qaq [ CCCP ]
Odtwarzacz mp3
Jakie są dobre odtwarzacze mp3 za około 300-500 zł? Chodzi mi o to, żeby miał dobrą jakość dzwięku, dobre słuchawki, dobry dyktafon, dużą pojemność (min. 512 mb) i radio (choć niekoniecznie. Czy są takie modele za taką ceną, czy sobie to tylko wymarzyłem?:)

grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Spokojnie się zmieścisz, sam mam taki odtwarzacz, 512MB, gra rewelacyjnie, słuchawek nigdy lepszych nie miałem. Bateria starcza na jakieś 15-16 godzin pracy. Poleca w 100% zadowolony użytkownik

reds23 [ redsov ]
zen nano 1GB
wczoraj odebralem swoj sprzecik wlasnie z tej aukcji... pewny sprzedawca, super kontakt, ekspresowa wysylka, gwarancja na sprzet.
a mp3 player... wy-smie-ni-ty... moim zdaniem super jakosc odtwarzania, sluchawki dobre, jest radio, spora pamiec i wejscie Line-In :]
zdecydowanie polecam
edit.
oczywiscie jest dyktafon :]
ps. wersja 512 chodzi na allego okolo 205zl... w empiku ta wersja kosztuje ponad 350 :]
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
na ebayu mozesz kupic mp4 playera 1gb za 10 euro :)

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Jeżeli nie chcesz burżujskiego Creative'a czy innego iRivera, to polecam odtwarzacze firmy Sansa. Po 1-sze kupujesz produkt markowy (nie żadne "nołnejmy" z Allegro, które spokojnie można spotkać na każdym bazarze), a po 2-gie otrzymujesz świetny brzmienie za niewielką cenę. Za niecałe 300 zł spokojnie kupisz 1 gb z dyktafonem, o takie cuś np.

reds23 [ redsov ]
boskijaroo > tylko ze te wszystkie mp4 to jakies noname, rozlatuja sie przy kilku upadkach, mi nie zdazyl upasc, wyrobila sie wtyczka poprzez noszenie w kieszeni :/
Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]
Iriver T10 512 MB w www.agito.pl za 371 zł.
Bardzo dobra jakość dźwięku, bardzo dobry dyktafon, dobre słuchawki i stylowy wygląd.
qaq [ CCCP ]
witam po 2-tygodniowych wakacjach:)
właśnie znalazłem taką ofertę:
jak wam się wydaje - opłaca się, jakość dzwięku dobra?

polak111 [ T42 ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5278317&N=1
Może tutaj znajdziesz coś.
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Przecież to zwykły chiński no name...
Jak nie masz dużo kasy to:
qaq [ CCCP ]
pablo_rajski_bicz -> masz taki odtwarzacz? potrzebne są sterowniki? jeśli się nie spełnia tych wymagań to co?
polak111 [ T42 ]
Gorąco polecam iRiver T10 lub T30!
pablo_rajski_bicz [ Konsul ]
Nie,nie mam.
Jeżeli nie spełnia to go oddasz.
Napewno jest to lepszy sprzęt niż chiński noname.
Zadaj pytanie tam:

Yupix [ Pretorianin ]
Polecam Creative. Mam model 512mb z radiem i sprawuje sie idealnie. Dalem kolo 300zl z pol roku temu - teraz zaplacisz niecale 250, moze nawet taniej.
qaq [ CCCP ]
czy oprócz sandiska są jakieś porządne odtwarzacze z około 2 gb miejsca zo mniej niż 300 zł?
qaq [ CCCP ]
już się chyba zdecydowałem (zastanawiałem się tylko miesiąc:))
ale mam jedno pytanie czy ten odtwarzacz
różni się od tego czymś innym niż tylko wyglądem?
i od tego?
qaq [ CCCP ]
up

BukE [ Płetwonurek ]
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze to tandeta z kiosku ruchu. Daje ci miesiac i cos sie popsuje. Ale spoko, kup... Pozniej pochwal sie ile wytrzymal.
Jezeli chesz cos konkretnego to sluchaj przedmowcow, a nie ogladasz lipe z allegro... na osprzecie samsunga. Samsunga.. smiech na sali. To w zuciu kolo czesci samsunga nie lezalo.

qaq [ CCCP ]
BukE -> mój braholek ma taki sprzęt od roku mu całkiem dobrze chodzi
poza tym rozumiem że jak pewnie co miesiąc dostajesz wyplatę min. ponad 1000 zł to sobie możesz kupić markowy sprzęt, albo starzy kupują ci co tylko zechcesz
a ja mam tylko to co uzbieram (20 zł miesięcznie) i jeszcze coś ze stypendium mi zostało
qaq [ CCCP ]
up. jeśli te odtwarzacze są złe to może polecilibyście mi jakieś inne, do ceny 200 zł lub minimalnie większej o pojemności 2 gb?