D:D:D

-beznadziejna skrzynia biegow,
tu masz racje :) czesto sie synchronizatory sypia :P ale chwila moment i jest nastepna na aucie :)

-blacha na drzwiach, i z tylu na kanapie nadkola sa z blachy
zalezy od wersji :> widac sama bieda jezdziles :P

-brak bagaznika
ma bagaznik i bardzo wiele idzie do niego zapakowac :) szczegolnie jak kanape zlozysz :)

-plastikowe zaglowki, polamie Ci kregoslup jak potracisz psa!!!!
nie sa plastikowe hehe :D

01.08.2006
17:36
[135]

fanlegii79 [ Generaďż˝ ]

Na forum gdzie ktos ma samochod to raczej doradza, zebys kupil taki sam jak on ma. Ludzie ktorzy nawet maja ogromne problemy z autem beda je polecac, zeby sie utwierdzac w przekonaiu o slusznosci swojego wyboru :) Ja polecam golf- bo brat ma :)

01.08.2006
17:39
smile
[136]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

gladius -->
"W 12-13 to może CC przyspieszało. SC ma więcej, bliżej 18. Ten "sporting" w nazwie ma ze sportem tyle wspólnego, co g... z twarogiem."

buahahaha
ccs przyspieszal jakies 12 sek, scs sekunde dluzej :)
wagowo az tak wiele sie nie roznia :>
niewiele potrzeba zeby robil setke w niecale 10 sekund :>

znaczy jak ma sporting w nazwie to musi byc jak ferrari albo porsche? :P smieszne podejscie masz chlopcze :D

01.08.2006
17:42
smile
[137]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

fanlegii79 --> no nie do konca :D matka ma punto 2 1.2 16v i nie polecam go nikomu :)
mialem kiedys escorta i tez nie polecalem, ani nie polecam nikomu.

z malych aut polecam natomiast jeszcze smarta :D bardzo fajne i bezpieczne auto

01.08.2006
17:45
[138]

wysiu [ ]

Zdajesz sobie sprawe, ze mogles to wszystko napisac w jednym poscie?

"z malych aut polecam natomiast jeszcze smarta :D bardzo fajne i bezpieczne auto"
ROTFL. No w porownaniu z pudelkiem po butach, czyli seicento, to na pewno.

01.08.2006
17:48
[139]

stanson [ Szeryf ]

wysiu --> a żebys się nie zdziwił...

Co do "fajności" tylko się zgodze - może dla blondynki...?

01.08.2006
17:51
smile
[140]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

wysiu --> nie, uswiadomiles mnie dopiero teraz o tym, dzieki :>

smart jak na swoje gabaryty jest bardzo bezpieczny (3 gwiazdki)

edit specjalnie zeby wysiu nie trzasl portkami znowu :P

stanson --> fajny ze wzgledu na gabaryty :) w miescie zawsze znajdziesz miejsce parkingowe :) poruszalem sie kiedys tym wynalazkiem :)

01.08.2006
17:52
[141]

wysiu [ ]

stanson --> 3 gwiazdki dostal.. W normalnych autach norma od ilus lat to cztery. Dlatego pisze, ze moze uchodzic za bezpieczny tylko w kategorii pudelek do butow.

01.08.2006
17:56
[142]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

wysiu --> zgadza sie, w normalnych autach :) w autach o rozmiarze 3-4 smartow :) i to niektore gorzej wypadaja od smarta :) wez pod uwage ze w smarcie nie masz metrowej komory silnika do absorbowania energii :) masz niecale 20 cm :) a mimo to bez problemu otworzysz jedne i drugie drzwi, czego nie zrobisz w wielu innych wiekszych autach :) zaprzeczysz??

01.08.2006
17:57
smile
[143]

master53 [ Hans Kloss ]

Stanson -----> No właśnie ten filmik pokazuje ze jest bezpieczny jak na swoje wymiary. Komory silnika praktycznie nie ma, ale kabina ocalała i o to chodzi.

Edit:

01.08.2006
18:01
[144]

stanson [ Szeryf ]

master53 --> no przeciez wlasnie po to dalem ten filmik, zeby to pokazac.
wysiu --> 3 gwiazdki to jest moim zdaniem BARDZO dobry wynik jak na takie małe gówno

Mimo wszystko, wstydziłbym się zaparkować bliżej niż 100 metrów od tego wynalazku.

01.08.2006
18:03
smile
[145]

N2 [ negroz ]

Dopiero co zrobiłeś prawko, nie masz doświadczenia w prowadzeniu samochodu a chcesz sportowy samochód. Chyba tylko po to by sie zabić i jeszcze przy okazji kogoś.
Jestem pewien że samochodu z silnikiem 1.4 nie potrafił byś sportowo prowadzić i wycisnąć z niego wszystkiego a co dopiero z takich rasowych wyścigówek. Pomyśl.
Nie szkoda Ci auta na szaleństwa? Za kilka miesięcy/tygodni będzie do wymiany zawieszenie, silnik zajechany itd. Kup sobie jakieś fajny ekonomiczny samochodzik a nie fure z 2'litrowym silnikiem i spalaniem przy ostrej jeździe na poziomie 14 litrów. A później przerabiają te Calibry na gaz bo na paliwo się nie ma. Takim fajnym samochodem ekonomicznym dojedziesz śmiało na tor gokardowy, aby tam się wyszaleć do granic możliwości.

01.08.2006
18:07
smile
[146]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

master53 --> komora silnika w smarcie jest z tylu za siedzeniami :D wiec jest cala i zdrowa :P a glownym elementem ktory pochlania energie w smarcie sa kola, praktycznie najbardziej wysuniete punkty konstrukcyjne :) nie liczac blotnikow plastikowych




i czego chciec wiecej :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.