GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dwanaście Małp

29.07.2006
21:22
[1]

WojtasJerzy [ Centurion ]

Dwanaście Małp

Już w czwartek na TVP2 o 23:30. Troche dziwny film ale warty do obejrzenia, a wy jak sądzicie na temat tego filmu.

29.07.2006
21:24
[2]

wolkov [ |Drummer| ]

Oglądałem z 10 lat temu albo i więcej. Z tego co pamiętam to dość ciekawa i faktycznie skręcona akcja. Brad Pitt miał tam ciekawą rolę.

29.07.2006
21:30
[3]

kasztaneczuszek [ Legend ]

sorki za OT

wolkov --> z ajkiej piosenki jest Twoja sygnaturka?? chodzi mi po głowie ale przypomniec sobie nie moge:P

co do topicku to film warty obejrzenia!

29.07.2006
21:42
[4]

Mysza [ ]

kasztaneczuszek --> To Kury "Nie mam jaj", albo jakoś podobnie... w każdym razie z płyty "Polovirus"

29.07.2006
21:48
smile
[5]

CHESTER80 [ get LOST ]

Film jest kapitalny, Brad Pitt zagrał rewelacyjnie, historyjka jest ciekawa i orginalna, no i jeszcze Bruce Willis w roli głównej stanowi duży plus. Warto obejrzeć, a nawet trzeba.

29.07.2006
21:50
[6]

$heyk [ Master Chief ]

O tak! Zdecydowanie wart obejrzenia. Klimat przyciężkawy.

29.07.2006
22:09
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Klasyk SF. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli naprawdę dobrego kina. Pitt pokazuje swój niesamowity potencjał aktorski.

29.07.2006
22:14
smile
[8]

Deepdelver [ Legend ]

Kapitalny film. Doskonały scenariusz, kapitalny klimat, Pitt i Willis w życiowej formie, słodka Stowe, a za kamerą Gilliam. Czego chcieć więcej? Trzeba obejrzeć.

29.07.2006
22:20
[9]

wolkov [ |Drummer| ]

kasztaneczuszek -> Kury: "Nie mam jaj" :)

edit: Mysza juz odpowiedzial, nie zauwazylem...

29.07.2006
23:31
smile
[10]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Mysza --> No! :)

wolkov --> lepiej później niż wcale :P


no żeby nie było za dużego OT to moge jeszcze raz polecic ten film każdemu kto nie widział no i tym co już widzieli dla odswieżenia wrażeń :)

29.07.2006
23:38
smile
[11]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

23:30?? Co tak wcześnie?? To nie pasuje do TVP... ;)

29.07.2006
23:47
[12]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

Zacny film, rola Pitta robi niemałe wrażenie, ale tak naprawde to nic specjalnego.
Fabuła jest super, rasowe SF.

03.08.2006
18:06
[13]

vien [ łowca pip ]

up dla wszystkich zainteresowanych

to już dzisiaj :)

03.08.2006
18:10
[14]

tygrysek [ behemot ]

dzięki za przypomnienie, bo to niezły kawał filmu z kapitalną muzyką

03.08.2006
19:39
smile
[15]

olivier [ Senator ]

Ha! Super film, niezbyt doceniony w swoim czasie. Bruce Willis i Brad Pitt w świetnym duecie.

03.08.2006
19:41
smile
[16]

cycu2003 [ Legend ]

kiedys ogladałem, moze obejrze jeszcze raz bo cos zakonczenia nie pamietam

03.08.2006
22:28
[17]

Davidian [ Konsul ]

Film zdrowo zakrecony zreszta jak wiekszosc filmow Gilliama. Python zobowiazuje muzyka swietna scenariusz zakrecony kawal dobrego kina.. w sam raz na nocy seans:)

Obejrze go z przyjemnoscia po raz kolejny

04.08.2006
01:25
[18]

karol_sz [ myślozbrodniarz ]

Właśnie skończyłem oglądać, fakt fabuła trochę zagmatwana, ale film bardzo dobry.

04.08.2006
01:33
[19]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ogladnełam dzis 1 raz i musze powiedziec, ze troszke sie zawiodłam :) ale zawsze tak jest, jak sie nasluchac jakie cos jest super a potem w koncu ogladnie :)
Mimo wszytsko psychodlelia maksymalna :P

04.08.2006
01:35
smile
[20]

Bigkangoo [ X360 ]

Właśnie obejrzałem...ten film jest mocno zakręcony.

spoiler start
To jak to jest? Nie udało mi się? Zastrzelili go na tym lotnisku i te wizje się spełniły, tj. wirus się przedostał? Zakonczenie bez happy endu?
spoiler stop

04.08.2006
01:37
smile
[21]

krejas [ Konsul ]

ajjjj miodzio ... obejrzałem ten film po raz któryś i nadal jest zajebisty :D

wykręcony film

te ujęcia kamery, ten psychodeliczny klimat, gra aktorska pitta jako czubka, muzyka, fabuła, to całkowite zakręcenie ... świetny film

Bigkangoo ---> dokładnie tak jak mówisz :]

04.08.2006
01:38
[22]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

film pierwsza klasa, tylko, że już go ze cztery razy widziałem, więc tym razem sobię odpuszczę - o tej porze to wolę przed kompem siedzieć.

04.08.2006
01:39
[23]

gabcok [ Pretorianin ]

nie wiadomo, czy bez happy endu... Bruce'owi sie nie udalo, ale zaraz po nim wyslali z przyszlosci pania naukowiec - scena w samolocie. Ma za zadanie przechwycic wirusa.

film dosc pokretny, ale trudno omawiac temat podrozy w czasie bez zadnych niespojnosci logicznych

04.08.2006
01:41
smile
[24]

Deepdelver [ Legend ]

12 małp:
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=9588
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=6871
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=248191

To daje 4 (Azzie ma 2). Znajdźmy pozostałe. :)

04.08.2006
01:47
[25]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ale dziwne ze to pamietał, o mi wyglada na petle czasu :)

04.08.2006
02:53
smile
[26]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

Deep --> Uuk?

04.08.2006
08:06
smile
[27]

Deepdelver [ Legend ]

Dobra, mamy kolejnego małpiszona. Niech się ujawnią pozostałe. :)

04.08.2006
12:11
smile
[28]

dudka [ ! szypon ! ]

"12 małp" obejrzałem poraz drugi. (choć nie weim czy pierwszy ,ogę uznać bo to było parę lat temu (z 8) i byłem góniarz).

Film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pitt i Willis zagrali fenomenalnie (zwłaszcza Pitt). Fabuła zakręcona, można sie trochę pogubić.
Chyba nigdy do końca nie zrozumię podróży w czasie. Gdy Cole wrócił do lat 90 wytworzył swego rodzaju pętlę, któa nigdy się nie skończy... Dla mnie dziwne jest że mały COle na lotnisku widzi śmierć samego siebie jako dorosłego. Chyba powinien też zginąć bo to ta sama osoba. nie?

04.08.2006
12:15
smile
[29]

karol_sz [ myślozbrodniarz ]

No tak, ale gdyby wtedy mały Cole zginął, dużego by tam wcale nie było.

04.08.2006
12:16
[30]

dudka [ ! szypon ! ]

karol sz==> heh, dla mnie to jest niezrozumiałe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.