Polski_Rusek [ Centurion ]
Piwo - puszka czy butelka ? - cz. 2
Wyobraźcie sobie, że idziecie do sklepu po browca, stajecie przed półką z piwem i ... kupujecie w puszcze czy w butelce ?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja osobiście nie lubie puszek bo można sie skaleczyć w wargi , a butelki mają zbyt mały otwór i trzeba cholernie długo ciumkać piwko żeby całe wyciumkać ! Ja uznaje tylko kufle ( ew. szklanki )
Miłego dnia :D
NaJlePsZy [ Konsul ]
wcale tak dlugo ciumkac z butelki nie trzeba, troche wprawy wystarczy.
a co do twojego pytania to mysle ze butelka na pierwszym miejscu z kuflem (zalezy od sytuacji)

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]
Polski_Rusek idz sie przespij ...
Thrud [ Generaďż˝ ]
Polski_Rusek ----> a pijesz piwo na czas?
znam goscia co w 2sek wlal w siebie piwo z kufla
Polski_Rusek [ Centurion ]
thrud ---> nie ale kiedyś łyka piłem przez ok 20 sekund z butli

axel1 [ The Nameless One ]
przypomina mi sie 2 czesciowa karczma Szczur_ek'a: "Na co leca..." - ten sam poziom ;P
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
"ja nie pije ( czasami mi starzy dają troche piany )"
Polski_Rusek---->To wreszcie pijesz czy nie pijesz?
Polski_Rusek [ Centurion ]
k2o ---> czasami jak stary wychodzi na balkon , stara do łazienki i jest jeszcze otwarte piwo to zawsze sobie coś tam dziabne
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Oczywiscie butelka:) Aluminium ble:P

kasztaneczuszek [ Legend ]
Obojętnie w czym! Byle piwo było dobre :)
ereyty [ Bragiel ]
Ja piję piwo z kufla. Ale generalnie o wiele lepiej pije się piwo z butelki , niż zpuszki.
Puszki są bezndziiejne, niewygodne w uzyciu i nieekologiczne.

KarolRadom [ Konsul ]
puszka odpada butelka albo kufel :) Polski_Rusek ile jeszcze razy bedzesz zadawal pytania na temat piwa ????? :D i ile ty masz lat bo w starym watku przyczytalem ze sie raz narabales 2 lykami lecha czerwonego jak sie niemyle a teraz mowisz ze pijesz cale piwo itp ... ps ile najwiecej wypiles ale tak szczerze :)
Mizferac [ Pretorianin ]
Zdecydowanie butelka.
PC99 [ ]
wole z puszki :)

Janczes [ You'll never walk alone ]
Butelki sa czasem na kaucje i z konieczności musze brać w puszczce. Ale wole butelke gdyż uwielbiam je otwierac zapalniczkami, kluczami itp. Znam pare osób które potrafia otworzyc butelke zębami...
amatorr [ Konsul ]
Wszystko jedno. Piwo to piwo, jednak z butelki sie troche wygodniej pije.
jakubinho [ Chor��y ]
a po co Ci to wiedziec? swiata piwem nie obronisz
John_Kruger [ Baron ]
nigdy nie pije piwa z puszki-tylko w sytuacjach krytycznych, piwo z butelki to istny nektar
Kompo [ alkopoligamista ]
Z butelki, lepszy smak.
Jak chcę się nawalić to z puszki, bo lepiej mi się wlewa.
Przemo_888 [ Piroman ]
Puszka
Bo jak butelką komuś przysadzisz po pijaku to cie pozwie.
OldDorsaj [ Generaďż˝ ]
jeśli jestes prawdziwym piwoszem,który rozpoznaje smak piwa(ja po 25 latach codziennych ćwiczeń już powoli mogę się tak czuć :P)to nie będziesz miał takiego dylematu-ogólnie piwo z puszki wogóle jest gorsze i bardziej gazowane,ale piwo tak naprawdę smakuje kiedy jest nalane z beczki(w knajpie gdzie nie dolewają wody) w cienkim oszronionym szkle-w domu moze być kufel i przelane z butelki-też zimne oczywiście.Poza tym wypite na raz w dużej ilości traci smak-gdzieś tak po 3.
Debczak_Lebork [ Knaipenterroristen ]
Butelka...
Atlas_sz [ Centurion ]
OldDorsaj-- a gdzie teraz w kanjpach nie dolewaja wody??!!

Kam-El [ Generation X ]
tylko butelka ...
Atlas_sz [ Centurion ]
puszka ! ma wiecej zalet !

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Tylko puszka bo:
1.Jest bardziej ekonomiczna, nie trzeba odnosic do sklepu.
2.Nie trzeba otwieracza zeby otworzyc
3.Piwo to piwo, czy z butelki czy z puszki to smak ma ten sam
BTW. Pił ktoś tego Lecha czerwonego? Jaki to ma smak i ile %
i czy warto probowac??
Kam-El [ Generation X ]
Lech Czerwony w/g mnie bdb piwo i warto to pić

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
coolerek89-->
1.Jest bardziej ekonomiczna, nie trzeba odnosic do sklepu.
To chyba butelka jest bardziej ekonomiczna, idzie do powtornego wykorzystania :P
2.Nie trzeba otwieracza zeby otworzyc
Do butelki tez nie trzeba :)
3.Piwo to piwo, czy z butelki czy z puszki to smak ma ten sam
No nie bardzo :)
OldDorsaj [ Generaďż˝ ]
Atlas_Sz---->tam gdzie chodzę nie dolewają :P

peterkarel [ KochamDzaste ]
NALEWAK :D

Gaara [ Senator ]
ganek - ten sam smak:P niewiem co innego jest tam niż w butelce;P
Coolfon [ Zaleś ]
Z buteleczki do szklaneczki :] W puszce mi nie smakuje. Co do otwierania butelek, da sie otworzyć oczami....ale to boli xD

Gaara [ Senator ]
włóczykij -> ten cytat test bardzo mądry i pouczający:)
Coolfon -> hehe;)
Scatterhead [ łapaj dzień ]
Włóczykij -> wręcz przeciwnie!
ja powiem: puszka zabija piwo.
ja i moi wszyscy znajomi sa przekonani ze w butelce smakuje lepiej. A już napewno inaczej
siwCa [ Legend ]
zdecydowanie butelka, z puszki nie lubie pic. Oprocz tego podobnie jak Janczes lubie otwierac piwko zapalniczka.

Yupix [ Pretorianin ]
Ostatnio dostalem (bardziej moj ojciec niz ja) od wujka 5l puche piwa. I mam pytanie: czy można ją jakoś zamknąć, czy trzeba wszystko wypic w 1-2 dni?