SirZawisza [ Konsul ]
Wyjad za Granice
Jade za granice 5 sierpnia w sobote rano trasa Białystok Warszawa Poznan Swiecko Berlin Hanower Rajne Gronał Apeldoorn Roterdam.
Jade Samochodem Audi 100 zabiore w zamian za udział w Benzynie.

_ramadan_ [ Król sedesu ]
eee 5-ego to mecz z Lechią jest
SirZawisza [ Konsul ]
Up ^
Moze jednak ktos ??
Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
mnie zabiersz,,,, bde robic za faceta

blackdragon2 [ Władca smoczych klanów ]
Ja bym chętnie pojechał, ale tymczasowy dowodzik pod koniec miesiąca odbieram i raczje mnie na granicy bez opiekuna nie przpuszczą.
BTW na jakim osieldu mieszkasz? Ja na Piasta :D
Scatterhead [ łapaj dzień ]
nie wyjediaj :)
SirZawisza [ Konsul ]
Up ^
Jade z Osiedla Bacieczki
Arczens [ Legend ]
Na dlugo do tego Rotterdamu ?
NaJlePsZy [ Konsul ]
ja bym pojechal...... a w jakim celu tam jedziesz?:)
SirZawisza [ Konsul ]
Up^
Ale ja tylko zawoze powrut ze miesiac bo jade do pracy.
Kompo [ alkopoligamista ]
A gwarantujesz wikt i strawę?