GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Razer Krait pytanie

24.07.2006
21:48
smile
[1]

mimick [ Legionista ]

Razer Krait pytanie

Witam!
Mam pytanie do posiadaczy tej myszy. Czy dzialajace caly czas podswietlenie (nawet przy wylaczonym komputerze) to norma czy tez moze jakas wada techniczna?

02.07.2007
10:40
[2]

ewelina_m [ secret ]

Ja pierniczę! Jakie jełopy dają same nagrody dla tych myszek?? Toż to mordęga! Właśnie wydałam 160 zł na myszkę Razor Diamonback i po prostu nie da się nią grać! Ja swoją starą za 8 zł lepiej gram. W tej Razor przyciski z prawej stronie na bocznej ściance myszki ciągle mi sie przypadkowo wciskają! Już próbowałam różnie trzymać i nic, obciąć palce czy jaki ch.... bo inaczej się nie da ;/

02.07.2007
12:42
smile
[3]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Ja myślę że powinno być inne rozwiązanie niż używanie genitaliów przy grze.

02.07.2007
12:58
[4]

Zapruder [ Man_Moment_Machine ]

mimick -> a wyłączasz listwe przy wyłączaniu komputera? Mam copperhead'a i początkowo (później samo znikło, nie mam pojęcia dlaczego :) ) gdy komputer był wyłączony, a listwa właczona - mysza się świeciła.
Możliwe że jakieś napięcie nadal idzie przez USB, chociaż nie powinno.

Chyba ze mysza swieci się tylko przez chwilę (u mnie tak jest do tej pory) po wyłączeniu komputera - maks minutę. Wtedy wszystko jest w porzadku, bo musi zejść całe napięcie :P

02.07.2007
16:45
[5]

ewelina_m [ secret ]

Rosenkreutz ---> bardzo śmieszne :P

05.07.2007
01:10
[6]

ewelina_m [ secret ]

Mam pytanie do posiadaczy myszek Razer Krait - pokażcie zdjęcia, jak Wy trzymacie tą myszkę, bo może ja nie umiem :) czwarty palec od lewej (prawa ręka), ma być na gumie, czy pod? bo jakoś mi nie wygodnie :D

05.07.2007
10:15
[7]

kamyk_samuraj [ Senator ]

ewelina_m -> wiesz - sporo zalezy od tego, jak duza masz dlon - jestes dziewczyna, wiec ppewnie masz ja mala (bez podtekstow) a wtedy inaczej sie uklada na myszce (cholera - znow bez podtekstow) niz wielka lapa faceta.

05.07.2007
10:35
[8]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

kamyk, swintuchu! :)

ja mialem razera diamondbacka i nic mi sie nie naciskalo z boku. ale teraz na logitechu g3 mam ten sam problem co ewelina.
w diamondbacku te przyciski po prawej stronie bardzo ciezko chodza jak pamietam. trudno je nacisnac przypadkiem. podczas normalnego trzymania myszy serdeczny palec mialem nad nim, maly palec pod. ale ja mam duza lape.

05.07.2007
11:42
[9]

ewelina_m [ secret ]

kamyk_samuraj ---> tak, jako że dziewczyna, to mam małą, drobną rączkę :) porównywałam z rękami chłopców i nawet młodsi ode mnie mają rękę dorosłego faceta o wiele większą od mojej :) myszka Razer Krait jest przystosowana do mniejszych dłoni. Ja przyzwyczaiłam sie przez wiele lat trzymać myszkę po swojemu, a teraz jak jest ta guma w Krait to trzeba jednak wiedzieć, gdzie położyć palce :) Razer Diamondback mnie denerwował, bo ciagle boczny prawy przycisk niechcący naciskałam, ale to pewnie jest wina złego ułożenia palców, przedostatni miałam położony właśnie na tym bocznym przycisku.

05.07.2007
13:35
[10]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

Zapruder --> Mam copperhead'a i początkowo (później samo znikło, nie mam pojęcia dlaczego :) ) gdy komputer był wyłączony, a listwa właczona - mysza się świeciła.

Bo to w Biosie ustawiasz, ale nie pamiętam dokładnie jaka to opcja.

05.07.2007
13:50
smile
[11]

popiol [ Konsul ]

Mam pytanie do posiadaczy tej myszy. Czy dzialajace caly czas podswietlenie (nawet przy wylaczonym komputerze) to norma czy tez moze jakas wada techniczna?

hahaha o lol, tak głupiego pytania jeszcze chyba nie widziałem... widać, że to twoja pierwsza mysz optyczna... wyłącz listwę to się świecić nie będzie.

Mam pytanie do posiadaczy myszek Razer Krait - pokażcie zdjęcia, jak Wy trzymacie tą myszkę, bo może ja nie umiem :) czwarty palec od lewej (prawa ręka), ma być na gumie, czy pod? bo jakoś mi nie wygodnie :D

Przecież Razer Krait nie ma żadnych bocznych przycisków, więc w czym problem ? Trzymaj tak jak Ci wygodnie, nic tam nie wdusisz, ja mam kciuka pod gumą, dwa na przyciskach, czwarty na gumie, a mały na podkładce :| Ale wy macie problemy... myszka to zbyt skomplikowane urządzenie dla dziewczyn... A w ogóle po co Ci taka droga myszka ? Chyba nie grasz zawodowo ?

05.07.2007
13:54
[12]

ewelina_m [ secret ]

popiol ---> spokojnie, przestań każdego obrażać. Pytanie nie jest głupie, po prostu zastanawiałam się jak inni trzymają, bo ja swoją zwykłą a4techa inaczej trzymam. I proszę nie obrażać dziewczyn. Po co mi? Gram i to dużo, grałam w kilku klanach Medal of Honor, pykam czasem w CSa Source i inne strzelanki, co do Mohaa, miewam przeważnie pierwsze miejsca. Zdziwiony?

05.07.2007
14:09
[13]

popiol [ Konsul ]

To tym bardziej się dziwie, bo skoro grasz zawodowo to nie powinnaś zadawać takich lamerskich pytań :) Razer Krait jest bardzo wygodny i naprawdę nie rozumiem twojego problemu... najwidoczniej przed zakupem musisz testować myszkę czy Ci odpowiada. Widziałem nie dawno na HYPERZE, dwie dziewczyny grające zawodowo w CS'a, w klanie Wilda chyba grają, może to Ty byłaś ? A tak z ciekawości ile masz lat ? Szkoda, że nie grasz w CoD 2 bo byśmy pograli i pogadali :)

05.07.2007
14:18
[14]

ewelina_m [ secret ]

Nie, w Csa, to od niedawna zaczęłam grać, więc tak dobrze mi nie idzie. Jestem bardzo wygodnicką osobą hehe, więc przyzwyczajenie do nowej rzeczy trwa u mnie nawet kilka miesięcy :D Mam 21 lat, w Call of Duty też lubię pograć, grałam przeważnie z rodziną i znajomymi przez lan. A Ty grasz na necie?

05.07.2007
14:28
[15]

popiol [ Konsul ]

Tak, w CoD 2 online zacząłem grać przeszło rok temu, w zasadzie to tuż po premierze tej gry, wcześniej nie grałem w takie gry przez net, ta jest pierwszą taką grą i gram do tej pory, nie chwaląc się zazwyczaj zajmuje miejsce w czołówce na publikach, grałem też w paru klanach.

05.07.2007
14:32
[16]

ewelina_m [ secret ]

to może kiedy zagramy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.