
Scharfschutze [ Konsul ]
Swoj do Swego ?
Mieliscie juz taki przypadek ?? bo ja mialem niezlego zonka :)
_666_ [ Centurion ]
mieliśmy, to sie nazywa friendly fire
gro_oby [ Generaďż˝ ]
zla pogoda, noc itd;D powoduja ze czasem sie trafia w swojego;D
mcauliffe [ Legionista ]
Tak... friendly fire to cos co czesto przytrafia sie amerykanom...

BRYL@NT [ Legionista ]
Dokładnie brak widoczności. Często w nocy albo przy złej pogodzie.
Nie zwróciłem uwagi na to że amerykanom zdarza się to częściej niż innym stronom.