WojtasJerzy [ Centurion ]
Martwica mózgu
Co możecie powiedzieć o tym Filmie, czy warto go obejrzeć.

Goozys[DEA] [ MotoGP ]
Warto, choć jedyne co będziesz robił na tym filmie, to smiał się z kiczowatości tegoż dzieła.
wolkov [ |Drummer| ]
Pewnie, ze warto. Kultowy slasher wyreżyserowany przez Petera Jacksona. Bardzo czarny humor :)
...jak napisał Gooz, film jest kiczowaty, ale wydaje się to zamierzone i dodatkowo bawi :)

wysiu [ ]
<-
Peter Jackson u szczytu formy. Wladca Pierscieni sie chowa.

ganz [ Pretorianin ]
Jesli lubisz hektolitry czerwonej farby na ekranie, masz wypaczony smak i gust to zachęcam do obejrzenia.
Film to połaczenie ekstremalnej obrzydliwości i makabry z najczarniejszym humorem.
Obrzydliwosc w tym filmie osiąga poziom absurdu co staje sie w pewnym momencie zabawne i chyba takie było założenie twórców.
John_Kruger [ Baron ]
dla mnie film kultowy;))
mam go w wersji z lektorem i bez, film po prostu I klasa, polecam:))))))
btw: "Singaja" :D:D:D

paściak [ K w kółku ]
Swietny film, napewno warto zobaczyc, niezapomniane wrazenia gwarantowane! :D
Mowie powaznie, mnie sie niesamowicie podobal

Dym14 [ _X_X_X_ ]
Fajny i śmieszny. Nie licz jednak na niewiadomo co bo będziesz zawiedziony.

Mizferac [ Pretorianin ]
Duuurne to.. Ale obejrzeć można :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Peter Jackson skończył się na Martwicy Mózgu. Potem była już tylko komercha!
Btw, aby wzmocnić wrażenia koniecznie jedz w trakcie filmu budyń. Smak jest bez znaczenia, byleby był żółty. :)
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
Obowiązkowo!
Film jest obrzydliwy.

eJay [ Gladiator ]
Film jest po prostu mega, to ostatni slasher w rezyserii Jacksona. Zabawny, krwisty, obzydliwy - taki jaki powinien byc. Warto zaznaczyc, ze przy tym filmie pracowala ta sama paczka co przy nowym Kongu i Władcy Pierscieni.

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Filmik zajebisty brech jakich mało
Straszny ale tylko dla małych dzieci

Xaltorun [ Quincy ]
warto :D w tym filmie wiekszosc czasu latają z kosiarką do trawy i tną zombich, ale film fajny :D
TeadyBeeR [ Legend ]
Totalne gowno. Calkowicie nie warto. Jak koniecznie musisz zobaczyc tego "klasyka", to wystarczy szybko poprzewijac i obejzec film w 5 minut. Wiecej czasu szkoda tracic.
_bubba_ [ baseraper ]
Film się trochę nie trzyma kupy i jest zupełnie nielogiczny.

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Komedia wszechczasów! ROTFLowałem cały film.

Him [ Transilvanian Hunger ]
Polecam:
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Równie denne, jak cała seria horrorów gore. Dla mnie ten gatunek w domyśle ma straszyć, mieć klimat, a to coś może robić co najwyżej za komedię.
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Jak gore może kogoś straszyć?! :O

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No właśnie też zadaję sobie to pytanie.

eJay [ Gladiator ]
_bubba_--->Małposzczur był wykonany technika poklatkową:) Efekty komputerowe pochlonely by 3x wiecej kasy niz caly film:)

_bubba_ [ baseraper ]
eJay --> nie mam pojęcia jaką techniką go zrobili, ale efekt był świetny. :D

Deepdelver [ Legend ]
W swoim gatunku (troma) to klasyk i arcydzieło. Gorąco polecam, ale nie wszystkim.

Gaara [ Senator ]
Film do dupy

Kompo [ alkopoligamista ]
W jednej scenie zużyto tam 300 litrów sztucznej krwi, to o czymś świadczy.
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Deeplever => Troma to nazwa wytwórni, która akurat nie ma nic wspólnego z "Martwicą..."
No cóż, do "Dead Alive" potrzebne jest przede wszystkim odpowiednie nastawienie. Jeżeli ktoś napalił się na horror, to nie dziwie się, że spotkało go spore rozczarowanie...bo to jest komedia gore, czy nawet parodia filmów o zombie.
mastah xivah [ zablokuj ]
Jeden z bardziej "zrytych" filmów jakie widziałem... Ale pośmiać się można.
Ostatnio oglądałem film "Visitor Q"... Ten film zasługuje na miano najbardziej zrytego imho :>
Luzer [ Music Addict ]
mastah xivah - to obejrzyj sobie, o ile jeszcze nie widziales tego klasyka, Eraserhead

kiowas [ Legend ]
Czesiek ---> a co to niby ten Dead Alive? W końcu dyskusja dotyczy Brain Dead miszczu :))
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Braindead (New Zealand 1992), released as Dead Alive in North America
Przeproś ;)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
kiowas ---> Martwica Mózgu znana jest jako Braindead lub Dead Alive. A Brain Dead to już zupełnie inny film. Miszczu.
Azzie [ bonobo ]
Rewelacyjny film. Moj ulubiony. Jakby ktos mial namiar na DVD z polskimi napisami lub lektorem prosze o info. Koniecznie musze miec :)
Film dla smakoszy :) Plebs sie nie pozna :)
wielebny_666 [ Konsul ]
po pierwszym razie po obejżeniu tego filmu śmialiśmy się z moją lepsza połową 20 min, po drugim razie tarzaliśmy się ze śmiechu godzinę,
kiowas [ Legend ]
No to ciekawe co ostatnio oglądałem pod tytułem Brain Dead...:))
Mephisto ---> do cię gadałem? Bo nie przypominam sobie...
Czesiek ---> kajam się ;))
Mephistopheles [ Hellseeker ]
kiowas ---> A to jakiś nowy rodzaj PW na GOLu jest?
Jeśli zaś oglądałeś film pod tytułem Brain Dead, to pewnie chodzi o ten:

eJay [ Gladiator ]
Azzie--->Ja mam Divx z polskimi napisami. Jakośc nawet dobra (VHSrip), ale na telewizorze oglada sie dobrze:)

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
Jezeli chodzi o filmy w tym klimacie to polecam rowniez trylogie Evil Dead, zwlaszcza 2 i 3 czesc.
John_Kruger [ Baron ]
ganek-> trzeba tez poinformowac wszystkich tych, ktorzy nie znaja/nie widzieli sagi Evil Dead o tym, ze w cześci 3 (Evil Dead 3: Army of Darkness) na końcu ma miejsce wielka bitwa pomiędzy zywymi a zmarłymi (czytaj:kościtrupami), mamy oblezenie zamku, zaskakujace bronie (ztuningowane auto), zaskakujace zwroty akcji , jednym slowem-bitwa o śrudziemie sie chowa;)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Polecam takze wczesniejszy film Petera Jacksona – Bad Taste – rownie obrzydliwy, jeszcze bardziej kiczowaty, no i sam Jackson w glownej roli. Zabawa przednia. ;)
monia [ Junior ]
Witam. bardzo duzo słyszałam o tym filmie i bardzo bym go chciala obejrzec. Prosze niech ktos mi go przesle na poczte to mój adres: [email protected]
bardzo dziekuje za przesłanie. przosze jak najszybciej

Deepdelver [ Legend ]
Hehe, chcesz wersję DivX czy DVD?

axel1 [ The Nameless One ]
lol emailem! :P troche chyba poczekamy az onet rozwinie maks. wielkosc przesylki do 700 mega :P
John_Kruger [ Baron ]
ja mam ten film w 2 postaciach, z lektorem i bez(na divx-ie)
Deepdelver - masz to na dvd? jak tak to zagadaj na gg do mnie
blazerx [ lateral thinking ]
hehe

Him [ Transilvanian Hunger ]