GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa Technika Wojskowa 6/2006 - za friko

20.07.2006
10:31
[1]

jp2 [ Generaďż˝ ]

Nowa Technika Wojskowa 6/2006 - za friko

info dla zainteresowanych którzy maja za daleko do kiosku:)
NTW sciagnać (legalnie) za friko


jest tam kilka wydan płatnych ale NTW 6/2006 jest za darmo(!)

tzreba zassać klienta i potem "kupić" e-wydanie NTW za 0,0zł
sprawdziłem, poklikałem [ten interface mogliby lekko dopracować;]... i działa

03.08.2006
13:28
[2]

larochłop [ Junior ]

serio?

03.08.2006
13:33
smile
[3]

merkav [ Aguś ]

O widac jest juz sierpniowa technika, czas sie wybrac do kiosku :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.