GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Która FIFA jest najlepsza?

18.07.2006
17:50
smile
[1]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Która FIFA jest najlepsza?

Siema wszystkim. Jak myślicie, która FIFA jest najlepsza? Moim zdanie FIFA 06 (polski komentarz, lecz niestety z błędami, 15 lat kariery i dobra grafika. Czego chcieć więcej?

18.07.2006
18:18
smile
[2]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

po co takie watki zakladasz

18.07.2006
18:19
[3]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

98 bo byla gra na sali :P

18.07.2006
18:20
[4]

cowtrix [ Junior ]

98 World Cup

18.07.2006
18:20
[5]

Van Gray [ So Vague ]

Fifa 2002, bo fajnie się grało.

BTW. Czekam, kiedy jakiś PiES napisze, że żadna nie jest.

18.07.2006
18:26
smile
[6]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

O Boże, i znów jakiś max 9-latek zakłada wątek z serii która Fifa (albo Gta) jest lepsze...

I jeszcze jednego nie rozumiem. Dlaczego prawie każdy Junior i Legionista wciskają koło siebie bezsensowne obrazki...

18.07.2006
18:29
[7]

Van Gray [ So Vague ]

karas_PL -> A widzisz, zagięli Cię.

18.07.2006
18:31
smile
[8]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Beaverus---> w '97 też, a po dziś dzień żałuję wydania na nią wtedy tych 159 zł.

karas_PL---> chęć przypodobania się tłumowi przez nich przemawia.:D

Najlepsza naturalnie '98.

18.07.2006
18:34
smile
[9]

Strodus [ Couch Potato ]

Żadna nie jest dobra!!! PES rządzi!!!

spoiler start
No ewentualnie Fifa 2005 nie jest zła ;)
spoiler stop

18.07.2006
18:36
smile
[10]

Rakes [ Generaďż˝ ]

Fifa 94


.. o ile ktos pamieta

18.07.2006
18:38
[11]

EG2006_43991898 [ Krasnoludki w klatce ]

PES 5
FIFA to totalne dno już era footbolu jest lepsza

18.07.2006
18:43
smile
[12]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Van Gray >>> Dzięki za obronę!!!

18.07.2006
18:47
smile
[13]

Van Gray [ So Vague ]

?

18.07.2006
18:48
[14]

Reavek [ Konsul ]

ja wole PES'a bo stawiam na realizm, lecz nie rozumiem dlaczego wiele osób zarzuca fifie ze to syf itp. fifia tez jest dobra tyle ze to już bardziej gra zręcznościowa. Co kto woli po prostu.

A wracając do tematu to wiadomo ze 98, choć wydaje się ze dla autora tematu grafa jest zbyt ważna i nie będzie skory do zapóźniania się z tym tytułem ;)

18.07.2006
18:56
[15]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

98 i 06!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18.07.2006
18:56
smile
[16]

igier01 [ Konsul ]

FIFA '07
jeden ziomal z forum podobno już ma

18.07.2006
19:02
[17]

blackhood [ Jedi Knight ]

karas_PL ----> też nie mogę pojąć po kiego wałka wstawiają te obrazki

23.07.2006
00:01
[18]

pacesat789 [ Centurion ]

Fajnie sie gra w 05 , ale tam jest nuda, Najlepsza jest 2002

23.07.2006
00:02
[19]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

98 i 2000

edit: Rakes - wtedy to się nazywało bodajże "Fifa International Soccer". Ale potwierdzam - gra miodzio.

23.07.2006
00:05
[20]

halski88 [ Pan Prezes ]

98 WC

23.07.2006
00:05
[21]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Czasami mam wrażenie, że wszyscy juniorzy to agenci specjalni wynajęci przez inne serwisy w celu zaśmiecania forum. No ale to tylko teoria ;P

01.08.2006
12:02
[22]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

FIFA 98 return to wolfenstein castle

02.08.2006
19:20
[23]

kasiarz [ Legionista ]

Ja uważam że najlepsza jest FIFA 2002 world cup

02.08.2006
19:28
smile
[24]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

wszystkie sa do bani

02.08.2006
19:30
smile
[25]

Paszczaq [ Legionista ]

Fifa 98 Road to World Cup. Za: bo to była moja pierwsza, bo był indoor stadium, bo "Hello, this is John Motson and Andy Gray" śni mi się do dziś. :)

02.08.2006
19:32
smile
[26]

szarzasty [ rammsteinick ]

ja wole PES'a bo stawiam na realizm, lecz nie rozumiem dlaczego wiele osób zarzuca fifie ze to syf itp. fifia tez jest dobra tyle ze to już bardziej gra zręcznościowa. Co kto woli po prostu.


od kiedy pes jest realistyczny??

02.08.2006
21:01
[27]

tomekcz [ Polska ]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

98 bo byla gra na sali :P


Zgadzam sie w 100% :D

02.08.2006
21:06
[28]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

w PES 4 mozna bylo tez grac bodajze na sali

02.08.2006
21:07
[29]

Andrew [ Pretorianin ]

Najlepsza FIFA >

02.08.2006
21:10
[30]

John_Kruger [ Baron ]

dla mnie idealem byla FIFA 2002, spedzilem nad ta gra setki godzin... wczesniejsze byly dobre, ta byla wysmienita (mam nawet zeszyt, gdzie zapisywalem swoje rekordy na roznych "rocznikach" FIFY, pamietam, ze rekord meczu na 4 minuty (polowa) to 30-0 ( 2 razy tak bylo )

moze mowie, ze 2002 byla the best, bo reszta (2003 i wyzej) mi strasznie korbily i prawie w nie nie gralem;P

02.08.2006
21:13
[31]

CrazyMan [ G-Unit ]

ja najwiecej gralem w '99 i 2000...potem jakos mnie juz nie ciagnelo do niej

02.08.2006
21:15
smile
[32]

elv33 [ Konsul ]

wg. mnie też 98 była najlepszą fifą wydaną przez EA

02.08.2006
21:42
smile
[33]

peterkarel [ KochamDzaste ]

98 :] a takze 2000 :D

02.08.2006
21:43
smile
[34]

wacek666 [ ]

WC2002

03.08.2006
22:48
[35]

Xysio_1982 [ Junior ]

ja jednak milo wspominam swoja pierwsza fife - 97 mimo ze byla taka jaka byla, no ale halowki mi brakuje BARDZO w tych nowszych... a sentyment mam jeszcze do 99 i do 2003 <-- ta ostatnia mam w wersji bez zadnego komentarza i tez mi sie bombowo gra bez motsona i bez szpaka:)

03.08.2006
22:49
[36]

halski88 [ Pan Prezes ]

98 WC

03.08.2006
22:51
smile
[37]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

Najlepsza FIFA? eeee.. PES 5 ;)

03.08.2006
22:58
[38]

Bigkangoo [ X360 ]

2000...miała fajny soundtrack :P
Tak właściwie to PES jest do bani i FIFA też...trzeba czegoś nowego.
Jednak, z dwojga złego lepsza FIFA.
PES jest mega schematyczny, akcje cały czas te same, jednym słowem nuda.

03.08.2006
23:01
[39]

cycu2003 [ Legend ]

2002 - moja pierwsza i najlepsza

03.08.2006
23:05
smile
[40]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

02 była spoko a 06 ujdzie w tłoku a 06 WC beznadzieja a najlepsza piłka to.........Pro Evolution Soccer 5

03.08.2006
23:51
[41]

Klivert [ Konsul ]

Fifa 06 Fifa 2006 WC To lipa

10.08.2006
09:52
[42]

F.J. [ Pretorianin ]

Zdecydowanie FIFA 99 (grałem tylko w 2004 na PSX, ale to naprawdę jedno i to samo, mimo uaktualnionych składów). Tylko tam można było ustalić taktykę tak, żeby wygrać mecz tylko dzięki niej!

10.08.2006
09:54
[43]

F.J. [ Pretorianin ]

fazikjunior ------>

A propo - ja pierwszy założyłem podobny wątek. Wygrała FIFA 2002.

31.08.2006
01:43
smile
[44]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Moim zdaniem, co nowsza FIFA, tym lepsza.

31.08.2006
02:54
smile
[45]

Masito [ Legionista ]

Zadna!!! PES 5 wymiata!!!

31.08.2006
17:44
smile
[46]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Przełom w EA SPORTS, to chyba FIFA 2002.

31.08.2006
17:55
smile
[47]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

[26]szarzasty --> a ty wiesz w ogóle co to football ? hmm rozumiem cie, mecze lecą puźno a tobie mamusia karze o 19 spać :( no trudno współczuje

może fifa jest bardziej realistyczna ?

jedyna dobra fifa to była 98 cała reszta do dupy

najlepszy jest... PES !

31.08.2006
17:56
[48]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Tylko Road To World Cup FIFA 98

31.08.2006
17:57
smile
[49]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Według mnie najlepsza jest fifa 2005.

31.08.2006
17:59
smile
[50]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Na www.fifaimro.pl można ściągnąc dużo plików do serii FIFA. Jest to njlepsza stronka o grach FIFA. Polecam!

31.08.2006
19:13
smile
[51]

Selman [ Konsul ]

98 byla super jedwabista i graficznie prawie taka sama jak 06,05,04 itd a zreszta jezeli chodzi o piłki to wole serie PES

31.08.2006
19:40
[52]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

tylko 98 reszta to ch***two

31.08.2006
19:54
smile
[53]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Ja kocham PESa, ale jeśli chodzi o FIFę to '02 mi się podobała :)

31.08.2006
19:56
[54]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

2001 i 2002

01.09.2006
20:05
smile
[55]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Fifa 06!

01.09.2006
20:07
[56]

pikolo [ - Blue Sky - ]

mi sie dobrze gralo w Fife 99 oraz 2000, ale tak an serio to PES 5 bije kazda Fife

02.09.2006
15:14
[57]

Maksymi(L)ian [ Pretorianin ]

2003

02.09.2006
15:58
[58]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

najlepszą fifą jest Pro Evolution Socer:D

a tak na poważnie to: 2002,2005 a 06 ujdzie w tłoku:)

03.09.2006
11:46
[59]

F.J. [ Pretorianin ]

2005?! Cholera, czyś ty oszalał?!

03.09.2006
11:55
[60]

owens [ Konsul ]

'99 a reszta to dno... Lepszy jest PES...

03.09.2006
11:57
[61]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

98
06 wymiatają

03.09.2006
12:10
[62]

raper741 [ Vamos Barca ]

2002

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.