GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Swoj do Swego ?

19.07.2006
11:34
smile
[1]

Scharfschutze [ Konsul ]

Swoj do Swego ?

Mieliscie juz taki przypadek ?? bo ja mialem niezlego zonka :)

19.07.2006
11:35
[2]

_666_ [ Centurion ]

mieliśmy, to sie nazywa friendly fire

19.07.2006
11:40
[3]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

zla pogoda, noc itd;D powoduja ze czasem sie trafia w swojego;D

19.07.2006
21:43
[4]

mcauliffe [ Legionista ]

Tak... friendly fire to cos co czesto przytrafia sie amerykanom...

06.08.2006
09:23
smile
[5]

BRYL@NT [ Legionista ]

Dokładnie brak widoczności. Często w nocy albo przy złej pogodzie.
Nie zwróciłem uwagi na to że amerykanom zdarza się to częściej niż innym stronom.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.