GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Absynt:)

16.07.2006
20:16
[1]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Absynt:)

Pytanie do ludzi, ktorzy robili absynt: drogie jest zrobienie powiedzmy 1 litr absyntu? Czy trudno dostać zioła do tego specyfiku? Dzieki za odpowiedzi:)

16.07.2006
20:23
[2]

Psycho16 [ Pretorianin ]

na allegro dostaniesz :D

16.07.2006
20:25
[3]

Grand [ The One And Only ]


:)

16.07.2006
20:26
smile
[4]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

bez destylacji to nie jest absynt, co najwyzej piołunówka

16.07.2006
20:43
smile
[5]

davids89 [ Konsul ]

jedz do czech i se kup

16.07.2006
21:12
[6]

Isam [ Senator ]

Przy biurku stoi butelka z czech ...

robic samemu nie radze :]

16.07.2006
21:21
[7]

eJay [ Gladiator ]

Lepiej kupic oryginalny. Domowa metoda otrzymasz zwykłego mozgojeba, po ktorym bedziesz wymiotował przez tydzien.

16.07.2006
21:37
[8]

earthquake [ Generaďż˝ ]

Kupienie ziółek na allegro to najtańszy sposób na zrobienie czegoś podobnego do absyntu ;-) Porcja kosztuje średnio 15 zł.

Jednak zgadzam się z przedmówcami, że najpierw musisz spróbować prawdziwego absyntu, najlepiej bo najbliżej z Czech: Bairnsfather Absinth, Bairnsfather Absinth Bitter, Absinth Reality<--- te marki sam zbadałem ;-). Bardzo ważna jest zawartość tujonu w trunku, im większa tym lepiej, bo smak to już zupełnie inna bajka ;-)

17.07.2006
01:03
[9]

<Tito> [ Centurion ]

Hej a jak to jest z tym Allegrowym absyntem? :) Kupowal tam ktos i czy wogole ma to zamierzone skutki i nie jest jakas podroba (zwyczajny spiryt/wooda o piolunowym posmaku)?

17.07.2006
01:06
[10]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

dosyc niedawno piłem :)

na wszelki wypadek nie dużo :) moja dziewczyna piła i bardzo jej smakował

06.08.2006
16:09
smile
[11]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Ale z tego co slyszalem, to absynt kupowany np. w Czechach to nie to samo, co ten prawdziwy.

06.08.2006
16:17
smile
[12]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

wychoduj sobie piołun, ścinaj liście, susz je... i rób z nich kadzidełka :)

06.08.2006
16:20
smile
[13]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Slyszalem, ze prawdziwego Absyntu juz sie nigdzie nie dostanie. Podobno wszystko to tylko podrobki. Sam jednak sie w to nigdy nie zaglebialem.

Ps.
Tito --> A co masz zamiar testowac? Jakby co to ja sie pisze tylko daj znac :D

06.08.2006
19:09
[14]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Oczywiscie, ze prawdziwego Absyntu juz sie nie dostanie .. w koncu to silny narkotyczny i halucynogenny środek, a cala reszta jaka sie teraz sprzedaje, leci tylko i wylacznie na reklamie onego ;)

06.08.2006
19:17
smile
[15]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Miałem okazję pić absynt. Dzięki, więcej nie chce.

06.08.2006
20:00
smile
[16]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Te wszystkie absynty co sprzedają to podróby... zawartość thujonu jest za mała. Lepiej zrobic samemu i poczuć tą moc :P

06.08.2006
20:31
smile
[17]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

to co robisz sam to jeszcze większe gówno niż kupny.

Samemu nie zrobisz absyntu ponieważ absynt musi być destylowany (coprawda można destylować w warunkach domowych, ale to tylko dla hardkorowców:)) to co robicie z mieszanką z alledrogo to tzw. piołunówka czyli nalewka z piołunu. Do absyntu temu daleko. A prawdziwy absynt to się piło z Laudanum!! to jest dopiero trunek :D!

06.08.2006
23:10
[18]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Można destylować :P wszystko jest do zrobienia...

07.08.2006
10:47
smile
[19]

Boroova [ Lazy Bastard ]

A potem bedzie placz - Mamo, mamo! Nic nie widze!

07.08.2006
10:59
smile
[20]

leszo [ I Can't Dance ]

ja czytalem ze po tym sie drgawek dostaje

07.08.2006
11:01
smile
[21]

eJay [ Gladiator ]

leszo--->Gdzie? w Wyborczej?:)

07.08.2006
11:06
[22]

Lookash [ Senator ]

Abysnt do kupienia w sklepie ma gówno wspólnego z prawdziwym absyntem znanym z historii literatury, bohemą itp. Szkoda pieniędzy, lepsza już miętowa Żółądkowa. Śmiech ogarnia, jak ludzie to kupują na granicy i wwożą jak jakiś kilogram kokainy...

07.08.2006
11:13
[23]

stanson [ Szeryf ]

W akademikach swojego czasu sie to piło. Hardcore ;)

07.08.2006
11:14
smile
[24]

erton [ Fink ]

Absynt to w ogole smieszna sprawa, ostatnio mnie koles przekonywal, ze robi sie go na marihuanie i dlatego jest zielony :). Wybaczcie, ale smieszy mnie jak ktos sie tym ekscytuje, zwlaszcza ludzie uwazajacy siebie za artystow i elite, rytualnie pijacy jakas droga, zielona wodke o paskudnym smaku, ale za to dobrze wylansowana

07.08.2006
12:13
[25]

Roko [ Generaďż˝ ]

czesi się nie przejmują. w ofercie standardowe 10 mg/ tujonu ( wersja dla dzieci )
ale robią też 35mg i 100mg. Tych jeszcze nie udało mi się pozyskać :)


07.08.2006
12:21
[26]

Lookash [ Senator ]

Robić sobie mogą, ale do Polski tego nie wwieziesz.

07.08.2006
12:35
[27]

Roko [ Generaďż˝ ]

dlaczego nie ? do Cieszyna mam niedaleko :)

07.08.2006
12:42
smile
[28]

Yupix [ Pretorianin ]

A tak wogole to dlaczego ten Absynt jest taki 'popularny'?

07.08.2006
12:49
smile
[29]

Deepdelver [ Legend ]

Yupix -> bo ludziom wydaje się że jest:
1) "dawnym" absyntem
2) zakazany
3) trunkiem dla intelektualnych elit

A nie jest żadnym z nich. Generalnie tylko lans, bo to zwykła, kolorowa wóda.

07.08.2006
14:14
[30]

Lookash [ Senator ]

Roko -- Bo możesz mieć kłopoty z tujonem na granicy. Są limity przecież.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.