GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto zagra w FIFE WC 2006 ???

20.07.2006
18:08
[1]

yerkusen [ Legionista ]

Kto zagra w FIFE WC 2006 ???

Kto zagra w FIFE WC 2006 przez neta ??? Proszę o podanie GG to się szybko skontaktuje. Pozdro.

20.07.2006
18:32
smile
[2]

Alaris [ Pretorianin ]

nikt'

27.07.2006
15:53
smile
[3]

harnis [ Junior ]

ja chetnie 1721832

27.07.2006
15:55
[4]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

ja bym mógł ale nie wiem czemu mi zrywa połączenie zaraz o włączeniu meczu

27.07.2006
16:05
[5]

harnis [ Junior ]

jam mam gierke nieorginalną i na serwerze fify nie zagram czy ktos moze podac serwerek na którym mozna bez klucza zagrac

27.07.2006
16:41
[6]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

harnis----> ty sie tak nie chwal, ze masz pirata bo nie wiem czy wiesz, ale tu nie wolno :) No chyba, ze chcesz BANAna :D

27.07.2006
16:52
[7]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

harnis uważaj z tym pisaniem...jak masz to sie nie przyznawaj...

27.07.2006
16:54
[8]

harnis [ Junior ]

a z kąd wiesz kim jestem moze jestem z EA

27.07.2006
16:57
[9]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

jakbys był z EA to bys miał gre oryginalna...

27.07.2006
16:59
[10]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

ludzie z EA wiedza, ze sie pisze "skad" :)

01.08.2006
13:15
smile
[11]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

Troche duzo tu juniorów

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.