GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

...:::Klan:::... Wątek Oficjalny cz.1

27.07.2006
20:49
[1]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

...:::Klan:::... Wątek Oficjalny cz.1

Jako, że nie ma jeszcze takiego wątku postanowiłem być pierwszy :)

1.Rozmawiamy na poważnie o polskiej telenoweli Klan
2.Piszemy z sensem , komentarze typu "Co sie stao" nie są mile widziane
3.Nie obrażamy nikogo
To chyba wszystko :)

Na liste stałych bywalców wpisuje na życzenie

1. boskijaroo

Logo postaram sie zrobić wkrótce :)
Mam nadzieje, że wątek sie przyjmie :D

To chyba wszystko zapraszam do dyskusji!

27.07.2006
20:52
[2]

Mati176 [ Supervisor ]

1.Rozmawiamy na poważnie o polskiej telenoweli Klan
Panie, tak się nie da!

27.07.2006
20:55
[3]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

A moge udowodnić, że sie da :)

Pierwsze pytanie:
Czy sądzicie , że Michał wygra sprawe w sądzie i odzyska swoje dzieci?
Zapraszam do dyskusji!

27.07.2006
20:55
[4]

moszeusz [ PSP OWNER ]

2.Piszemy z sensem , komentarze typu "Co sie stao" nie są mile widziane

Pff, przecież to pamiętne Co się stao zapoczątkowało oglądanie serialu (przynajmniej w moim przypadku)

27.07.2006
20:56
[5]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Ja oglądam od około 5 lat :)
no ale wróćmy do tematu :D

27.07.2006
20:58
[6]

Rezor [ broken_thoughts ]

Tworzenie specjalnego wątku na temat serialu Klan jest publiczną kompromtacją,
nie mam pojęcia co cię zmusilo do tego czynu..

27.07.2006
20:59
[7]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Publiczną kompromitacją dla kogoś , kto nie uznaje / nie ogląda serialu :) A z pewnością znajdzie sie wielu którzy lubią go ogladać i z checią podyskutują na jego temat.
No ,ale mogłem sie spodziewać, że zanim dojdzie do dyskusji na temat bede musial odeprzeć fale krytyki ;)

27.07.2006
20:59
smile
[8]

TyTuSPL [ Love United ]

Ja ostatnio oglądam sobie klan i wydaje mi się że Michał przegra tą sprawę, ale nie jestem pewny

27.07.2006
21:00
[9]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Ja sądze że wygra ,no ale rodzice Kingi wszystko wykombinują żeby zatrzymać dzieci :)

27.07.2006
21:01
smile
[10]

.:Jj:. [ The Force ]

Ja myślę że żona Michała przekupi sędziego i Michał dostanie 15 lat w zawieszeniu oraz zakaz sprawowania funkcji publicznych do 2009 roku.

27.07.2006
21:03
smile
[11]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

przypominam o punkcie 1 regulaminu

27.07.2006
21:04
smile
[12]

moszeusz [ PSP OWNER ]

A ja myślę, że ciacia Stasia dobierze się do dupy tym, którzy nie pozwolili jej siedziec w brodziku bo wylewa wodę ! Bożeszty mój, jak tak można !

27.07.2006
21:04
smile
[13]

TyTuSPL [ Love United ]

A ciekawe co będzie z tym romansem Grażynki z tym taksówkarzem (kolegą Rysia) :D

moszeusz--> fakt :P też ciekawe co będzie z tym wątkiem

27.07.2006
21:05
[14]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Teraz w wakacje są powtórki z poprzedniego roku szkolnego - ten kolega Rysia usunie sie z życia Grażynki bo nie chce jej rodziny popsuć :D

27.07.2006
21:05
smile
[15]

.:Jj:. [ The Force ]

Mówię całkiem poważnie. Przy okazji tej sprawy zostanie zdemaskowana linia przemytnicza narkotyków z Kazachstanu, pójdzie siedzieć połowa klanu. Już widzę oddział CBŚ skuwający babcię przed warzywniakiem.

27.07.2006
21:11
smile
[16]

Pawelinho [ Pretorianin ]

oglądałem dzisiaj z ciekawości klan... Agnieszka ma napisać w gazecie, że babcia stasia wylewa wodę z brodzika, a michał się bawił w ciuchcię z synkami. AAAA HAHAHAHA a MACIUŚ BUHAHAHA mama mu chciała zakropić uszy, a on sie darł NIEE nie chce!!!, kolega ryśka powiedział do Bożenki że on mu zakropi, przyszedł po 2 sekundach i zaczął romansidła z Bożenką. Jaki cudowny scenariusz...

27.07.2006
21:11
[17]

TyTuSPL [ Love United ]

ja niestety nie oglądałem podczas tego roku szkolnego klanu dlatego niewiem co i jak

27.07.2006
21:13
[18]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

ja oglądałem pilnie, jak co rok :)

Co sądzicie o tym logu?

27.07.2006
21:15
[19]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Napis musi być bardziej widoczny, bo ten bodajże robiony w paincie był. I koniecznie musi być Maciuś !

27.07.2006
21:16
[20]

TyTuSPL [ Love United ]

mi obojetnie jeśli chodzi o logo, ale to jest jakies...słabe

27.07.2006
21:56
smile
[21]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

up , może są jeszcze telewidzowie Klanu na GOLu :)

27.07.2006
22:00
[22]

Forest_Gump [ Pretorianin ]

ej, chcesz rozmawiać o serialu, czy się z niego naśmiewać, bo jeśli rozmawiać to wątek się nie utrzymie

27.07.2006
22:07
smile
[23]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Łaziemka jest zamkła !
Kocham Tą Telenowele ! Te przewyższające moje najśmielsze wyobrażenia przemówienia w wykonaniu niektórych kiepków.... ahhh .... I'm lovin' it !

27.07.2006
22:34
smile
[24]

axel1 [ The Nameless One ]

Poważny,oficjalny wątek o "Klanie"? Buahahahahahahahah! :P

27.07.2006
23:15
smile
[25]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

a myślałem ,że sie uda na poważnie pogadać ale to graniczy z cudem:D

27.07.2006
23:20
smile
[26]

.:Jj:. [ The Force ]

To jest jeden wielki kant! Maciuś jest nigga!

Pierwsz obrazek z wyszukiwarki obrazów google na zapytanie "maciuś z klanu".


27.07.2006
23:23
smile
[27]

Gaara [ Senator ]

A co się stało?

27.07.2006
23:43
[28]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Aargghh ! Jak widzę osoby, które w bezmyślny sposób kaleczą te 3 wyrazy to... :[

Zrozumcie wszyscy, to się pisze i wymawia co się staO

28.07.2006
10:34
smile
[29]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

28.07.2006
10:40
smile
[30]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

.:Jj:. >> Kanye West ?

28.07.2006
13:05
[31]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

za 2 godziny już leci :) dwa odcinki pod rząd :D

28.07.2006
13:46
[32]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

heh tez lubie klan szczególnie po kilku buchach. Rysio z rodzina poprostu kładzie na łopatki. Dla tak wspaniałego aktora warto oglądac tak zajefany serial poza tym to najlepiej obsadzona rola, w USA gdyby ten cudowny serial leciał Rychu dostałby Emmy . Dlatego RYCHU NA PREZYDENTA!!!!!!!! :d

28.07.2006
14:07
smile
[33]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

ja ogladam na powaznie ale czasem rzeczywiscie z ryska mozna sie posmiac

ps jeszcze godzina

28.07.2006
14:19
[34]

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]

może takie logo?
poszukam innego jak umyje rączki :)

28.07.2006
14:21
[35]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

hehehehehe bojan dobre logo :D dam go przy następnej części

28.07.2006
14:34
smile
[36]

Olej to [ Junior ]

Co jak co ale według mnie klan jest taki zmienny: raz nudny raz ciekawy!

28.07.2006
16:02
smile
[37]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Fajna babka podrywa Daniela, a on nic. Widać, że chciała wskoczyć mu do łóżka. Niestey, Daniel jest debilem i powiedział, że ma HIV

28.07.2006
16:17
[38]

TyTuSPL [ Love United ]

no tak...ja bym nic nie mówił :D ale widać, że wziął tą robote na serio

28.07.2006
16:29
smile
[39]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

hehe laska fajna mógł nie mowić :D no ale po przejściach z Ewą chłopak jest nieśmiały

28.07.2006
16:53
[40]

sergi__ [ Czas Ludzi Cienia ]

a ja tam wole Married With Children niz Klan:P :P :P

29.07.2006
11:48
smile
[41]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

upne, moze da sie jeszcze cos z tym zrobic

08.08.2006
14:44
smile
[42]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

moze troche odswieze watek - co sadzicie o przedawkowaniu przez Bożenke trawy? :D

08.08.2006
14:47
[43]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Kurde nie widziałem tego odcinka

08.08.2006
14:47
[44]

weiland66 [ Konsul ]

chuck norris na obiedzie u ryska z klanu nie musi myc raczek, nigdy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.