Pylek [ Pretorianin ]
Do komputera...
Jakie głośniki do komptera do 100zł kupić? I dobra tania klawiature...moze by razem z myszka!
Doradzcie mi cos
Atreus [ Senator ]
Możesz to wszystko brać z Logitech :). Obojętnie jakie modele. Ale jeśli to wszystko ma się zmieścić w 100 zł, to mamy problem :)
mirencjum [ operator kursora ]
Jeżeli chodzi Ci o głośniki 2.1 to za 99 zł te powinny być dobre :
Modecom 2.1 - MC - 8600A
moc wyjściowa RMS: 18W + 2x2,5W; czułość wejściowa: 400mV; pasmo przenoszenia: subwoofer: 63Hz-180Hz, satelity: 150Hz-14KHz; odstęp sygnału od szumu: >=65dB; zasilanie: prąd zmienny 230V, 50Hz; wymiary: subwoofer: 150 x 273 x 228 mm, satelity: 93 x 108 x 140 mm; głośniki: subwoofer: 4", satelity: 3"; system głośnikowy 2.1 z dynamicznym subwooferem; ekranowanie elektromagnetyczne, drewniana obudowa subwoofera; pełna regulacja głośności, basów i sopranów; wyświetlacz graficzny dynamiki dźwięku; kolor srebrny .
Albo te :
Logitech OEM S200
liczba głośników: 3 szt.; liczba głośników satelitarnych: 2 szt.; głośnik niskotonowy; ekran antymagnetyczny; urządzenia wejścia / wyjścia: wejście mikrofonowe, wyjście słuchawkowe; kolor: srebrno-czarny
cena 80 zł
MAROLL [ Legend ]
Klawiaturkę kup sobie jakiegoś Logitecha za 40zł. Ja tak zrobiłem i mam super klawe z mięciutkimi klawiszami ;) Co do myszki to też najlepiej Logitechy, albo A4 Tech. Sam mam A4 Techa za 46zł 800cpi i narazie sprawuje się bezproblemowo.
Pylek [ Pretorianin ]
OK. dzieki za rade
Pylek [ Pretorianin ]
A teraz mam inne pytanko:)
Jaka pamiec kupic pod plyte MSI K7T266 Pro2 chodzi mi o czestotliwosc bo jak widze w sklepach to sa rózne...i oczywiscie cena
Mam zamiar kupic 512MB lub 1024MB
Dorodzcie cos
Atreus [ Senator ]
Trzy sloty dla pamięci 184-pin DDR DIMMs
Obsługa do 3GB pamięci DDR PC1600/2100 266MHz
Wpisz w Google "pc2100 ddr" i będziesz miał wybór. Polecam też
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Klawiatura - 20zł byle co. Myszka - Coś z serii MX. Może znajdziesz jakieś mx300 lub 310 gdzieś na necie po dobrej cenie (50-90zł).
Pylek [ Pretorianin ]
I znowu mam pytanko:)
Mam w komputerze 2x po 128MB PC266 CL2.5 DDR i dokupilem sobie 512MB DDR PC3200 400MHz
i te nowe nie chca dzialac ze starymi!!! Windows nie chce mi sie wlaczyc...pokazuje mi sie niebieski ekranik z napisami ze cos tam jest zagrozony komputer i zeby go zrestartowac! Ale osobno dzialaja!
Da sie cos zrobic zeby razem dzialaly?