
hen1o [ Konsul ]
Google nie chcę zaindeksowac :\
Witam!
Ostatnio założyłem forum phpbb 2.0.21. Ruch jest niewielki dlatego dodałem tę stronkę do zaindeksowania przez google. Czekam już jeden tydzień i lipa - nie pojawia się w wynikach. Próbowałem też na netsprint.pl i yahoo.com - to samo. Wiecie może gdzie popełniam błąd? Na innym forum znajduje się link do mojego - został przez gógla wychwycony :|
hctkko [ The Prodigy ]
Myślisz że w tydzień wszystko się zrobi? Poczekaj jeszcze ze 3 tygodnie, będzie na 100 %.
kasztaneczuszek [ Legend ]
ja jakieś dwa lata temu gdy chciałem zindeksować swoja stronke w googlach to czekałem kilka dni:)
hen1o [ Konsul ]
Upuje, bo mojego forum ciągle nie ma w tej przeklętej wyszukiwarce :\ Moze ktos cos poradzi?
Narmo [ Naczelny Maruda ]
hen1o --> Jakie masz znaczniki (meta)? Masz w ogóle jakieś?
hen1o [ Konsul ]
Nie znam dokladnie struktury phpbb, jesli sa to nic o nich nie wiem :P