GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Angielsko języczna część strony-- poszukuje tlumaczy

30.07.2006
10:49
smile
[1]

von Izabelin [ Ruhm oder Tod! ]

Angielsko języczna część strony-- poszukuje tlumaczy

Zostałem namaszczony przez admina jako organizator angielsko języcznej części strony.
Poszukuje zespołu tłumaczy, ang-pol, pol-ang, którzy mogli by tłumaczyć newsy, zapowiedzi, artykuły, recenzje z polskiego na angielski, i odwrotnie (ale raczej pol na ang.).
Chętnych prosze o kontakt na gg 4540048

06.08.2006
19:52
[2]

von Izabelin [ Ruhm oder Tod! ]

Tłumacze:
Sosabowski
potem reszta Polaków w DWŚ.

Do grona stałych tlumaczy dołączył Llordus

06.08.2006
19:53
[3]

Llordus [ exile ]

zeby nie bylo - jestem w trakcie tlumaczenia poradnika szwejosa, informowalem w komentarzach na stronie, ale tu pewnie tez nie zaszkodzi ;)

07.08.2006
00:39
[4]

strelnikov [ Generaďż˝ ]

a gdzie mozna sie zapoznac z informacja jakie texty pozostaly do tlumaczenia?

07.08.2006
10:58
[5]

von Izabelin [ Ruhm oder Tod! ]

Wszystko, co nie jest podane tutaj, jest nieprzetłumaczone:)

08.08.2006
00:08
[6]

strelnikov [ Generaďż˝ ]

hmmm - ok ale bylem na nowej stronie widze - rozumiem wszystko;)

a jakies texty opisujace scenariusze dotyczace bezposrednio PL? np. Studzianki Prage Chdkow co robil Agapov? Dzwonilem do niego ale chyba jest zajety swoja apetyczna zona skoro nie chce odebrac telefonu;)))) Widze takze ze chyba Gully robi sceniarusze? A i inni ! Krotko mowiac szukam textow dot. bezposrednio udzialu naszego w IIWS ale nie textu tasiemca;) Cos bym wzial na probe to kilka stron w miesiac zrobie ;)))) jakbys mogl mi gdzies dac link do tekstu ktory sobie moge sciagnac a w temacie o ktorym mowie to chetnie bym sie przyczynil do rozwoju nowej strony w ten sposob;)))

ale na nowej stronie dzial sceniariusze jest pusty he? Kurde nie ma zadnych opisow? Jakby byly to je zrobie tez - ale zaczalbym od walk w ktorych brali udzial Polacy - nie to zebym chcial sie Haozowi az tak przymilic;)) chce byc patriota ;))) - tyle ze w innym wymiarze jak giertych wiesz;)))))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.