boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
Prośba do kogoś kto sie zna na grafice
Jak w temacie - prosze o wklejnie na miejsce twarzy tego pana po prawej

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
tą twarz
z góry thx :)

dudka [ ! szypon ! ]
boskijaroo==> ty zboczeńcu! Kogo chcesz wkręcić?

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
kolege

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
podejmie sie ktoś?
reds23 [ redsov ]
znajdz inne zdjecie... :/ kogos ustawionego twarza do zdjecia podobnie to tego typa...
pewnie przyjemnie Ci sie bedzie szukac xD :P

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
starczy?
Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]
za takie rzeczy dałbym bana ...

reds23 [ redsov ]
nie wiem kto sie przelamie i wrzuci to do photoshopa :P

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
ja posiadam painta ale w paincie nie uzyska sie zadowalajacych efektow

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
zaryzykuje - ^