GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

My Fantasy Online

20.07.2006
08:40
[1]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

My Fantasy Online

Nie wiem czy było ale...


1.1 Czym jest My Fantasy Online?
My Fantasy Online jest grą internetową całkowicie opierającą się na przeglądarce internetowej. Wcielamy się w niej w rolę dzielnego wojownika, lub maga i przemierzamy świat utrzymany w konwencji średniowiecznej-fantasy. Naszym podstawowym celem jest uratowanie porwanego brata z rąk złego Thanarga. W pogoni za nim czeka nas oczywiście eliminacja rzesz stworów, jakich wiele napotkamy na swojej drodze. Będziemy mogli również handlować, rozmawiać i walczyć z innym graczami a także otrzymywać zadania od różnych postaci. Przez całą rozgrywkę nasza postać będzie zdobywać doświadczenie i nowe przedmioty oraz rosnąć w siłę.2. Mapa...
...czyli sedno gry! Zaczynasz w swoim domu. Na początku musisz przeprowadzić dialog - klikaj w opcje odpowiedzi dostępne w okienku po prawej stronie od mapy.

Po skończonej rozmowie możesz już zacząć eksplorację terenu. Wokół Twojej postaci zobaczysz 8 strzałek wyznaczających kierunek. Kliknij w którąkolwiek z nich by się poruszyć, jednak uważaj! Twoją swobodę bezlitośnie ograniczają punkty ruchu. Na początku masz ich 100 i za każdy ruch tracisz jeden z nich. Wyjątek stanowią tu niektóre lokacje w których punkty ruchu nie są liczone (np. Twój dom czy karczmy w miastach)

1 punkt ruchu odnawia się dosyć rzadko, bo co 3 minuty, więc używaj ich ostrożnie i wybieraj drogę z głową! Przy zdobyciu poziomu dostaniesz bonusowe 15 punktów, ich górny limit podnosi się wtedy także o 3.

Wracając do mapy - właściwie przy każdym ruchu po niej, zostaniesz zaatakowany przez jakąś bestię. Spotkasz tutaj także innych graczy oraz postacie występujące w grze (tzw. NPC). Zwykłych graczy możesz odróżnić od NPC po kolorze plakietki z imieniem. Zwykli gracze mają plakietkę w kolorze czarnym, natomiast NPC w kolorze granatowym.

Innych graczy możesz zaatakować pod następującymi warunkami:
-Poziom Twój i przeciwnika przekracza piąty.
-Róznica między poziomem Twoim i przeciwnika nie wynosi więcej niż trzy (np. mając poziom 12-sty nie będziesz mógł walczyć z innym graczem na poziomie 16-tym)Zapraszam do tej wspaniałem gry :)
20.07.2006
13:39
[2]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Co nikt się tym nie interesuje ? :D

25.07.2006
22:00
[3]

kukla2004 [ Junior ]

Dawno gralem...teraz juz jakos nie mam ochoty...


ale moze zna ktos podobne gry?najbardziej zalezaloby mi na mlodych rozwijajacych sie grach lub takich w czasie testow...

24.04.2007
19:26
[4]

Biller [ Konsul ]

My fantasy Online cały czas się rozwija ....

24.04.2007
19:27
[5]

Filomp [ Legionista ]

znowu cos ala tibia?

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.