GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ile razy dziennie sprawdzasz swoj email?

15.06.2002
23:26
[1]

Azzie [ Senator ]

Ile razy dziennie sprawdzasz swoj email?

Jakis czas temu bodajze w Forum byl taki dowcip rysunkowy: Krag z krzesel na ktorych siedza jacys ludzie a w srodku stoi jeden facet i mowi: "Czesc, nazywam sie John i sprawdzam swoj email 100 razy dziennie" :)

No wlasnie, ile razy dziennie sprawdzacie czy nie ma jakis nowych listow do Was? Ja robie to okolo 10 razy dziennie i mam wrazenie ze jest to o jakies 8-9 razy za duzo :) Czyzby to juz byly pierwsze objawy uzaleznienia? Moze niedlugo pojde do Klubu AE (Klubu Anonimowych Emaliomanow :) )...

Zeby jeszcze za kazdym razem jak sprawdzam poczte byly tam jakies listy :) Niestety, zwykle wszystkie 4 skrzynki sa puste co dodatkowo poteguje moja frustracje :))

No i takie jeszcze jedno pytanie: ile macie kont pocztowych? Ja mam 4 ale chyba z 10 innych nie uzywam (kiedys mialem manie zakladania sobie wszedzie gdzie sie da darmowych skrzynek pocztowych :) )...

Mam nadzieje ze zaraz odezwie sie ktos kto sprawdza poczte minimum dwadziescia razy dziennie, zebym taki najgoszy nie byl ;)

15.06.2002
23:28
[2]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Azzie-->Jsli siedze b.dlugo na necie, to klikam "odbierz poczte" co kilka minut;) wiec nie jest tak źle:P

15.06.2002
23:28
[3]

Lophix [ Lege r ]

Nigdy nie zapisywalem sobie tego, ale z 15 bedzie. I tez zazwyczaj nic nowego nie ma :). Czesto spycham nietoperka do traya i on sobie tam co 10 minut sprawdza...

15.06.2002
23:31
[4]

wysiu [ ]

Ja mam 2 normalnie uzywane skrzynki - pod nickiem i na poczta.fm...:) sprawdzam z outlooka, +/- tez z 10 razy dziennie...ale to jak jestem w domu:) W pracy skrzynki firmowej wcale nie sprawdzam - po prostu mam caly czas wlaczonego outlooka...;)

15.06.2002
23:44
[5]

Father Michael [ Padre ]

Okolo 10 do 15 razy dziennie, zalezy ile mam wolnego czasu.

15.06.2002
23:55
[6]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

mam jedno kato:) a sprawdzam dokaldnie 1440 razy dziennie :-] IM sprawdza mi skrzynke co minute:)

15.06.2002
23:56
[7]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

qr.. co ja pisze ;) oczywiscie mam jedno KONTO:)

15.06.2002
23:56
[8]

Nadhia [ Konsul ]

Ile razy sprawdzam poczte? Roznie.. to zalezy od dnia, ile siedze przy kompie itp. a tak poza tym nigdy sobie nie licze, ktory to juz raz :)

16.06.2002
00:05
smile
[9]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Skad ja to wszystko znam :D

16.06.2002
00:14
[10]

Wanev [ Chor��y ]

Dwa razy dziennie? Czasami wcale przez tydzień. I tak skrzynka jest zawsze pusta.

16.06.2002
00:34
smile
[11]

Yoghurt [ Senator ]

Ja mam ustawione automatyczne odbieranie co 3 minuty :PPPP

16.06.2002
00:36
[12]

Annihilator [ ]

Yoghurt -> przebijam! ja mam co minute :)

16.06.2002
00:40
smile
[13]

Yoghurt [ Senator ]

Annihilator- jakbym ustawił co minutę, to bym nie nadążał listów czytać, a tak w ciągu trzech minut przecyztam mejle i nastepne przychodzą:))) (skormny jestem, nie?:))

16.06.2002
00:42
smile
[14]

Annihilator [ ]

widzisz ja nie czytam listow... robi to za mnie sekretarka :) a wlaściwie 30 które mówią jak coś ważnego przyszło

16.06.2002
00:43
[15]

Michmax [ ------ ]

Ja sprawdzam codziennie koło 18 i później jak mi się podoba- 23zwykle, albo 1

16.06.2002
00:47
[16]

abu [ Senator ]

ja mam ustawwione tez co minute, ale odbieram moze z raz dziennie... nie chce mi sie lub zapomiinam :PPP

16.06.2002
00:47
smile
[17]

Yoghurt [ Senator ]

30 skrettarek powiadasz? A co jeszcze robią poza czytaniem mejli ? :))))) Bo u mnie te 20 które trzymam w biurze i te 30 któe siedzi u mnie w domu to poza mejlami świadczą inne usługi:))))

16.06.2002
00:54
[18]

m6a6t6i [ hate me! ]

ja tez pewnie z 10 razy... ale na tydzien ;) bo w tygodniu siedze na stancji i nie mam tam inetu.

16.06.2002
01:33
smile
[19]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Ja z 5 razy dziennie...ale za to forum gol minimum 20xdziennie

16.06.2002
02:00
[20]

Requiem [ has aides ]

ja co pare godzin, nie wiecej niz 30 razy dziennie czesto maile do mnie przychodza;)

16.06.2002
04:25
[21]

sheld0n [ Wujek Dobra Rada ]

pierwszy program jaki wlaczam po odpaleniu kompa jest outlook. sprawdzam czy przyszlo cos nowego i ew. odpowiadam. :) potem minimalizuje. i siedzi on tam sobie przez caly czas.dodatkowo mam komunikator tlen. dzieki niemu wiem czy cos do mnie przyszlo nawet kiedy gram na kompie. zwykle kiedy nie mam nic ciekawego do roboty, sprawdzam wtedy poczte (zeby nie czekac do nastepnego sprawdzania przez outlooka). robie wiec to nieregularnie, ale wlasciwie to mozna powiedziec ze robie to non-stop... :)

16.06.2002
05:23
smile
[22]

Carnifex [ Generaďż˝ ]

Ja mam Hastera odpalonego na ściąganie wiadomości co 3 minuty, a OE na pobieranie poczty co 10 min. Zbyt często? Nie sądzę, przynajmniej pocztę dostaję szybko.

16.06.2002
07:31
[23]

goriusz [ Pretorianin ]

Zawsze wieczorem jak położę dzieci spać, średnio 2-3 x

16.06.2002
08:57
[24]

xmaster [ Konsul ]

azzie----> ja mam jedno konto ale za to 100 MB, darmowe oczywiście, sprawdza automatycznie itp. nie używam Outloka bo najwięcej wirusów w mailach jest pisanych pod ten program, ja mam Mozillę

16.06.2002
09:25
smile
[25]

dev15 [ Konsul ]

a ja mam ze 8 skrzynek ale uzywam tylko tylko cztery, i sprawdzam na dwoch skrzynkach srednio co godzine a siedze przed kompem ze 15 godzin (chociaz czasami sprawdzam co 5 min :)))) ), na tych drugich dwoch sprawdzam raz dziennie, a na pozostalych raz na kilka dni. i nie uwazam sie za uzaleznionego (chyba) ja sprawdzam czesciej a nie sadze ze jestem uzalezniony bo dziennie dostaje kilkanascie wiadomosci wiec ja przynajmniej mam po co sprawdzac :))) (chociaz kilka z nich to zawsze jakies pierdoly.

16.06.2002
09:28
[26]

Mac [ Sentinel of VARN ]

raz dziennie wieczorem, czasami dwa, ale zdarza się też, że zapomnę odebrać poczty:)

16.06.2002
10:37
[27]

Emsi [ Generaďż˝ ]

ja mam jedno konto, sprawdzam poprzez outlooka, jest to szybkie, częstotliwość około 20-30 razy dziennie, ale jak dwa trzy dni nie siedze na kompie to jakoś nie denerwuje się że nie sprawdziłem skrzynki

16.06.2002
10:38
[28]

kiowas [ Legend ]

Raz dziennie, czasami co dwa dni.

16.06.2002
10:48
[29]

TAILEREKK [ Senator ]

ja odbieram 2 razy dziennie z 3 kont(rano i wieczorem)

16.06.2002
10:56
smile
[30]

Rendar [ Senator ]

W domu to 2 - 3 razy ... przważnie wieczorem. A wrobocie to się samo ściągla w tle co 3 min.

16.06.2002
10:56
[31]

Jake [ R.I.P. ]

2 razy na tydzień

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.