GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyjad za Granice

29.07.2006
22:35
[1]

SirZawisza [ Konsul ]

Wyjad za Granice

Jade za granice 5 sierpnia w sobote rano trasa Białystok Warszawa Poznan Swiecko Berlin Hanower Rajne Gronał Apeldoorn Roterdam.
Jade Samochodem Audi 100 zabiore w zamian za udział w Benzynie.

29.07.2006
22:37
smile
[2]

_ramadan_ [ Król sedesu ]

eee 5-ego to mecz z Lechią jest

30.07.2006
00:31
[3]

SirZawisza [ Konsul ]

Up ^


Moze jednak ktos ??

30.07.2006
01:16
[4]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

mnie zabiersz,,,, bde robic za faceta

30.07.2006
01:38
smile
[5]

blackdragon2 [ Władca smoczych klanów ]

Ja bym chętnie pojechał, ale tymczasowy dowodzik pod koniec miesiąca odbieram i raczje mnie na granicy bez opiekuna nie przpuszczą.

BTW na jakim osieldu mieszkasz? Ja na Piasta :D

30.07.2006
01:44
[6]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

nie wyjediaj :)

31.07.2006
09:59
[7]

SirZawisza [ Konsul ]

Up ^


Jade z Osiedla Bacieczki

31.07.2006
10:02
[8]

Arczens [ Legend ]

Na dlugo do tego Rotterdamu ?

31.07.2006
10:20
[9]

NaJlePsZy [ Konsul ]

ja bym pojechal...... a w jakim celu tam jedziesz?:)

01.08.2006
01:21
[10]

SirZawisza [ Konsul ]

Up^



Ale ja tylko zawoze powrut ze miesiac bo jade do pracy.

01.08.2006
01:23
[11]

Kompo [ alkopoligamista ]

A gwarantujesz wikt i strawę?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.