GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak uruchomic CMBB na laptopie;)

28.07.2006
11:40
smile
[1]

sturm [ Australopitek ]

jak uruchomic CMBB na laptopie;)

Witam

Mam problem z uruchomieniem CMBB na laptopie.Za kazdym razem po ustawieniu wszelkich parametrow rozgrywki i tuz przed zaladowaniem sie mapki wywala mnie do windy i pokazuje taki fajny niebieski ekran.Jest tam jakis blad ale za szybko znika zebym mogl zauwazyc co i jak.
Czy ktos mial podobny problem i wie jak to rozwiazac?

Parametry laptopa:
Turion 1.8
1GB ram
nvidia go 7200

PS. Nie nie zamierzam uzywac "ukrytych" funkcji laptopa do rozgrywek ligowych:D

28.07.2006
12:33
[2]

Pejotl [ Senator ]

sturm -> a napewno masz DirektX zainstalowany? :) Jak to laptop z pracy to ci admin mógł coś poblokować... :)

Ja gram na laptopie ostatnio i chodzi bez problemów (Pentium M 2.0, GF 7800 GTX, 1 GB RAM)

28.07.2006
12:44
[3]

klod______ [ Pretorianin ]

sturm >> na fg go problem sa czasem sterowniki

cmbb wtedy wlasnie wylatuje tez mialem pare razy taki problem, po zmianie sterownikow przeszlo jak reka odjal - paradoksalnie najlepiej dzialaja standardowe sterowniki microsoftu

28.07.2006
14:12
[4]

-=Dexter=- [ Generaďż˝ ]

ja mam taki sam problem - GF 7300 na laptopie

klod - na jakie sterowniki zmienić? system mam z obrazu partycji i nie instalowałem żadnych sterowników...

28.07.2006
16:40
smile
[5]

GenArieL [ Student Historii ]

sturm---> to ja juz z toba nie bede nigdy grał ( nawet nie mialem okazji:P ) Ostatnio jeden tez grał na Laptopie i mielsimy swoja afere Rywina :P

28.07.2006
17:07
[6]

merkav [ Aguś ]

Sam laptop nie wystarczy, trzeba miec odpowiednie wirusy!

sturm - przy pierwszym uruchomieniu CM pyta czy ma uzywac glownego sterownika graficznego czy jakiegos innego, moze z tym sproboj. Ja u siebie nie mam z grafika zadnych problemow a sporo leciwszy komp od twojego.

28.07.2006
17:21
[7]

klod______ [ Pretorianin ]

na moim gf7200 go dobrze dzialają forceware 70.86

ale obawiam sie ze to moze byc roznie na roznych sprzetach (sony vaio), proponuje sciagnac ze strony producenta najnowsze przez niego firmowane do tego modelu sprzetu

28.07.2006
18:02
smile
[8]

sturm [ Australopitek ]

Ok Panowie dzieki za rady.Okazalo sie ze plytki nie wzialem:/Wiec musze czekac do konca sierpnia i sprawdze jak wroce do domu.Laptop prywatny wiec zerkne raczej na te sterowniki.

GenAriel -->No wiesz:P Jak wroce do siebie do Ci rzuce rekawice:)

28.07.2006
18:20
[9]

klod______ [ Pretorianin ]

sturm jesli masz zainstalowane a nie chodzace to zapraszam tutaj

28.07.2006
18:35
smile
[10]

sturm [ Australopitek ]

klod --> Dzieki za linke.Dawno nie bylem na stronie i nie poznaje:)Czy ja musze zakladac nowe konto?Bo stary login widze ze nie dziala.I do kogo sie przyczepic o baretki?;)

28.07.2006
18:47
[11]

klod______ [ Pretorianin ]

tymczasowe haslo to : haslo
zmien je po zalogowaniu

28.07.2006
18:57
[12]

klod______ [ Pretorianin ]

sturm to jeszcze jest w trakcie powstawania wiec sie nie czepiaj tylko poczytaj watek uo kubusiu ;)

mielismy dzisiaj stara strone juz wylaczyc - ale zrobimy to jutro - musi byc najupierw gotowe narzedzie do wyrzucania niechcianych artykulow

29.07.2006
09:20
smile
[13]

sturm [ Australopitek ]

klod -->Dobra zrobilem:)Ladnie jest a dawno nie odwiedzalem:)Juz sie nie czepiam;)

02.08.2006
20:07
[14]

-=Dexter=- [ Generaďż˝ ]

ściągnąłem sterowniki ze strony ASUSA i CMBB chodzi jak burza
od dzisiaj gram BB na laptopie... hehehehe... ;)

wersja sterowników: V8.3.0.2
plik: VGAm_XP_060215.zip

02.08.2006
20:11
smile
[15]

merkav [ Aguś ]

Dexter - to oddasz pliki :]

03.08.2006
11:20
smile
[16]

sturm [ Australopitek ]

Mi to samo pomoglo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.