yerkusen [ Legionista ]
Kto zagra w FIFE WC 2006 ???
Kto zagra w FIFE WC 2006 przez neta ??? Proszę o podanie GG to się szybko skontaktuje. Pozdro.

Alaris [ Pretorianin ]
nikt'

harnis [ Junior ]
ja chetnie 1721832
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
ja bym mógł ale nie wiem czemu mi zrywa połączenie zaraz o włączeniu meczu
harnis [ Junior ]
jam mam gierke nieorginalną i na serwerze fify nie zagram czy ktos moze podac serwerek na którym mozna bez klucza zagrac
Karl_o [ APOCALYPSE ]
harnis----> ty sie tak nie chwal, ze masz pirata bo nie wiem czy wiesz, ale tu nie wolno :) No chyba, ze chcesz BANAna :D
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
harnis uważaj z tym pisaniem...jak masz to sie nie przyznawaj...
harnis [ Junior ]
a z kąd wiesz kim jestem moze jestem z EA
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
jakbys był z EA to bys miał gre oryginalna...
^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
ludzie z EA wiedza, ze sie pisze "skad" :)

Sweet Johnson [ Pretorianin ]
Troche duzo tu juniorów