GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piwo - puszka czy butelka ? - cz. 2

25.07.2006
09:59
[1]

Polski_Rusek [ Centurion ]

Piwo - puszka czy butelka ? - cz. 2

Wyobraźcie sobie, że idziecie do sklepu po browca, stajecie przed półką z piwem i ... kupujecie w puszcze czy w butelce ?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja osobiście nie lubie puszek bo można sie skaleczyć w wargi , a butelki mają zbyt mały otwór i trzeba cholernie długo ciumkać piwko żeby całe wyciumkać ! Ja uznaje tylko kufle ( ew. szklanki )

Miłego dnia :D

25.07.2006
10:11
[2]

NaJlePsZy [ Konsul ]

wcale tak dlugo ciumkac z butelki nie trzeba, troche wprawy wystarczy.
a co do twojego pytania to mysle ze butelka na pierwszym miejscu z kuflem (zalezy od sytuacji)

25.07.2006
10:18
smile
[3]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

Polski_Rusek idz sie przespij ...

25.07.2006
10:20
[4]

Thrud [ Generaďż˝ ]

Polski_Rusek ----> a pijesz piwo na czas?
znam goscia co w 2sek wlal w siebie piwo z kufla

25.07.2006
10:24
[5]

Polski_Rusek [ Centurion ]

thrud ---> nie ale kiedyś łyka piłem przez ok 20 sekund z butli

25.07.2006
10:27
smile
[6]

axel1 [ The Nameless One ]

przypomina mi sie 2 czesciowa karczma Szczur_ek'a: "Na co leca..." - ten sam poziom ;P

25.07.2006
10:27
[7]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

"ja nie pije ( czasami mi starzy dają troche piany )"

Polski_Rusek---->To wreszcie pijesz czy nie pijesz?

25.07.2006
10:38
[8]

Polski_Rusek [ Centurion ]

k2o ---> czasami jak stary wychodzi na balkon , stara do łazienki i jest jeszcze otwarte piwo to zawsze sobie coś tam dziabne

25.07.2006
16:58
[9]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Oczywiscie butelka:) Aluminium ble:P

25.07.2006
17:01
smile
[10]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Obojętnie w czym! Byle piwo było dobre :)

25.07.2006
17:05
[11]

ereyty [ Bragiel ]

Ja piję piwo z kufla. Ale generalnie o wiele lepiej pije się piwo z butelki , niż zpuszki.
Puszki są bezndziiejne, niewygodne w uzyciu i nieekologiczne.

25.07.2006
17:05
smile
[12]

KarolRadom [ Konsul ]

puszka odpada butelka albo kufel :) Polski_Rusek ile jeszcze razy bedzesz zadawal pytania na temat piwa ????? :D i ile ty masz lat bo w starym watku przyczytalem ze sie raz narabales 2 lykami lecha czerwonego jak sie niemyle a teraz mowisz ze pijesz cale piwo itp ... ps ile najwiecej wypiles ale tak szczerze :)

25.07.2006
17:15
[13]

Mizferac [ Pretorianin ]

Zdecydowanie butelka.

25.07.2006
17:27
[14]

PC99 [ ]

wole z puszki :)

25.07.2006
18:03
smile
[15]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Butelki sa czasem na kaucje i z konieczności musze brać w puszczce. Ale wole butelke gdyż uwielbiam je otwierac zapalniczkami, kluczami itp. Znam pare osób które potrafia otworzyc butelke zębami...

25.07.2006
18:32
[16]

amatorr [ Konsul ]

Wszystko jedno. Piwo to piwo, jednak z butelki sie troche wygodniej pije.

25.07.2006
18:33
[17]

jakubinho [ Chor��y ]

a po co Ci to wiedziec? swiata piwem nie obronisz

25.07.2006
18:45
[18]

John_Kruger [ Baron ]

nigdy nie pije piwa z puszki-tylko w sytuacjach krytycznych, piwo z butelki to istny nektar

25.07.2006
18:56
[19]

Kompo [ alkopoligamista ]

Z butelki, lepszy smak.
Jak chcę się nawalić to z puszki, bo lepiej mi się wlewa.

25.07.2006
19:37
[20]

Przemo_888 [ Piroman ]

Puszka

Bo jak butelką komuś przysadzisz po pijaku to cie pozwie.

25.07.2006
22:42
[21]

OldDorsaj [ Generaďż˝ ]

jeśli jestes prawdziwym piwoszem,który rozpoznaje smak piwa(ja po 25 latach codziennych ćwiczeń już powoli mogę się tak czuć :P)to nie będziesz miał takiego dylematu-ogólnie piwo z puszki wogóle jest gorsze i bardziej gazowane,ale piwo tak naprawdę smakuje kiedy jest nalane z beczki(w knajpie gdzie nie dolewają wody) w cienkim oszronionym szkle-w domu moze być kufel i przelane z butelki-też zimne oczywiście.Poza tym wypite na raz w dużej ilości traci smak-gdzieś tak po 3.

25.07.2006
22:44
[22]

Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]

Butelka...

25.07.2006
22:45
[23]

Atlas_sz [ Centurion ]

OldDorsaj-- a gdzie teraz w kanjpach nie dolewaja wody??!!

25.07.2006
22:46
smile
[24]

Kam-El [ Generation X ]

tylko butelka ...

25.07.2006
22:49
[25]

Atlas_sz [ Centurion ]

puszka ! ma wiecej zalet !

25.07.2006
22:57
smile
[26]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Tylko puszka bo:
1.Jest bardziej ekonomiczna, nie trzeba odnosic do sklepu.
2.Nie trzeba otwieracza zeby otworzyc
3.Piwo to piwo, czy z butelki czy z puszki to smak ma ten sam

BTW. Pił ktoś tego Lecha czerwonego? Jaki to ma smak i ile %
i czy warto probowac??

25.07.2006
23:02
[27]

Kam-El [ Generation X ]

Lech Czerwony w/g mnie bdb piwo i warto to pić

25.07.2006
23:16
smile
[28]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

coolerek89-->
1.Jest bardziej ekonomiczna, nie trzeba odnosic do sklepu.

To chyba butelka jest bardziej ekonomiczna, idzie do powtornego wykorzystania :P

2.Nie trzeba otwieracza zeby otworzyc

Do butelki tez nie trzeba :)

3.Piwo to piwo, czy z butelki czy z puszki to smak ma ten sam

No nie bardzo :)

27.07.2006
00:56
[29]

OldDorsaj [ Generaďż˝ ]

Atlas_Sz---->tam gdzie chodzę nie dolewają :P

27.07.2006
00:59
smile
[30]

peterkarel [ KochamDzaste ]

NALEWAK :D

27.07.2006
01:15
smile
[31]

Gaara [ Senator ]

ganek - ten sam smak:P niewiem co innego jest tam niż w butelce;P

27.07.2006
01:23
[32]

Coolfon [ Zaleś ]

Z buteleczki do szklaneczki :] W puszce mi nie smakuje. Co do otwierania butelek, da sie otworzyć oczami....ale to boli xD

27.07.2006
01:25
smile
[33]

Gaara [ Senator ]

włóczykij -> ten cytat test bardzo mądry i pouczający:)

Coolfon -> hehe;)

27.07.2006
03:44
[34]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Włóczykij -> wręcz przeciwnie!

ja powiem: puszka zabija piwo.

ja i moi wszyscy znajomi sa przekonani ze w butelce smakuje lepiej. A już napewno inaczej

27.07.2006
04:12
[35]

siwCa [ Legend ]

zdecydowanie butelka, z puszki nie lubie pic. Oprocz tego podobnie jak Janczes lubie otwierac piwko zapalniczka.

03.08.2006
15:19
smile
[36]

Yupix [ Pretorianin ]

Ostatnio dostalem (bardziej moj ojciec niz ja) od wujka 5l puche piwa. I mam pytanie: czy można ją jakoś zamknąć, czy trzeba wszystko wypic w 1-2 dni?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.