GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza komórka do 1000 zł.

30.07.2006
17:37
smile
[1]

Buggi [ Konsul ]

Najlepsza komórka do 1000 zł.

30.07.2006
17:39
[2]

erton [ Fink ]

30.07.2006
17:43
smile
[3]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

30.07.2006
17:48
[4]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

Kajon ---> Ja taką za 3 tysiące widziałem /...

30.07.2006
17:52
smile
[5]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

po co ci telefon za 1000zl, w plusie dostaniesz go za 1zl

30.07.2006
17:53
smile
[6]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Ta jest zajebista --->

30.07.2006
17:55
smile
[7]

elv33 [ Konsul ]

ja mam SE k750i fajny telefon godny polecenia ale to zależy do czego jeszcze chcesz ten telefon :p czy do zdjęć mp3 czy jeszcze czegoś innego :P

30.07.2006
17:59
[8]

Gravious Samurai [ Pretorianin ]

LOL chciałem brac telefon w orange, motke V3 na abonament i babka powiedziała że musze za niego 650 zł zapłacić, ja jej na to że po to biore na obonament żeby miec tel za 1zł lub za ew 50 zł a ona że cena rynkowa tego fona to 1400zł, nie mylic z V3i ja mówie o tej starej którą mozna już za 500 zł kupic w sklepie, ale do tej pory nie moge się otrząsnąc.

30.07.2006
18:09
[9]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

nokia 6020
SamsungD800
SamsungS800
SamsungD600
Nokia n90
Nokia n70

30.07.2006
18:10
[10]

Gravious Samurai [ Pretorianin ]

SE P910i

30.07.2006
18:20
[11]

Łyczek [ Legend ]

Barcelona ---> co Ty piszesz w ogóle :| on chce telefon do 1000 zł a Ty dajesz mu Nokie N90, której taniej jak 1300 zł nie kupisz, tak samo Nokia N70... Samsunga SGH-S800 jest ciężko dostać w Polsce. Nokia 6020 można kupić za 400 zł, jedynie Samsung D600 i D800 jest w takich cenach o jakie Buggi prosi.

Ja polecam:
Nokia 6230i, cena koło 550 zł
SE K750i, cena koło 800 zł
SE W800i, cena koło 1000 zł

30.07.2006
18:53
smile
[12]

thekid2 [ iLove ]

Ja tam zakupiłsem sobie SE W300i (walkman) i jestem bardzo zadowolony ;) Polecam ;)

30.07.2006
19:33
smile
[13]

promyczek303 [ sunshine ]

osobiście polecam nokie 6230i

30.07.2006
19:41
smile
[14]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

Polecam telefon SE k750i ma go mój kuzyn i tylu opcji w telefonie w zyciu nie widziałem! :), a widzialem wiele telefonow- sam jestem posiadaczem Nokii 6230i, a moi Rodzice mają SE910i oraz Nokie 9500 ( znaną rowniez jako communicator :) ) co prawda te dwa ostatnie to palmofony, ale k750i ma wiekszosc funkcji ktore posiadaja w/w telefony i znacznie, znacznie wiecej. Ogólnie zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. No i do tego b. ładny wygląd

30.07.2006
20:15
[15]

mirencjum [ operator kursora ]

SAMSUNG X 700 .Trójzakresowy telefon SGH-X700 to prawdziwy klejnot, łączący elegancję i funkcjonalność w stylowej, tradycyjnej obudowie. Urządzenie jest wyposażone w aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 megapiksela, odtwarzacz MP3, radio FM stereo, 40-tonową polifonię, nagrywanie sekwencji wideo, tryb głośnomówiący, głośniki stereo, Bluetooth 1.2, USB, czytnik kart pamięci, PictBridge, MMS, WAP 2.0, Java 2.0, klienta poczty e-mail i inne funkcje. SGH-X700 to po prostu wyjątkowy telefon.

30.07.2006
20:48
smile
[16]

Gayardo [ Konsul ]

SE K750i mam i polecam:)

30.07.2006
21:37
smile
[17]

elv33 [ Konsul ]

kupójąc SE k750i masz prawie wszystko to co inne telefony

30.07.2006
22:10
smile
[18]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

SPV C600 - rozwala wszystkie inne telefony.

31.07.2006
00:34
smile
[19]

legrooch [ MPO Squad Member ]

SPV C600.
Wszystkie wymienione wcześniej telefony mogą ją pocałować co najwyżej w miniusb :>

31.07.2006
01:08
smile
[20]

Gaara [ Senator ]



Aparat sześć megapiksela, ekran szesnaście milionów kolorów - żyć nie umierać;)

31.07.2006
01:16
[21]

Łyczek [ Legend ]

Gaara ---> nie ma IrDY ani Bluetooth więc nie jest wcale dobry...

31.07.2006
01:20
smile
[22]

Gaara [ Senator ]

Łyczek -> bez tych szczegółów jest najzarąbistsza;)

02.08.2006
19:13
[23]

Buggi [ Konsul ]

UP

02.08.2006
19:15
[24]

Katsper [ Pretorianin ]

Moze i nie na temat ale i tak sobie pozwole, by wydawac 1000zl na komorke trzeba miec niepokoleji w glowie ;/

02.08.2006
19:26
[25]

amarok [ Generaďż˝ ]

polecam nokię 6230i.
świetny telefonik dla ludzi, którzy oczekują czegoś więcej, niż wybajerowanej plastikowej zabawki.
ma niemal wszystko (brak tylko lampy błyskowej) co dzisiaj na topie, zachowując styl telefonów nokia.

02.08.2006
19:30
[26]

Gravious Samurai [ Pretorianin ]

Moze i nie na temat ale i tak sobie pozwole, by wydawac 1000zl na komorke trzeba miec niepokoleji w glowie ;/

Dlaczego? Jak ktos ma kase, lubi gadżety, zarobił w wakacje na wyśniony telefon to nie znaczy ze jest idiotą. zycie jest moim zdaniem za krótkie żeby sobie żałować, a jak nie ma na utrzymaniu rodziny to na cóż lepszego mozna wykorzystać tą kase?

A ja ci polece Motke V3i albo troche dozbieraj i bedziesz miał SE p910i albo SPV M300

02.08.2006
19:34
[27]

Trane [ Konsul ]

Lyczek co bys wybral: nokie 6280 czy se w810i?

02.08.2006
19:35
[28]

loksp [ taka oferta tylko w PLAY ]

SAMSUNG X 700!

03.08.2006
15:31
[29]

Patrol_wcg [ Referent ]

SE P910i (świetny wyświetlacz, masa zabawek itd...)
Nokia E91 (16mln kolorow, nie ma jednak aparatu itd...)
Oba telefony do kupienia za +,-, 1 000 zł.

03.08.2006
15:47
[30]

Mikur [ Konsul ]

za taka kase to pda kupisz... przy duzym szczesciu spv m3000... SE p910i jest tez w sumie swietny ale juz stary... za taka kase to nie warto kupywac w sumei nic starszego jak pol roku.
moze nokia n70, samsung d 600, spv c 600 w810i

03.08.2006
15:50
[31]

Mikur [ Konsul ]

SE w 550i
albo po prostu allegro i filtr na cene:)
->

03.08.2006
15:51
[32]

Mikur [ Konsul ]

Buggi czego wlasciwie wymagasz od takiej komy??

03.08.2006
15:59
[33]

Jarhead [ Legionista ]

Moto E1000 ma mp3 Kamere cyfrowa 2xzoom 2xAparat cyfrowy 252 tys kolorow duzy wyzmietlacz Video konferenje w koncu telefon 3 generacji ma tez efekt dolby surround ma 2 glosniki a kosztuje okolo 600zl ale to juz w zaleznosci jakie masz wymagania :P ale ten fon jest spox

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.