GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Martwica mózgu

29.07.2006
22:55
[1]

WojtasJerzy [ Centurion ]

Martwica mózgu

Co możecie powiedzieć o tym Filmie, czy warto go obejrzeć.

29.07.2006
22:57
smile
[2]

Goozys[DEA] [ MotoGP ]

Warto, choć jedyne co będziesz robił na tym filmie, to smiał się z kiczowatości tegoż dzieła.

29.07.2006
22:57
[3]

wolkov [ |Drummer| ]

Pewnie, ze warto. Kultowy slasher wyreżyserowany przez Petera Jacksona. Bardzo czarny humor :)
...jak napisał Gooz, film jest kiczowaty, ale wydaje się to zamierzone i dodatkowo bawi :)

29.07.2006
22:58
smile
[4]

wysiu [ ]

<-
Peter Jackson u szczytu formy. Wladca Pierscieni sie chowa.

29.07.2006
23:02
smile
[5]

ganz [ Pretorianin ]

Jesli lubisz hektolitry czerwonej farby na ekranie, masz wypaczony smak i gust to zachęcam do obejrzenia.
Film to połaczenie ekstremalnej obrzydliwości i makabry z najczarniejszym humorem.
Obrzydliwosc w tym filmie osiąga poziom absurdu co staje sie w pewnym momencie zabawne i chyba takie było założenie twórców.

29.07.2006
23:03
[6]

John_Kruger [ Baron ]

dla mnie film kultowy;))
mam go w wersji z lektorem i bez, film po prostu I klasa, polecam:))))))

btw: "Singaja" :D:D:D

29.07.2006
23:03
smile
[7]

paściak [ K w kółku ]

Swietny film, napewno warto zobaczyc, niezapomniane wrazenia gwarantowane! :D
Mowie powaznie, mnie sie niesamowicie podobal

29.07.2006
23:07
smile
[8]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Fajny i śmieszny. Nie licz jednak na niewiadomo co bo będziesz zawiedziony.

29.07.2006
23:17
smile
[9]

Mizferac [ Pretorianin ]

Duuurne to.. Ale obejrzeć można :)

29.07.2006
23:54
[10]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Peter Jackson skończył się na Martwicy Mózgu. Potem była już tylko komercha!
Btw, aby wzmocnić wrażenia koniecznie jedz w trakcie filmu budyń. Smak jest bez znaczenia, byleby był żółty. :)

29.07.2006
23:59
[11]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

Obowiązkowo!



Film jest obrzydliwy.

30.07.2006
00:08
smile
[12]

eJay [ Gladiator ]

Film jest po prostu mega, to ostatni slasher w rezyserii Jacksona. Zabawny, krwisty, obzydliwy - taki jaki powinien byc. Warto zaznaczyc, ze przy tym filmie pracowala ta sama paczka co przy nowym Kongu i Władcy Pierscieni.

30.07.2006
00:17
smile
[13]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Filmik zajebisty brech jakich mało
Straszny ale tylko dla małych dzieci

30.07.2006
00:39
smile
[14]

Xaltorun [ Quincy ]

warto :D w tym filmie wiekszosc czasu latają z kosiarką do trawy i tną zombich, ale film fajny :D

30.07.2006
01:01
[15]

TeadyBeeR [ Legend ]

Totalne gowno. Calkowicie nie warto. Jak koniecznie musisz zobaczyc tego "klasyka", to wystarczy szybko poprzewijac i obejzec film w 5 minut. Wiecej czasu szkoda tracic.

30.07.2006
01:15
[16]

_bubba_ [ baseraper ]

Film się trochę nie trzyma kupy i jest zupełnie nielogiczny.

spoiler start

Najpierw koleś poluje na zombiaki, a potem gotuje im wszystkim obiadek i zamiast ich zabić to podaje im żarcie? Poza tym uparł się, żeby wstrzykiwać tą trutkę w nos, zamiast siekierą porozwalać im głowy, albo cokolwiek innego. W ogóle ktomu tą trutkę sprzedał? Litwin, którego prześladowali Hitlerowcy, ale nosi on swastykę na ramieniu....
spoiler stop


Jednak pierwsze 30 minut jest niezłe, szczególnie scena z budyniem i świetnie, komputerowo zrobiony małposzczur, potem już totala nuda.

30.07.2006
02:06
smile
[17]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Komedia wszechczasów! ROTFLowałem cały film.

30.07.2006
10:11
smile
[18]

Him [ Transilvanian Hunger ]

Polecam:

30.07.2006
10:18
[19]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Równie denne, jak cała seria horrorów gore. Dla mnie ten gatunek w domyśle ma straszyć, mieć klimat, a to coś może robić co najwyżej za komedię.

30.07.2006
10:37
[20]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Jak gore może kogoś straszyć?! :O

30.07.2006
10:41
smile
[21]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No właśnie też zadaję sobie to pytanie.

30.07.2006
11:18
smile
[22]

eJay [ Gladiator ]

_bubba_--->Małposzczur był wykonany technika poklatkową:) Efekty komputerowe pochlonely by 3x wiecej kasy niz caly film:)

31.07.2006
12:50
smile
[23]

_bubba_ [ baseraper ]

eJay --> nie mam pojęcia jaką techniką go zrobili, ale efekt był świetny. :D

31.07.2006
12:52
smile
[24]

Deepdelver [ Legend ]

W swoim gatunku (troma) to klasyk i arcydzieło. Gorąco polecam, ale nie wszystkim.

31.07.2006
12:55
smile
[25]

Gaara [ Senator ]

Film do dupy

31.07.2006
12:59
smile
[26]

Kompo [ alkopoligamista ]

W jednej scenie zużyto tam 300 litrów sztucznej krwi, to o czymś świadczy.

31.07.2006
13:41
[27]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Deeplever => Troma to nazwa wytwórni, która akurat nie ma nic wspólnego z "Martwicą..."

No cóż, do "Dead Alive" potrzebne jest przede wszystkim odpowiednie nastawienie. Jeżeli ktoś napalił się na horror, to nie dziwie się, że spotkało go spore rozczarowanie...bo to jest komedia gore, czy nawet parodia filmów o zombie.

31.07.2006
13:49
[28]

mastah xivah [ zablokuj ]

Jeden z bardziej "zrytych" filmów jakie widziałem... Ale pośmiać się można.
Ostatnio oglądałem film "Visitor Q"... Ten film zasługuje na miano najbardziej zrytego imho :>


31.07.2006
13:57
[29]

Luzer [ Music Addict ]

mastah xivah - to obejrzyj sobie, o ile jeszcze nie widziales tego klasyka, Eraserhead

31.07.2006
13:59
smile
[30]

kiowas [ Legend ]

Czesiek ---> a co to niby ten Dead Alive? W końcu dyskusja dotyczy Brain Dead miszczu :))

31.07.2006
14:05
[31]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]



Braindead (New Zealand 1992), released as Dead Alive in North America

Przeproś ;)

31.07.2006
14:06
[32]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

kiowas ---> Martwica Mózgu znana jest jako Braindead lub Dead Alive. A Brain Dead to już zupełnie inny film. Miszczu.

31.07.2006
14:11
[33]

Azzie [ bonobo ]

Rewelacyjny film. Moj ulubiony. Jakby ktos mial namiar na DVD z polskimi napisami lub lektorem prosze o info. Koniecznie musze miec :)

Film dla smakoszy :) Plebs sie nie pozna :)

31.07.2006
14:11
[34]

wielebny_666 [ Konsul ]

po pierwszym razie po obejżeniu tego filmu śmialiśmy się z moją lepsza połową 20 min, po drugim razie tarzaliśmy się ze śmiechu godzinę,

spoiler start
scena z kosiarką rządzi, szczególnie jak kolo ślizga się na tych glutach
spoiler stop

31.07.2006
14:18
[35]

kiowas [ Legend ]

No to ciekawe co ostatnio oglądałem pod tytułem Brain Dead...:))

Mephisto ---> do cię gadałem? Bo nie przypominam sobie...

Czesiek ---> kajam się ;))

31.07.2006
14:27
[36]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

kiowas ---> A to jakiś nowy rodzaj PW na GOLu jest?
Jeśli zaś oglądałeś film pod tytułem Brain Dead, to pewnie chodzi o ten:

31.07.2006
14:28
smile
[37]

eJay [ Gladiator ]

Azzie--->Ja mam Divx z polskimi napisami. Jakośc nawet dobra (VHSrip), ale na telewizorze oglada sie dobrze:)

31.07.2006
14:29
smile
[38]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Jezeli chodzi o filmy w tym klimacie to polecam rowniez trylogie Evil Dead, zwlaszcza 2 i 3 czesc.

31.07.2006
14:59
[39]

John_Kruger [ Baron ]

ganek-> trzeba tez poinformowac wszystkich tych, ktorzy nie znaja/nie widzieli sagi Evil Dead o tym, ze w cześci 3 (Evil Dead 3: Army of Darkness) na końcu ma miejsce wielka bitwa pomiędzy zywymi a zmarłymi (czytaj:kościtrupami), mamy oblezenie zamku, zaskakujace bronie (ztuningowane auto), zaskakujace zwroty akcji , jednym slowem-bitwa o śrudziemie sie chowa;)

31.07.2006
15:16
smile
[40]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Polecam takze wczesniejszy film Petera Jacksona – Bad Taste – rownie obrzydliwy, jeszcze bardziej kiczowaty, no i sam Jackson w glownej roli. Zabawa przednia. ;)

02.08.2006
21:26
[41]

monia [ Junior ]

Witam. bardzo duzo słyszałam o tym filmie i bardzo bym go chciala obejrzec. Prosze niech ktos mi go przesle na poczte to mój adres: [email protected]
bardzo dziekuje za przesłanie. przosze jak najszybciej

02.08.2006
21:32
smile
[42]

Deepdelver [ Legend ]

Hehe, chcesz wersję DivX czy DVD?

02.08.2006
21:55
smile
[43]

axel1 [ The Nameless One ]

lol emailem! :P troche chyba poczekamy az onet rozwinie maks. wielkosc przesylki do 700 mega :P

02.08.2006
22:06
[44]

John_Kruger [ Baron ]

ja mam ten film w 2 postaciach, z lektorem i bez(na divx-ie)
Deepdelver - masz to na dvd? jak tak to zagadaj na gg do mnie

02.08.2006
22:11
[45]

blazerx [ lateral thinking ]

hehe

08.08.2006
14:29
smile
[46]

Him [ Transilvanian Hunger ]


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.