GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wakacyjny turniej BO - zasady oraz II runda.

28.07.2006
12:01
smile
[1]

gully_ [ Konsul ]

Wakacyjny turniej BO - zasady oraz II runda.

Zasady

Gracze zostają podzieleni na grupy po 4 osoby. W razie konieczności, zostaną utworzone też 5 osobowe grupy.
Gracze toczą ze sobą pojedynki grupowe ( raz każdy z każdym ), po czym dwie najlepsze osoby z grupy przechodzą do fazy pucharowej.
Jeśli liczba grup będzie tego wymagała, awansują też osoby o najlepszym wyniku z 3 miejsca, by w fazie pucharowej grało 8 osób.

Zasady toczenia bitwy:

Każdy gracz dostaje pulę 1400 * ilość bitew do finału + 100 pkt na starcie.
Na początku każdej rundy prezentowana jest mapa oraz warunki pogodowe, oraz losowane są pary.
Każdy z graczy dostaje też losowo stronę, którą gra w danej rundzie.

Gracze przygotowywują rozpiskę swoich wojsk wg zasad:

1. wartość punktowa pomiędzu 1300 a 1700 pkt na walkę
2. ograniczenie narodowości i formacji
3. dopuszczalny max udział każdego, z rodzajów broni w formacji to:

a)Spadochroniarze:
50% punktów-> wsparcie
30% punktów ->pojazdy
20% punktów -> arty/lotnictwo

b)Piechota zwykła:
40% ->wsparcie
30% -> pojazdy
45%->czołgi
35%-> arty/lotnictwo

Prowadzący nanosi zakupy na mapę i odsyła jednemu z graczy. Jeśli przy przenoszeniu wojsk z rozpiski na mapę
ujawniona zostanie nieprawidłowość, zostanie ona usunięta bez konsultacji z graczem.
Czyli:
-jeśli zostanie przekroczony limit punktów, prowadzący zdejmie z rozpiski ( zaczynając od jej końca ) tyle kolejnych jednostek,
by rozpiska spełniała limit
- jeśli np będzie naruszony limit jednostek wsparcia, to one będą zdejmowane

Dlatego ważna jest kolejność jednostek w rozpisce ( najwazniejsze na górze, bo w razie błędu będę ciął od dołu)


Zwycięstwa punktowane są następująco:
remis- 1
minor - 2
tactical - 3
major - 4
total - 5

W razie braku rozstrzygnięcia na koniec walk grupowych, zadecydują bezpośrednie pojedynki, a w drugiej kolejności wyniki z walk z liderem grupy.
W razie remisu w walce pucharowej, zadecydują wartości procentowe.

Gdyby w fazie grupowej któryś z graczy się wycofał, jego walki zostaną anulowane, a gracze z tej grupy stracą z puli 1400 pkt.
Gdy wycofa się zawodnik z fazy pucharowej, jego przeciwnik przechodzidalej tracąc 1400 pkt z puli.

Dla przypomnienia.

1. Alek Brytyjczycy/Heer [email protected]
2. _666_ Brytyjscy Spadzi/Fallschirmjager --> [email protected]
3.Gully - Francuzi/ SS
4.Gacul- polacy/heer - [email protected]
5.luknok Polacy/Heer
6. Koleś Brytyjczycy/Heer [email protected]
7. Trael USA/ Fallschirmjager (niech będzie nietypowo :) ) [email protected]
8. Messiah - Amerykanie / Gebirgsjager (sic!) - [mail: [email protected]]
9. Fabko - Brytyjczycy/Heer
10.PiotrMx -Brytyjczycy/ Heer [email protected]
11. Viorne Polacy, Niemcy - spady; [email protected]
12. Sherman Kanadyjczycy/Heer [email protected]



Dane w kolejności: nick/ilość punktów/ilość gier/wydane punkty/stan konta - po I rundzie

Grupa I:

1.Alek 1/1/1598/6902
2.koleś 1/1/1698/6802
3.Sherman 1/1/1495/7005
4.Piotr MX 1/11683/6817


Grupa II:

1._666_ 5/1/1557/6943
2.Trael ----
3.fabko ----
4.luknok 0/1/1419/1781


Grupa III:
1.Gully 1/1/1639/6861
2.gacul 1/1 -------messiah: ile pkt wydał gacul ?
3.Messiah 1/1/1416/7084
4.Viorne 1/1/14917009

Walki w II rundzie:
PiotrMX - Alek
Koles - Sherman
fabko - 666
luknok - Trael
Messiah - Gully
Viorne - Gacul
Dodatkowo
Trael vs Fabko - walka z rundy I - nie obowiązuje termin czasowy rundy II.
Gracze po lewej to alianci. Pytanie: kto zgodzi się przygotować moją walkę z Messiahem?
Behoverek wycofał się z powodu awarii komputera, stąd zmiana składu grup.

28.07.2006
12:10
[2]

gully_ [ Konsul ]

Warunki bitwy:

-sierpień 1944
-pochmurnie, deszcz, błoto
-30 tur
-jedna flaga na jedynym wzniesieniu -> środek planszy

Termin: do 8.08.06

28.07.2006
12:12
[3]

Alek_ [ Pretorianin ]

lewej, strony ale jak patrząc ??

28.07.2006
12:29
[4]

koles551 [ Legionista ]

Panowie u mnie nastal czas urlopu, wracam 11.08. Prosze o trzy dni zwloki z zakonczeniem II tury.
Rozegram walke zaraz po powrocie
podrawiam koles

28.07.2006
12:43
[5]

gully_ [ Konsul ]

Alek --mmmmm tak, jak patrzysz na ekran ( Ty grasz jako oś )
koleś - ok, rozumiem. Nie ma problemu w takim wypadku.

28.07.2006
21:46
smile
[6]

Messiah [ Konsul ]

Apdejt :)

Dane w kolejności: nick/ilość punktów/ilość gier/wydane punkty/stan konta - po I rundzie

Grupa I:

1.Alek 1/1/1598/6902
2.koleś 1/1/1698/6802
3.Sherman 1/1/1495/7005
4.Piotr MX 1/11683/6817


Grupa II:

1._666_ 5/1/1557/6943
2.Trael ----
3.fabko ----
4.luknok 0/1/1419/1781


Grupa III:
1.Gully 1/1/1639/6861
2.gacul 1/1/1489/7011
3.Messiah 1/1/1416/7084
4.Viorne 1/1/1491/7009

Walki w II rundzie:
PiotrMX - Alek
Koles - Sherman
fabko - 666
luknok - Trael
Messiah - Gully
Viorne - Gacul
Dodatkowo
Trael vs Fabko - walka z rundy I - nie obowiązuje termin czasowy rundy II.
Gracze po lewej to alianci. Pytanie: kto zgodzi się przygotować moją walkę z Messiahem?
Behoverek wycofał się z powodu awarii komputera, stąd zmiana składu grup.

EDIT...ech znowu gram Jankesami, Gully daj mi proszę w dalszych rundach jakieś wyzwanie :P
<obsession mode on> i możesz podać rozmiar mapy z dokładnością do 10 metrów <obsession mode off> :D

28.07.2006
23:45
[7]

gully_ [ Konsul ]

Messiah -> tak się złożyło, że tym razem jeszcze grasz praprzodkami marines :P Ale gra spadsami to nie wyzwanie, odkąd zobaczyłem wojska faloxxa przed bitwą z luknokiem - na miejscu luknoka bałbym się że mnie czapkami zakopią :P BTW - pasowałby Ci wtorek albo środa? Godzina do ustalenia...

Mapka jest jakoś 1160 x 1160 ( dokładnie nie pamiętam, a teraz nie chce mi się już sprawdzać - na pewno jest jakieś 100m mniejsza na każdym z boków )

29.07.2006
01:27
smile
[8]

Messiah [ Konsul ]

Gully ---> wtorek czy środa dla mnie bez różnicy, i tak dam radę dopiero trochę po 22. Umówmy się może na wtorek a jeśli nie skończymy to pociągniemy dzień później, ok?

I jeszcze raz lista bo luknokowi ktoś cyferki poprzestawiał :D

Grupa I:

1.Alek 1/1/1598/6902
2.koleś 1/1/1698/6802
3.Sherman 1/1/1495/7005
4.Piotr MX 1/1/1683/6817


Grupa II:

1._666_ 5/1/1557/6943
2.Trael ----
3.fabko ----
4.luknok 0/1/1419/7081


Grupa III:

1.Gully 1/1/1639/6861
2.gacul 1/1/1489/7011
3.Messiah 1/1/1416/7084
4.Viorne 1/1/1491/7009

Walki w II rundzie:
PiotrMX - Alek
Koles - Sherman
fabko - 666
luknok - Trael
Messiah - Gully
Viorne - Gacul
Dodatkowo
Trael vs Fabko - walka z rundy I - nie obowiązuje termin czasowy rundy II.
Gracze po lewej to alianci. Pytanie: kto zgodzi się przygotować moją walkę z Messiahem?
Behoverek wycofał się z powodu awarii komputera, stąd zmiana składu grup.

Hehe, nie chcę nic mówić ale wyszedłem na największego skąpca pierwszej rundy, wydałem tylko 1416 punktów :P teraz mogę zaszaleć...

29.07.2006
19:04
[9]

gully_ [ Konsul ]

Messiah - > ok, wtroek po 22. Tylko muszę poszukać kogoś, kto by poprowadził naszą walkę..I niekoniecznie musisz szaleć punktowo w walce ze mną :P

31.07.2006
12:24
smile
[10]

_666_ [ Centurion ]

Gully --> Mam małą prośbę, abys w starym wątku dawał ostatniego posta i link do nowego wątku. Proszę o to dlatego iż ostatnio nie miałem czasu przeglądać forum i wpadałem zobaczyć tylko czy w podwieszonym wątku coś się zmienia, i czy są nowe rozpiski. Dopiero teraz looknąłem iż jest nowy wątek. Co do składu wojsk to podeślę najpóźniej do jutra wieczora, a być może nawet jeszcze dziś.

I mam jeszcze jedną propozycję. Czy można by umieszczać zdjęcia map tak jak teraz z góry oraz jeszcze jedno lub dwa ujęcia z rzutu izometrycznego. Tak aby mieć lepszy pogląd na mapę. Bo jeśli chodzi o mapę z pierwszej fazy to zupełnie czego innego się spodziewałem niż to co zastałem. Z tego co wiem inni też nażekali że te screeny co dajesz nie dają zupełnie poglądu na sytuację.

31.07.2006
13:03
smile
[11]

Messiah [ Konsul ]

Gully ---> znalazł się chętny na ustawienie naszej walki czy mamy to sami zrobić i udawać że nie znamy składów swoich wojsk...pytam bo jeśli mielibyśmy jutro zagrać to trzebaby sie dziś rozstawić :)

Śmiało Panowie, kto chętny do pomocy? Trzeba tylko sprawdzić skład wojsk i kupić je w edytorze :P

31.07.2006
13:40
[12]

Plantator [ Prokonsul ]

Ja wam moge pokupić te wojska, podeślijcie tylko składy i mape.

31.07.2006
14:35
smile
[13]

Alek_ [ Pretorianin ]

PiotrMX --> Jestem na urlopie do końca tygodnia,
więc odpowiada mi każda pora w tym terminie,
preferuję TCP/IP, moje gg 4602903, mogę hostować.

31.07.2006
20:31
[14]

gully_ [ Konsul ]

Plantator -> dzięki! Ja swoje wojska kupię i umieszczę na mapie, a ty dodasz wojska Messiaha i oddasz mu plik, a po walce podasz wartość pkt jego wojsk, ok?

Messiah - postaram się łapać Ciebie jutro po 22 na gg

31.07.2006
21:44
[15]

Messiah [ Konsul ]

Plantator --> zaraz poleci lista zakupów :)

31.07.2006
22:09
smile
[16]

Messiah [ Konsul ]

Przepraszam za spamerstwo :P ale tak a propos zdjęcia mapy, to według mnie może zostać tylko ten widok z lotu ptaka, z tym że zdjęcie mogłoby być trochę większe jak na mój gust :) wiem że może się trochę rozmazać ale coś za coś ;)

01.08.2006
23:30
[17]

luknok [ Junior ]

rozumiem że teraz zmiana stron?

02.08.2006
00:00
smile
[18]

Messiah [ Konsul ]

luknok ---> gracze po lewej to Alianci :)

Walki w II rundzie:
PiotrMX - Alek
Koles - Sherman
fabko - 666
luknok - Trael
Messiah - Gully
Viorne - Gacul

02.08.2006
13:24
smile
[19]

gully_ [ Konsul ]

No, powoli spływają rozpiski. Niektórzy to mają fantazję : jeden z graczy chyba chce wysłać przeciwnika na księżyc - no żeby spottera z okrętowym kalibrem brać?

02.08.2006
13:26
[20]

gully_ [ Konsul ]

Messiah - mapka z niższego ujęcia troszkę się nie mieściła - następnym razem podam z 2-3 fotki ( ujęcie z lotu ptaka i widok z każdej z stref )

02.08.2006
14:36
smile
[21]

_666_ [ Centurion ]

Gully wczoraj wieczorem wysłałem do ciebie rozpiskę. Daj znać czy doszła.

03.08.2006
10:31
[22]

gully_ [ Konsul ]

666 -> tak. Mam spis od Ciebie, Kolesia i Alka. Messiaha i siebie nie liczę ( my już się rozstawiamy).

03.08.2006
18:47
smile
[23]

Viorne [ Centurion ]

Gully--> Jutro podesle rozpiski...

03.08.2006
20:47
smile
[24]

_666_ [ Centurion ]

Acha czyli rozumiem że Fabko jeszcze nie jest gotowy :]
już ja mu pokażę :D dam wycisk :>

03.08.2006
23:25
smile
[25]

fabko1 [ Konsul ]

Jak to nie gotowy,czekam juz od dawna na plik od Ciebie

04.08.2006
12:00
[26]

_666_ [ Centurion ]

Fabko --> nie gadaj tyle tylko ślij rozpiskę do Gullego :> Mam ochotę już rozjechać twoich herbaciaży :D

05.08.2006
09:38
smile
[27]

Gacul [ Centurion ]

Viorne--> Kiedy Ci pasuje garc i o której?

05.08.2006
20:39
smile
[28]

Viorne [ Centurion ]

Gacul---> mozemy dzisiaj zaczac. Poza tym to wieczorami.

06.08.2006
18:22
[29]

Gacul [ Centurion ]

Viorne--> Co powiesz na jutrzejszy wieczór?

P.S. Wczoraj nie mogłem.

06.08.2006
20:06
[30]

Viorne [ Centurion ]

___>Gacul, ok, jutro wieczorem

07.08.2006
12:14
[31]

Messiah [ Konsul ]

Gully ---> niestety dziś i jutro nocuję poza domem więc nie pogramy, od środy będę cię łapał na gg...

07.08.2006
18:17
[32]

gully_ [ Konsul ]

Luknok:

odnośnie Twojego maila:

1. te 1708 pkt to jakaś pomyłka, którą Messiah parę postów później sprostował
2. Trael nie rozegrał swojej walki w I rundzie, więc ma do dyspozycji pełną pulę ( i zaległą walkę)

Messiah-> nie ma problemu

Dla wszystkich: przypominam swoj adres: [email protected] . Mam jeszcze jeden, ale go na forum nie podam - nie chcę, by ktoś trzeci mi spamy wysyłał :P

07.08.2006
22:36
smile
[33]

gully_ [ Konsul ]

Dzis zaczelismy walkę z Messiahem. Gra była pełna niespodzianek, wynik nierozstrzygnięty...gdy gra się zawiesiła w wyniku użycia przez messiaha spottera kaliber "palec boży". A co gorsza nie można było ruszyć z save'a dalej. Teraz kwestia jest taka: czy uda nam się po pociągnięciu kawałka pbem dograć bitwę, czy też będziemy musięli powtarzać bitwę ( co o tyle utrudni sprawę, że nie będzie elementu zaskoczenia składem).

07.08.2006
22:48
smile
[34]

_666_ [ Centurion ]

A bitwa faloxx-fabko też na dobrej drodze. Wojska rozstawione i wydane już rozkazy w pierwszej turze. Teraz zostało już tylko zgrać się z czasem na TCP i rozwałkować herbaciarzy.

08.08.2006
10:24
[35]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

gully, czy moj sklad dotarl przez gg?

08.08.2006
22:13
[36]

koles551 [ Legionista ]

Witam, wróciłem troszke wcześniej
Sherman kiedy gramy?
mam czas wieczorami

09.08.2006
22:41
[37]

ShermanM4 [ Chor��y ]

Jutro tzn Czwartek wieczór pasuje ??

10.08.2006
18:24
[38]

gully_ [ Konsul ]

Piotr MX-> niestety nie. Zmieniałem jakiś czas temu numer. Pewnie miałeś stary. sprawdz w moim profilu - tam jest aktualny, albo puść mailem.

10.08.2006
18:36
[39]

koles551 [ Legionista ]

Sherman tak okolo 22 giej

13.08.2006
23:49
[40]

Viorne [ Centurion ]

wynik zakonczonej walki:
Viorne 75 - 25 Gacul

15.08.2006
18:05
[41]

_666_ [ Centurion ]

Viorne gratuluję !! A jak tam reszta bitew ??

My z Fabkiem jesteśmy umówieni na jutro czyli środę wieczór, ale gramy już kilka tur wmiędzyczasie PBM. Niestety początki niemiłe, fabko ustrzelił mi moje wszystkie działka i została mi już sama piechota. Ale w piechocie na szczęście mam przewagę ognia, muszę tylko unikać jego kromków i waspików :)

15.08.2006
22:56
[42]

gully_ [ Konsul ]

Panowie - jeszcze nawet wszystkie rozpiski nie spłynęły!!! Jak tak dalej pójdzie, to ciągnięcie tego turnieju straci sens...

Messiah - jak tam? Spróbujemy w piątkowy wieczór? Może uda się ruszyć?

15.08.2006
23:36
smile
[43]

Messiah [ Konsul ]

Gully ---> moja mama mawia "piątek - zły początek" ale co tam, możemy spróbować :P

16.08.2006
19:59
smile
[44]

_666_ [ Centurion ]

Właśnie gramy z Fabkiem, walki krwawe jak pod monte cassino :|
Jest ciężko, brytyjskie czołgi są nietrafialne ale właśnie jeden shreck wkońcu trafił, zezowate to to

16.08.2006
20:40
[45]

_666_ [ Centurion ]

No i koniec bitwy, wzgórze przeorane stało się grobem dla wielu brytyjczyków (oraz paru szkopów) -->

16.08.2006
20:47
[46]

_666_ [ Centurion ]

Niestety wynik nie taki wysoki jak poprzednio ale i tak jestem zadowolony ze zwycięstwa -->

Na dzień dobry fabko zniszczył mi dwa działa które miały chronić mnie na górce i które myslałem iż są niewidoczne, okazało się ze wszystkie moje poczynania obserwował wróg. Dalej to już była bitwa na artylerię, Fabka strzelała więcej i mocniej ale bardzo niecelnie, dało to taki efekt iż musiałem się chować po krzaczorach i robić uniki, bardzo opóźniło to późniejsze moje działania. Moja za to waliła z precyzją hirurgicznego skalpela, dzięki czemu piechota brytyjska została dosłownie wycięta w pień.
Niestety nie zdołałem wyciąć wszystkich, działania opóźniające wrogiej arty były na tyle skuteczne że nie zdołałem doprowadzić przed końcem bitwy do takiego spadku morale aby komputer skapitulował :(

Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na zakończenie kolejnych bitew !!

Gully popędzaj maruderów


ps - czekam na kontrkomentarz przeciwnika ;)

16.08.2006
21:09
[47]

fabko1 [ Konsul ]

Heh,co tu komentować,dałem ciała już przy zakupach,nakupiłem dział ppanc i tanki a przecież spadzi przeciwnika nie mieli tanków. Poźniej rozdzieliłem siły na poł, co okazalo sie bledem bo najpierw jedna kompania uledła atakowi przewazającej sile wroga a druga wpadła pod ogien arty i na odsiecz bylo juz za pozno.W końcu nie beznadziejny sposób sposób wystawilem czołgi pod lufy shrekow i pupciena i było juz po grze.Ostatnie tury to były dożynki.

17.08.2006
10:30
[48]

gully_ [ Konsul ]

No a reszta??? Panowie...no bez jaj. nikt nikogo nie zmuszał - sami się wpisywaliście...

Messiah - > jutro ok 20:00

17.08.2006
11:19
smile
[49]

Alek_ [ Pretorianin ]

Ale ja nie mam pliku a mój przeciwnik na posta na forum nie odpowiedział to co ja mam robić ?

17.08.2006
11:39
smile
[50]

_666_ [ Centurion ]

Ja z Fabkiem i Luknokiem na forum sie nie umawiałem tylko przez Email i gg :]

18.08.2006
12:53
[51]

luknok [ Junior ]

No ja z Tyraelem nie moge nawiązać kontaktu, niewiem co znim sie dzieje czy jest na urlopie czy co ale chyba powinien to zgłosić. To miał być turniej wakacyjny a chyba sie rozciągnie na cały rok.

18.08.2006
19:14
smile
[52]

fabko1 [ Konsul ]

I znów trafił mi się pechowy przeciwnik(Trael) i nie moge rozegrać zaległej pierwszej rundy.

18.08.2006
20:25
smile
[53]

Messiah [ Konsul ]

luknok --> No ja z Tyraelem nie moge nawiązać kontaktu chyba za dużo grałeś w Diablo2 :D

18.08.2006
21:56
[54]

gully_ [ Konsul ]

wynik zakonczonej walki:
Viorne 75 - 25 Gacul
666 69 - fabko 31
gully 50 - 50 messiah

Zakończyliśmy walkę przed czasem z powodu kłopotów technicznych. Najbliższe kilka tur przyniosłoby pewnie rozwiązanie...no ale trudno.

18.08.2006
22:04
smile
[55]

Alek_ [ Pretorianin ]

Gully a co z moją walką nie mogę zacząć w ogóle .....

18.08.2006
22:13
smile
[56]

Messiah [ Konsul ]

gully ---> No szkoda, że kłopoty techniczne przerwały nasz arcyciekawy pojedynek...chyba wolałbym dostać 100-0 w "konwencjonalnej" walce niż układać się przy zielonym stoliku, ale co zrobić. W każdym razie dzięki za grę ;)

20.08.2006
02:53
[57]

_666_ [ Centurion ]

Czyli mamy za sobą zaledwie połowę bitew :(

20.08.2006
09:51
[58]

koles551 [ Legionista ]

Sherman kiedy mozemy dokonczyc nasza walke?

20.08.2006
10:57
[59]

ShermanM4 [ Chor��y ]

Dzis wieczoremtzn niedziela, od 4 dni prubuje sie skontaktowac na gg i emailem :)

20.08.2006
16:16
[60]

koles551 [ Legionista ]

Sherman - ok na 80 % dzis wieczorem, kilka dni bylem poza netem

21.08.2006
22:18
[61]

koles551 [ Legionista ]

Sherman -- Kiedy nastepny termin, może jutro (wtorek) po 21?

24.08.2006
21:10
[62]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

Piotrmx-Alek- minor victory for piotrmx

Zdaje sie ze troche oszukalem przeciwnika. Zagralem na min pkt. tylko 4pl piech za to 3xspot 5,5 cala. Gdyby przeciwnik poszedl przez laski wokol szczytu to nie mialbym piech to neutralizowania flagi.

24.08.2006
21:14
[63]

Alek_ [ Pretorianin ]

Wyszedł jakiś kosmiczny wynik 39:27 i dostałem minora. Dzięki za grę.

25.08.2006
23:42
[64]

koles551 [ Legionista ]

Sherman vs koles- 10:90 total dla kolesa

Po zacietej walce, w której czercz poruszajacy sie tylko po drogach:) (kromek nawet sie z miejsca nie ruszył juz sie zakopał i unieruchomił) ukatrupil puchy wroga. Piechota czekała na ruchy npla, który posyłal swoich na śmierć. Komp poddaje walke w 26 turze. Dzieki za gre.

25.08.2006
23:51
[65]

ShermanM4 [ Chor��y ]

NPL chyba zaczartował ta walke czy coś, Piechota poutykała na żywopłotach lub w błocie, puszki na 5 tur wyłaczone z powodu zakopywania sie na ubitej drodze, Pz IV/70 padł od pierwszego od Churcha VIII. jak dorwe tego co zrobił tą mape to go chyba ...

26.08.2006
10:39
[66]

koles551 [ Legionista ]

I jeszcze raport

26.08.2006
11:57
smile
[67]

_666_ [ Centurion ]

Koles szerman --> gratuluję :) to jak narazie najelpszy wynik w tym turnieju


czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcia pozostałych bitew !

30.08.2006
14:29
smile
[68]

_666_ [ Centurion ]

No i jak tam panowie ?? są jakieś postępy czy nie ?? Gully napisz proszę na jakim etapie są pozostałe bitwy ?? Jesteśmy ciekawi jak to się toczy.

Pozdrawiam i czekam na info !

31.08.2006
21:06
smile
[69]

gully_ [ Konsul ]

Panowie - wijeżdzam na parę dni i nie będzie mnie online. Liczę, że do połowy tygodnia walki zostaną zakończone....bo przejdziemy do 3 rundy siłą - winni opóżnień oddadzą walki walkowerem i tyle.

Ta runda stanowczo się przeciąga a postawa niektórych graczy ( siemka Trael ) pozostawia wiele do życzenia. Tak więc dużymi literami oznajmiam: BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO KOLEJNA RUNDA ZACZNIE SIE DO 8 WRZESNIA.

Osoby, które jeszcze nie zagrały - proszę o info jak sprawa wygląda ( czy gra jest w toku, kto jest winny opóźnień...)

p.s.: kto powiedział, że turnieje TCP idą szybciej, nić PBEM??
p.s.2: na następne turnieje będę rozsyłał chyba zaproszenia tylko do sprawdzonych graczy....tak bedzie chyba sprawniej, prosciej etc...

01.09.2006
12:32
[70]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

gully--> rozsylanie zaproszen to chyba przykra koniecznosc. Byla chyba juz wystarczajaca ilosc turniejow aby wiedziec kto nie zawala rozgrywek. Odszosze wrzenie ze to niestety poczatkujacy gracze sa z regulyprzyczyna opoznien.

01.09.2006
12:59
[71]

_666_ [ Centurion ]

PiotrMX --> nie generalizuj ! Trael nie jest początkującym graczem !

01.09.2006
13:10
smile
[72]

fabko1 [ Konsul ]

faloxx-->palisz sie to turnieju a ja juz 3 dni czekam na pliczki

01.09.2006
13:14
smile
[73]

_666_ [ Centurion ]

hohoho fabko chyba liczyć nie umiesz :P czekasz już tydzień a nie trzy dni

01.09.2006
13:56
[74]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

faloxx--> bo przy moim stazu kazdy kto jest krocej niz 2 lata to zołtodziob :-)

01.09.2006
14:14
smile
[75]

_666_ [ Centurion ]

Piotrze muszę ci przekazać smutną nowinę :D wg tego co napisałeś wyżej sam jesteś żółtodziobem dla Traela :P

Profil trael
https://cmhq.gry-online.pl/gracze_profil.php?gid=36

profil PiotrMx
https://cmhq.gry-online.pl/gracze_profil.php?gid=56

01.09.2006
15:33
[76]

PiotrMx [ Generaďż˝ ]

faloxx-->a czy ja mialem na mysli Treala?

A jezeli juz to spojrz na to ilosc rozegranych gier. :-P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.