
fazikjunior [ Pretorianin ]
Która FIFA jest najlepsza?
Siema wszystkim. Jak myślicie, która FIFA jest najlepsza? Moim zdanie FIFA 06 (polski komentarz, lecz niestety z błędami, 15 lat kariery i dobra grafika. Czego chcieć więcej?

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
po co takie watki zakladasz
Beaverus [ Bounty Hunter ]
98 bo byla gra na sali :P
cowtrix [ Junior ]
98 World Cup
Van Gray [ So Vague ]
Fifa 2002, bo fajnie się grało.
BTW. Czekam, kiedy jakiś PiES napisze, że żadna nie jest.

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
O Boże, i znów jakiś max 9-latek zakłada wątek z serii która Fifa (albo Gta) jest lepsze...
I jeszcze jednego nie rozumiem. Dlaczego prawie każdy Junior i Legionista wciskają koło siebie bezsensowne obrazki...
Van Gray [ So Vague ]
karas_PL -> A widzisz, zagięli Cię.

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Beaverus---> w '97 też, a po dziś dzień żałuję wydania na nią wtedy tych 159 zł.
karas_PL---> chęć przypodobania się tłumowi przez nich przemawia.:D
Najlepsza naturalnie '98.

Strodus [ Couch Potato ]
Żadna nie jest dobra!!! PES rządzi!!!

Rakes [ Generaďż˝ ]
Fifa 94
.. o ile ktos pamieta
EG2006_43991898 [ Krasnoludki w klatce ]
PES 5
FIFA to totalne dno już era footbolu jest lepsza

fazikjunior [ Pretorianin ]
Van Gray >>> Dzięki za obronę!!!

Van Gray [ So Vague ]
?
Reavek [ Konsul ]
ja wole PES'a bo stawiam na realizm, lecz nie rozumiem dlaczego wiele osób zarzuca fifie ze to syf itp. fifia tez jest dobra tyle ze to już bardziej gra zręcznościowa. Co kto woli po prostu.
A wracając do tematu to wiadomo ze 98, choć wydaje się ze dla autora tematu grafa jest zbyt ważna i nie będzie skory do zapóźniania się z tym tytułem ;)
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
98 i 06!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

igier01 [ Konsul ]
FIFA '07
jeden ziomal z forum podobno już ma
blackhood [ Jedi Knight ]
karas_PL ----> też nie mogę pojąć po kiego wałka wstawiają te obrazki
pacesat789 [ Centurion ]
Fajnie sie gra w 05 , ale tam jest nuda, Najlepsza jest 2002
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
98 i 2000
edit: Rakes - wtedy to się nazywało bodajże "Fifa International Soccer". Ale potwierdzam - gra miodzio.
halski88 [ Pan Prezes ]
98 WC
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Czasami mam wrażenie, że wszyscy juniorzy to agenci specjalni wynajęci przez inne serwisy w celu zaśmiecania forum. No ale to tylko teoria ;P
kaban1 [ Generaďż˝ ]
FIFA 98 return to wolfenstein castle
kasiarz [ Legionista ]
Ja uważam że najlepsza jest FIFA 2002 world cup

Raz3r [ Generaďż˝ ]
wszystkie sa do bani

Paszczaq [ Legionista ]
Fifa 98 Road to World Cup. Za: bo to była moja pierwsza, bo był indoor stadium, bo "Hello, this is John Motson and Andy Gray" śni mi się do dziś. :)

szarzasty [ rammsteinick ]
ja wole PES'a bo stawiam na realizm, lecz nie rozumiem dlaczego wiele osób zarzuca fifie ze to syf itp. fifia tez jest dobra tyle ze to już bardziej gra zręcznościowa. Co kto woli po prostu.
od kiedy pes jest realistyczny??
tomekcz [ Polska ]
Beaverus [ Bounty Hunter ]
98 bo byla gra na sali :P
Zgadzam sie w 100% :D
Karl_o [ APOCALYPSE ]
w PES 4 mozna bylo tez grac bodajze na sali
Andrew [ Pretorianin ]
Najlepsza FIFA >
John_Kruger [ Baron ]
dla mnie idealem byla FIFA 2002, spedzilem nad ta gra setki godzin... wczesniejsze byly dobre, ta byla wysmienita (mam nawet zeszyt, gdzie zapisywalem swoje rekordy na roznych "rocznikach" FIFY, pamietam, ze rekord meczu na 4 minuty (polowa) to 30-0 ( 2 razy tak bylo )
moze mowie, ze 2002 byla the best, bo reszta (2003 i wyzej) mi strasznie korbily i prawie w nie nie gralem;P
CrazyMan [ G-Unit ]
ja najwiecej gralem w '99 i 2000...potem jakos mnie juz nie ciagnelo do niej

elv33 [ Konsul ]
wg. mnie też 98 była najlepszą fifą wydaną przez EA

peterkarel [ KochamDzaste ]
98 :] a takze 2000 :D

wacek666 [ ]
WC2002
Xysio_1982 [ Junior ]
ja jednak milo wspominam swoja pierwsza fife - 97 mimo ze byla taka jaka byla, no ale halowki mi brakuje BARDZO w tych nowszych... a sentyment mam jeszcze do 99 i do 2003 <-- ta ostatnia mam w wersji bez zadnego komentarza i tez mi sie bombowo gra bez motsona i bez szpaka:)
halski88 [ Pan Prezes ]
98 WC

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]
Najlepsza FIFA? eeee.. PES 5 ;)
Bigkangoo [ X360 ]
2000...miała fajny soundtrack :P
Tak właściwie to PES jest do bani i FIFA też...trzeba czegoś nowego.
Jednak, z dwojga złego lepsza FIFA.
PES jest mega schematyczny, akcje cały czas te same, jednym słowem nuda.
cycu2003 [ Legend ]
2002 - moja pierwsza i najlepsza

Dym14 [ _X_X_X_ ]
02 była spoko a 06 ujdzie w tłoku a 06 WC beznadzieja a najlepsza piłka to.........Pro Evolution Soccer 5
Klivert [ Konsul ]
Fifa 06 Fifa 2006 WC To lipa
F.J. [ Pretorianin ]
Zdecydowanie FIFA 99 (grałem tylko w 2004 na PSX, ale to naprawdę jedno i to samo, mimo uaktualnionych składów). Tylko tam można było ustalić taktykę tak, żeby wygrać mecz tylko dzięki niej!
F.J. [ Pretorianin ]
fazikjunior ------>
A propo - ja pierwszy założyłem podobny wątek. Wygrała FIFA 2002.

fazikjunior [ Pretorianin ]
Moim zdaniem, co nowsza FIFA, tym lepsza.

Masito [ Legionista ]
Zadna!!! PES 5 wymiata!!!

fazikjunior [ Pretorianin ]
Przełom w EA SPORTS, to chyba FIFA 2002.

WisiekNaCzitach [ Konsul ]
[26]szarzasty --> a ty wiesz w ogóle co to football ? hmm rozumiem cie, mecze lecą puźno a tobie mamusia karze o 19 spać :( no trudno współczuje
może fifa jest bardziej realistyczna ?
jedyna dobra fifa to była 98 cała reszta do dupy
najlepszy jest... PES !
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Tylko Road To World Cup FIFA 98

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Według mnie najlepsza jest fifa 2005.

fazikjunior [ Pretorianin ]
Na www.fifaimro.pl można ściągnąc dużo plików do serii FIFA. Jest to njlepsza stronka o grach FIFA. Polecam!

Selman [ Konsul ]
98 byla super jedwabista i graficznie prawie taka sama jak 06,05,04 itd a zreszta jezeli chodzi o piłki to wole serie PES
kaban1 [ Generaďż˝ ]
tylko 98 reszta to ch***two

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Ja kocham PESa, ale jeśli chodzi o FIFę to '02 mi się podobała :)
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
2001 i 2002

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Fifa 06!
pikolo [ - Blue Sky - ]
mi sie dobrze gralo w Fife 99 oraz 2000, ale tak an serio to PES 5 bije kazda Fife
Maksymi(L)ian [ Pretorianin ]
2003
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
najlepszą fifą jest Pro Evolution Socer:D
a tak na poważnie to: 2002,2005 a 06 ujdzie w tłoku:)
F.J. [ Pretorianin ]
2005?! Cholera, czyś ty oszalał?!
owens [ Konsul ]
'99 a reszta to dno... Lepszy jest PES...
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
98
06 wymiatają
raper741 [ Vamos Barca ]
2002