boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
...:::Klan:::... Wątek Oficjalny cz.1
Jako, że nie ma jeszcze takiego wątku postanowiłem być pierwszy :)
1.Rozmawiamy na poważnie o polskiej telenoweli Klan
2.Piszemy z sensem , komentarze typu "Co sie stao" nie są mile widziane
3.Nie obrażamy nikogo
To chyba wszystko :)
Na liste stałych bywalców wpisuje na życzenie
1. boskijaroo
Logo postaram sie zrobić wkrótce :)
Mam nadzieje, że wątek sie przyjmie :D
To chyba wszystko zapraszam do dyskusji!
Mati176 [ Supervisor ]
1.Rozmawiamy na poważnie o polskiej telenoweli Klan
Panie, tak się nie da!
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
A moge udowodnić, że sie da :)
Pierwsze pytanie:
Czy sądzicie , że Michał wygra sprawe w sądzie i odzyska swoje dzieci?
Zapraszam do dyskusji!
moszeusz [ PSP OWNER ]
2.Piszemy z sensem , komentarze typu "Co sie stao" nie są mile widziane
Pff, przecież to pamiętne Co się stao zapoczątkowało oglądanie serialu (przynajmniej w moim przypadku)
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
Ja oglądam od około 5 lat :)
no ale wróćmy do tematu :D
Rezor [ broken_thoughts ]
Tworzenie specjalnego wątku na temat serialu Klan jest publiczną kompromtacją,
nie mam pojęcia co cię zmusilo do tego czynu..
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
Publiczną kompromitacją dla kogoś , kto nie uznaje / nie ogląda serialu :) A z pewnością znajdzie sie wielu którzy lubią go ogladać i z checią podyskutują na jego temat.
No ,ale mogłem sie spodziewać, że zanim dojdzie do dyskusji na temat bede musial odeprzeć fale krytyki ;)

TyTuSPL [ Love United ]
Ja ostatnio oglądam sobie klan i wydaje mi się że Michał przegra tą sprawę, ale nie jestem pewny
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
Ja sądze że wygra ,no ale rodzice Kingi wszystko wykombinują żeby zatrzymać dzieci :)

.:Jj:. [ The Force ]
Ja myślę że żona Michała przekupi sędziego i Michał dostanie 15 lat w zawieszeniu oraz zakaz sprawowania funkcji publicznych do 2009 roku.

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
przypominam o punkcie 1 regulaminu

moszeusz [ PSP OWNER ]
A ja myślę, że ciacia Stasia dobierze się do dupy tym, którzy nie pozwolili jej siedziec w brodziku bo wylewa wodę ! Bożeszty mój, jak tak można !

TyTuSPL [ Love United ]
A ciekawe co będzie z tym romansem Grażynki z tym taksówkarzem (kolegą Rysia) :D
moszeusz--> fakt :P też ciekawe co będzie z tym wątkiem
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
Teraz w wakacje są powtórki z poprzedniego roku szkolnego - ten kolega Rysia usunie sie z życia Grażynki bo nie chce jej rodziny popsuć :D

.:Jj:. [ The Force ]
Mówię całkiem poważnie. Przy okazji tej sprawy zostanie zdemaskowana linia przemytnicza narkotyków z Kazachstanu, pójdzie siedzieć połowa klanu. Już widzę oddział CBŚ skuwający babcię przed warzywniakiem.

Pawelinho [ Pretorianin ]
oglądałem dzisiaj z ciekawości klan... Agnieszka ma napisać w gazecie, że babcia stasia wylewa wodę z brodzika, a michał się bawił w ciuchcię z synkami. AAAA HAHAHAHA a MACIUŚ BUHAHAHA mama mu chciała zakropić uszy, a on sie darł NIEE nie chce!!!, kolega ryśka powiedział do Bożenki że on mu zakropi, przyszedł po 2 sekundach i zaczął romansidła z Bożenką. Jaki cudowny scenariusz...
TyTuSPL [ Love United ]
ja niestety nie oglądałem podczas tego roku szkolnego klanu dlatego niewiem co i jak
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
ja oglądałem pilnie, jak co rok :)
Co sądzicie o tym logu?
moszeusz [ PSP OWNER ]
Napis musi być bardziej widoczny, bo ten bodajże robiony w paincie był. I koniecznie musi być Maciuś !
TyTuSPL [ Love United ]
mi obojetnie jeśli chodzi o logo, ale to jest jakies...słabe

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
up , może są jeszcze telewidzowie Klanu na GOLu :)
Forest_Gump [ Pretorianin ]
ej, chcesz rozmawiać o serialu, czy się z niego naśmiewać, bo jeśli rozmawiać to wątek się nie utrzymie

General E'qunix [ Nobody likes me ]
Łaziemka jest zamkła !
Kocham Tą Telenowele ! Te przewyższające moje najśmielsze wyobrażenia przemówienia w wykonaniu niektórych kiepków.... ahhh .... I'm lovin' it !

axel1 [ The Nameless One ]
Poważny,oficjalny wątek o "Klanie"? Buahahahahahahahah! :P

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
a myślałem ,że sie uda na poważnie pogadać ale to graniczy z cudem:D

.:Jj:. [ The Force ]
To jest jeden wielki kant! Maciuś jest nigga!
Pierwsz obrazek z wyszukiwarki obrazów google na zapytanie "maciuś z klanu".

Gaara [ Senator ]
A co się stało?
moszeusz [ PSP OWNER ]
Aargghh ! Jak widzę osoby, które w bezmyślny sposób kaleczą te 3 wyrazy to... :[
Zrozumcie wszyscy, to się pisze i wymawia co się staO

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
.:Jj:. >> Kanye West ?
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
za 2 godziny już leci :) dwa odcinki pod rząd :D
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
heh tez lubie klan szczególnie po kilku buchach. Rysio z rodzina poprostu kładzie na łopatki. Dla tak wspaniałego aktora warto oglądac tak zajefany serial poza tym to najlepiej obsadzona rola, w USA gdyby ten cudowny serial leciał Rychu dostałby Emmy . Dlatego RYCHU NA PREZYDENTA!!!!!!!! :d

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
ja ogladam na powaznie ale czasem rzeczywiscie z ryska mozna sie posmiac
ps jeszcze godzina
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
może takie logo?
poszukam innego jak umyje rączki :)
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
hehehehehe bojan dobre logo :D dam go przy następnej części

Olej to [ Junior ]
Co jak co ale według mnie klan jest taki zmienny: raz nudny raz ciekawy!

moszeusz [ PSP OWNER ]
Fajna babka podrywa Daniela, a on nic. Widać, że chciała wskoczyć mu do łóżka. Niestey, Daniel jest debilem i powiedział, że ma HIV
TyTuSPL [ Love United ]
no tak...ja bym nic nie mówił :D ale widać, że wziął tą robote na serio

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
hehe laska fajna mógł nie mowić :D no ale po przejściach z Ewą chłopak jest nieśmiały
sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]
a ja tam wole Married With Children niz Klan:P :P :P

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
upne, moze da sie jeszcze cos z tym zrobic

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
moze troche odswieze watek - co sadzicie o przedawkowaniu przez Bożenke trawy? :D
gacek [ FISHKI dot NET ]
Kurde nie widziałem tego odcinka
weiland66 [ Konsul ]
chuck norris na obiedzie u ryska z klanu nie musi myc raczek, nigdy