
Buggi [ Konsul ]
Najlepsza komórka do 1000 zł.
erton [ Fink ]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Kajon ---> Ja taką za 3 tysiące widziałem /...

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
po co ci telefon za 1000zl, w plusie dostaniesz go za 1zl

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Ta jest zajebista --->

elv33 [ Konsul ]
ja mam SE k750i fajny telefon godny polecenia ale to zależy do czego jeszcze chcesz ten telefon :p czy do zdjęć mp3 czy jeszcze czegoś innego :P
Gravious Samurai [ Pretorianin ]
LOL chciałem brac telefon w orange, motke V3 na abonament i babka powiedziała że musze za niego 650 zł zapłacić, ja jej na to że po to biore na obonament żeby miec tel za 1zł lub za ew 50 zł a ona że cena rynkowa tego fona to 1400zł, nie mylic z V3i ja mówie o tej starej którą mozna już za 500 zł kupic w sklepie, ale do tej pory nie moge się otrząsnąc.
F.C BARCELONA [ Konsul ]
nokia 6020
SamsungD800
SamsungS800
SamsungD600
Nokia n90
Nokia n70
Gravious Samurai [ Pretorianin ]
SE P910i
Łyczek [ Legend ]
Barcelona ---> co Ty piszesz w ogóle :| on chce telefon do 1000 zł a Ty dajesz mu Nokie N90, której taniej jak 1300 zł nie kupisz, tak samo Nokia N70... Samsunga SGH-S800 jest ciężko dostać w Polsce. Nokia 6020 można kupić za 400 zł, jedynie Samsung D600 i D800 jest w takich cenach o jakie Buggi prosi.
Ja polecam:
Nokia 6230i, cena koło 550 zł
SE K750i, cena koło 800 zł
SE W800i, cena koło 1000 zł

thekid2 [ iLove ]
Ja tam zakupiłsem sobie SE W300i (walkman) i jestem bardzo zadowolony ;) Polecam ;)

promyczek303 [ sunshine ]
osobiście polecam nokie 6230i

Raz3r [ Generaďż˝ ]
Polecam telefon SE k750i ma go mój kuzyn i tylu opcji w telefonie w zyciu nie widziałem! :), a widzialem wiele telefonow- sam jestem posiadaczem Nokii 6230i, a moi Rodzice mają SE910i oraz Nokie 9500 ( znaną rowniez jako communicator :) ) co prawda te dwa ostatnie to palmofony, ale k750i ma wiekszosc funkcji ktore posiadaja w/w telefony i znacznie, znacznie wiecej. Ogólnie zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. No i do tego b. ładny wygląd
mirencjum [ operator kursora ]
SAMSUNG X 700 .Trójzakresowy telefon SGH-X700 to prawdziwy klejnot, łączący elegancję i funkcjonalność w stylowej, tradycyjnej obudowie. Urządzenie jest wyposażone w aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 megapiksela, odtwarzacz MP3, radio FM stereo, 40-tonową polifonię, nagrywanie sekwencji wideo, tryb głośnomówiący, głośniki stereo, Bluetooth 1.2, USB, czytnik kart pamięci, PictBridge, MMS, WAP 2.0, Java 2.0, klienta poczty e-mail i inne funkcje. SGH-X700 to po prostu wyjątkowy telefon.

Gayardo [ Konsul ]
SE K750i mam i polecam:)

elv33 [ Konsul ]
kupójąc SE k750i masz prawie wszystko to co inne telefony

Vistorante [ teh_pwnerer ]
SPV C600 - rozwala wszystkie inne telefony.

legrooch [ MPO Squad Member ]
SPV C600.
Wszystkie wymienione wcześniej telefony mogą ją pocałować co najwyżej w miniusb :>

Gaara [ Senator ]
Aparat sześć megapiksela, ekran szesnaście milionów kolorów - żyć nie umierać;)
Łyczek [ Legend ]
Gaara ---> nie ma IrDY ani Bluetooth więc nie jest wcale dobry...

Gaara [ Senator ]
Łyczek -> bez tych szczegółów jest najzarąbistsza;)
Buggi [ Konsul ]
UP
Katsper [ Pretorianin ]
Moze i nie na temat ale i tak sobie pozwole, by wydawac 1000zl na komorke trzeba miec niepokoleji w glowie ;/
amarok [ Generaďż˝ ]
polecam nokię 6230i.
świetny telefonik dla ludzi, którzy oczekują czegoś więcej, niż wybajerowanej plastikowej zabawki.
ma niemal wszystko (brak tylko lampy błyskowej) co dzisiaj na topie, zachowując styl telefonów nokia.
Gravious Samurai [ Pretorianin ]
Moze i nie na temat ale i tak sobie pozwole, by wydawac 1000zl na komorke trzeba miec niepokoleji w glowie ;/
Dlaczego? Jak ktos ma kase, lubi gadżety, zarobił w wakacje na wyśniony telefon to nie znaczy ze jest idiotą. zycie jest moim zdaniem za krótkie żeby sobie żałować, a jak nie ma na utrzymaniu rodziny to na cóż lepszego mozna wykorzystać tą kase?
A ja ci polece Motke V3i albo troche dozbieraj i bedziesz miał SE p910i albo SPV M300
Trane [ Konsul ]
Lyczek co bys wybral: nokie 6280 czy se w810i?
loksp [ taka oferta tylko w PLAY ]
SAMSUNG X 700!
Patrol_wcg [ Referent ]
SE P910i (świetny wyświetlacz, masa zabawek itd...)
Nokia E91 (16mln kolorow, nie ma jednak aparatu itd...)
Oba telefony do kupienia za +,-, 1 000 zł.
Mikur [ Konsul ]
za taka kase to pda kupisz... przy duzym szczesciu spv m3000... SE p910i jest tez w sumie swietny ale juz stary... za taka kase to nie warto kupywac w sumei nic starszego jak pol roku.
moze nokia n70, samsung d 600, spv c 600 w810i
Mikur [ Konsul ]
SE w 550i
albo po prostu allegro i filtr na cene:)
->
Mikur [ Konsul ]
Buggi czego wlasciwie wymagasz od takiej komy??
Jarhead [ Legionista ]
Moto E1000 ma mp3 Kamere cyfrowa 2xzoom 2xAparat cyfrowy 252 tys kolorow duzy wyzmietlacz Video konferenje w koncu telefon 3 generacji ma tez efekt dolby surround ma 2 glosniki a kosztuje okolo 600zl ale to juz w zaleznosci jakie masz wymagania :P ale ten fon jest spox